رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من jce رو نصب کردم و فعالشم کردم ولی موقعیکه میخوام ازش برای ویرایش یا ایجاد مطلب تو مدیریت استفاده کنم همون ادیتور قبلی فعال هست اونم غیر فعال میکنم هیچی نشون داده نمیشه اگه ممکنه راهنماییم کنید

در ضمن اگر ادیتور مناسبتر و بهتری میتونم استفاده کنم بغیر از k2 چون اون موقع ایجاد مجموعه ارور میداد از همین سایتم دانلود کرده بودم بهم معرفی کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مطمئنید وقتی فعالش می کنید همون قبلی رو می بینید!؟

غیر فعال و مجدد فعالش کنید

در مدیریت سایت از قسمت ابزارها این 3 مورد رو هم انجام دهید:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

در ضمن اگر ادیتور مناسبتر و بهتری میتونم استفاده کنم بغیر از k2 چون اون موقع ایجاد مجموعه ارور میداد از همین سایتم دانلود کرده بودم بهم معرفی کنید ممنون میشم

سوال جدید در تاپیک جدید و بخش مربوطه... (البته اگر جستجو کرده اید و به نتیجه نرسیدید!)

موفق باشید

لینک به ارسال

باید از منوی اصلی >> تنظیمات کاربران روی نام کاربری خودتون کلیک کنید و ادیتورتون رو روی jce قرار بدبد

ضمنا دوست عزیز K2 ویرایشگر نیست یک افزونه است برای بهتر کردن ساختار مطالب و مجموعه های جوملا و ...

لینک به ارسال

من jce فعال میکنم بازم تو قسمت مدیریت مطلبی رو برای ویرایش باز میکنم همون ادیتور پیش فرض میاد این ادیتور رو تو سایت اصلی باز نکردم میخواستم برای ویرایش مطالب تو سایت مدیریت استفاده کنم که میخواد تو سایت منتشر بشه اشتباه که نمیکنم.

تمام کش رو هم پاک کردم ادیتور پیش فرض را که غیر فعال میکنم هیچی نشون داده نمیشه

بعد تو قسمت پلاگ اینها میگه بدون اینا کار نمیکنه پیغام زیر

JCE would not exist without these great libraries/scripts:

آیا موقعیکه کامپوننت رو نصب میکنم اینام تو پکیجش هست یا باید جداگانه نصبشون کرد چون بازم تو قسمت مدیریت سایت همون ادیتور پیش فرض کار میکنه

لینک به ارسال

درضمن متوجه شدم که باید تو قسمت مدیریت این ویرایشگر رو پیش فرض میکردم ولی نمیدونم چرا نمیتونم تغییراتو تو تنظیمات کلی مدیریت save کنم و وقتی میخوام تغییراتو ثبت کنم هیچ عملی انجام نمیشه و اونقد معطل میمونه که میره صفحه سفید بادرس index مدیریت و قفل میشه آیا باید سطح دسترسی رو جایی تغییر بدم با save کردن برای منوها و مطالب مشکلی ندارم اونا انجام میشن

لینک به ارسال

درضمن متوجه شدم که باید تو قسمت مدیریت این ویرایشگر رو پیش فرض میکردم ولی نمیدونم چرا نمیتونم تغییراتو تو تنظیمات کلی مدیریت save کنم و وقتی میخوام تغییراتو ثبت کنم هیچ عملی انجام نمیشه و اونقد معطل میمونه که میره صفحه سفید بادرس index مدیریت و قفل میشه آیا باید سطح دسترسی رو جایی تغییر بدم با save کردن برای منوها و مطالب مشکلی ندارم اونا انجام میشن

با سلام

دوست عزیز وقتی تو قسمت تنظیمات کلی تغییری را بخواهیم ذخیره کنیم و حین ذخیره صفحه سفید بشه ایراد از memory_limit هستش . این تنظیم در فایل php.ini قرار داره که فقط ادمین سرور به اون دسترسی داره .

اما برای اینکه مقداری که برای این گزینه در نظر گرفته شده را ببینید از منوی وب سایت گزینه اطلاعات سیستم رو انتخاب کنید و سپس به سربرگ اطلاعات php بروید در ستون Directive عبارت memory_limit رو پیدا کنید و مقدار آن را در ستونهای Local Value و Master Value ببینید چقدر است . اگر برابر 8M بود با ادمین سرورتون تماس بگیرید تا آن را به مقداری مثل 128M تغییر بده .

موفق باشید .

یا حق

:shy:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز وقتی تو قسمت تنظیمات کلی تغییری را بخواهیم ذخیره کنیم و حین ذخیره صفحه سفید بشه ایراد از memory_limit هستش . این تنظیم در فایل php.ini قرار داره که فقط ادمین سرور به اون دسترسی داره .

اما برای اینکه مقداری که برای این گزینه در نظر گرفته شده را ببینید از منوی وب سایت گزینه اطلاعات سیستم رو انتخاب کنید و سپس به سربرگ اطلاعات php بروید در ستون Directive عبارت memory_limit رو پیدا کنید و مقدار آن را در ستونهای Local Value و Master Value ببینید چقدر است . اگر برابر 8M بود با ادمین سرورتون تماس بگیرید تا آن را به مقداری مثل 128M تغییر بده .

موفق باشید .

یا حق

:shy:

دوست محترم این گزینه وب سایت که فرمودید تو مدیریت جوملاست ؟ چون من چنین گزینه ای تو قسمت تنظیمات کلی قسمت سایت رفتم چنین چیزی راجب php ندارم میشه لطفا راهنماییم کنید که دقیقا چطور به این منو باید برم

لینک به ارسال

با سلام

مسیر زیر:

مدیریت سایت / راهنما / راهنمای سیستم / تب اطلاعات php

یا

administrator / help / system info / php information

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

مسیر زیر:

مدیریت سایت / راهنما / راهنمای سیستم / تب اطلاعات php

یا

administrator / help / system info / php information

موفق باشید

ممنون از شما دیدم 32 بود حالا به سرویس دهنده گفتم تغییر بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...