رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

در قسمت cpanel سایت می توان برای سایت subdomain تعریف کرد.

مثلا سایت: keylid.com

text.keylid.com - sms.keylid.com :subdomain

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کنترل پنل هاست شما cpanel نیست و همانطور که جناب نامی اشاره کردند دایرکت ادمین هست که می تونید در کنترل پنل هاستتون از طریق قسمت subdomain management ساب دامین ایجاد کنید...

بعد از ورود به قسمت subdomain management در فیلد خالی جلوی Add Sub-Domain نام ساب دامینتون رو بنویسید و روی دکمه create کلیک کنید تا دامینتون ایجاد بشه (بعد از این کار یک پوشه با نامی که برای ساب دامین تعیین کردید در روت هاست [public_html] ایجاد خواهد شد...)

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

کنترل پنل هاست شما cpanel نیست و همانطور که جناب نامی اشاره کردند دایرکت ادمین هست که می تونید در کنترل پنل هاستتون از طریق قسمت subdomain management ساب دامین ایجاد کنید...

بعد از ورود به قسمت subdomain management در فیلد خالی جلوی Add Sub-Domain نام ساب دامینتون رو بنویسید و روی دکمه create کلیک کنید تا دامینتون ایجاد بشه (بعد از این کار یک پوشه با نامی که برای ساب دامین تعیین کردید در روت هاست [public_html] ایجاد خواهد شد...)

موفق باشید

lممنون از پاسختون. تونستم ایجاد کنم.

ولی اگر بخواهم از یک منو در صفحه اصلی سایتم به این subdomain لینک بدم چی کار کتم؟

تمام صفحات subdomain در همون پوشهای که در public-html ایجاد شده می تونم بسازم؟

لینک به ارسال
ممنون از پاسختون. تونستم ایجاد کنم.

ولی اگر بخواهم از یک منو در صفحه اصلی سایتم به این subdomain لینک بدم چی کار کتم؟

دوست عزیز وارد مدیریت جوملا شده و از منو منوها منو مربوطه را انتخواب و در صفحه مورد روی گزینه جدید کلیک کنید در صفحه بعد گزینه لینک خارجی را انتخاب و پس از تنظیمات مورد نظر آدرس لینک مورد نظر که به شکل http://sms.kelid.com میباشد را وارد کنید.

میتوانید هم تنها نام پوشه مربوطه را وارد کنید.

پیروز باشید.

لینک به ارسال

پاسخ:

منوها >> منوی اصلی >> جدید >> در قسمت انتخاب نوع آیتم منو : بزن آدرس وب

دقیقا متوجه منظورتون نمی شم!

شما وقتی ساب دامین رو بسازید با نام sms یک پوشه با همان نام در روت هاست (public-html) ایجاد می شه که شما می تونید پک سیستم جدید رو در اون پوشه آپلود و سیستم رو نصب کنید و آدرستون بعنوان مثال می شه:

sms.keylid.com

موفق باشید

لینک به ارسال

[highlight=#ffffff]با عرض پوزش از دوستان یه توضیح کوتاه و ساده بدم

ساب دامین درست مثل یک دامین مستقل عمل میکنه و شما باید برای آدرس دهی به اون مثل آدرس دادن به هر سایت دیگه عمل کنید

فایلهاتون هم مستقل از جوملای شماست که در یک پوشه جداگانه بنام ساب دامین شما در روت هاست- public html -قرار میگیره

امیدوارم واضح باشه

[/highlight]

لینک به ارسال

دقیقا متوجه منظورتون نمی شم!

شما وقتی ساب دامین رو بسازید با نام sms یک پوشه با همان نام در روت هاست (public-html) ایجاد می شه که شما می تونید پک سیستم جدید رو در اون پوشه آپلود و سیستم رو نصب کنید و آدرستون بعنوان مثال می شه:

sms.keylid.com

موفق باشید

منظورم اینه که تو این subdomaini که ساختم http://text.keylid.com/. باید قالب و افزونه جدا نصب کنم

لینک به ارسال
منظورم اینه که تو این subdomaini که ساختم http://text.keylid.com/. باید قالب و افزونه جدا نصب کنم

دوست من باید یک جوملای جدا نصب کنید.

چون الان که وارد این پوشه (tex) بشین میبینین خالی میباشد.

پیروز باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز دقت نکردین .

بین جوملای شما و ساب دامین هیچ ارتباطی وجود ندارهعرض کردم خدمتتون

ساب دامین درست مثل یک دامین مستقل عمل میکنه و شما باید برای آدرس دهی به اون مثل آدرس دادن به هر سایت دیگه عمل کنیدفایلهاتون هم مستقل از جوملای شماست که در یک پوشه جداگانه بنام ساب دامین شما در روت هاست- public html -قرار میگیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...