رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام داداش می تونی این پست رو به بخش آیکن ها و وکتور ها به قسمت فلش آن انتقال بدهید

از آموزش هیا شما کاملا لساتفاده می کنیم و با اجازه شما در سایت نیز قرار می دهیم با اسم شما

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امیر علی دیگه لینک نبود بابا اینا اکانت میخواد کسی که نمی تونه دانلود کنه زحمت کشیدی :dodgy:

لینک به ارسال

امیرعلی جان اینجایی که من هستم هات فایل فیلتره

می تونی بفرستی رو یه هاست دیگه

((من نمیدونم آخه این سایت هایی که خدمات رایگان می دن چه گناهی کردن قیلطر می شن آخه یکی دووتا هم نیست بد بختیشم اینه هیچ کسی جواب گو نیست))

لینک به ارسال

سلام

آقا یه کار کنین راحت شین برای دانلود این جور چیزا .

اولیش اینه که برید از سایت rapidbaz.com یه اکانت بخرید

2600 تومن برای 6 گیگ مفته و سرعتش هم عالیه

دومیش اینکه یک کاربری در جومینا هاست تازگیا یه هاست خرید که vpn میدن من تا حالا سرعت vpn به این بالایی ندیدم جالبه vpn را فعال میکنم سرعتش از خط خودم بدون vpn بالاتره . باور کنید با هاش فیلم میبینم مثل آینه قیمت های اونم خوبه و حدودیت هم نداره

لینک به ارسال

سلام دوستان از اونجایی که فعلا سرور هاتفایل فیلتره و حجم هم بسیار بالاست من فعلا لینک پارت اول را بر روی رپیدباز آپلود کردم تا شما بتونید استفاده کنید البته هنوز خودم تستش نکردم دوستانی که پارت اول را دانلود میکنن لطفا در مورد کیفیت فیلم و نحوه آموزش توضیح بدن تا در صورتی که فیلم خوب بود سایر لینک ها هم اضافه شوند

حجم : 250 MB

لینک دانلود پارت اول

لینک به ارسال

سلام دوستان شاید پست من جایگاهش در اینجا نباشه ولی از تمام ایرانیا عزیز می خوام به آدرس زیر بروند و به نام زیبای خلیج همیشه فارس رای بدهند برای سربلندی ایران و خلیج فارس تا گوگل نتواند نام زیبای خلیج فارس را به نام جعلی خلیج ع ر ب ی تغییر بده. التماس دعا

فقط تا فردا وقت هست.

http://www.persianorarabiangulf.com/

لینک به ارسال

سلام دوستان از اونجایی که فعلا سرور هاتفایل قیلطره و حجم هم بسیار بالاست من فعلا لینک پارت اول را بر روی رپیدباز آپلود کردم تا شما بتونید استفاده کنید البته هنوز خودم تستش نکردم دوستانی که پارت اول را دانلود میکنن لطفا در مورد کیفیت فیلم و نحوه آموزش توضیح بدن تا در صورتی که فیلم خوب بود سایر لینک ها هم اضافه شوند

حجم : 250 MB

لینک دانلود پارت اول

دوست عزیز لینکها از رپیدشیر حذف شدن و این لینکی هم برای پارت اول گذاشتین رمز میخواد اگه جای دیگه میشه لینکها رو بذارین ممنون

لینک به ارسال
سلام دوستان شاید پست من جایگاهش در اینجا نباشه ولی از تمام ایرانیا عزیز می خوام به آدرس زیر بروند و به نام زیبای خلیج همیشه فارس رای بدهند برای سربلندی ایران و خلیج فارس تا گوگل نتواند نام زیبای خلیج فارس را به نام جعلی خلیج ع ر ب ی تغییر بده. التماس دعا

فقط تا فردا وقت هست.

http://www.persianorarabiangulf.com/

سلام

کاربر عزیز اینجا جای این پست بود؟؟!!

شما در جای دیگه تاپیک هم ایجاد کردید!

لطفا به قوانین احترام بگزارید

و از پست های تکراری و در مکان غیر مناسب خوداری کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...