رفتن به مطلب
omidnami

انتشار تمامی افزونه های رایگان جوملا برای عموم

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

من اول از همه تشکر میکنم از مدیران و تمام کاربران حرفه ای جومینا که افزونه ها را برای فارسی زبانان توسعه میکنند

با این که میدونم این تاپیک به هیچ جانمیرسه و اخر به ............ ختم میشه میخوام بدونم چرا افزونه های جوملا پس از فارسی سازی برای عموم منتشر نمیشه.

دوستی گفت کار با یک سری از افزونه ها برای عموم دشوار است

من حاظرم قبل از انتشار افزونه ای اموزش کامل اون افزونه را آماده کنم.......

دوستی گفت جزو سیاست های جومینا است و جومینا باید برای تیم خود امتیازاتی قرار دهد

جومینا ئیگه احتیاجی به جذب اعضا ندارد و میتواند قالب های زیبا و حرفه ای که طراحی میکند و آموزش های ویژه خویش را برای اعضا قرار دهد.

به هر حال این نه برای من برای خیلی از افراد دیگه سوال است که چرا جومینا .........

باید ذکر کنم که من حرس خودم را نمیخورم و فقط به فکر دیگرانم چرا که شغل من طراحی وب میباشد و الحاقاط جومینا به درد من نمیخوره چون همه جای الحاقات کپی رایت جومینا میباشد و بعد از دانلود من باید مجدد فایل ها را ویرایش کنم پس ترجیح میدم خودم فارسی کنم.

منطز جوابم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

دوست عزیز در این باره بارها بحث شده است و پستهای زیادی هم زده شده شما در همین بخش انتقادات میتوانید بیشترین تعداد پستها را در این باره مطالعه نمایید .

اولا در جومینا بیش از 300 و اندی افزونه وجود دارد که تنها 30 الی 40 افزونه آن مخصوص اعضا است .و دانلود ما بقی برای همه آزاد است .

دوما هر گروهی دارای آرمان های خودش است. اعضا فعلی جومینا پسر خاله های من که نیستند هر عضو با زحمت خودش وارد شده است . این روحیه که چرا فلان چیز برای دیگران منتشر نمیشود روحیه طلبکارانه ای است که شایسته یک طراح وب نیست .

در پاسخ به شما ما تا بحال بیش از 250 افزونه فارسی را منتشر نموده ایم و در اختیار همگان قرار داده ایم . اینکه چرا بعضی از افزونه ها مخصوص اعضا است تصمیم گیری مدیران سایت است و بر اساس تشخیص مدیران افزونه ها طبقه بندی میشود .

هر سایتی را مدیرانش اداره میکنند و سیاستهای سایت را آنها جلو میبرند .

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز در این باره بارها بحث شده است و پستهای زیادی هم زده شده شما در همین بخش انتقادات میتوانید بیشترین تعداد پستها را در این باره مطالعه نمایید .

اولا در جومینا بیش از 300 و اندی افزونه وجود دارد که تنها 30 الی 40 افزونه آن مخصوص اعضا است .و دانلود ما بقی برای همه آزاد است .

دوما هر گروهی دارای آرمان های خودش است. اعضا فعلی جومینا پسر خاله های من که نیستند هر عضو با زحمت خودش وارد شده است . این روحیه که چرا فلان چیز برای دیگران منتشر نمیشود روحیه طلبکارانه ای است که شایسته یک طراح وب نیست .

در پاسخ به شما ما تا بحال بیش از 250 افزونه فارسی را منتشر نموده ایم و در اختیار همگان قرار داده ایم . اینکه چرا بعضی از افزونه ها مخصوص اعضا است تصمیم گیری مدیران سایت است و بر اساس تشخیص مدیران افزونه ها طبقه بندی میشود .

ممنون جناب آقای تهرانی

حرف شما درست است و شما تا کنون زحمت های زیادی کشیده اید و ما سپاسگذاریم

همانطور که قبلا گفتم بهتر نیست اعضا را دسته بندی کنید منظورم سطح 1 - سطح 2 - و ... البته من نظر شخصی خودمه

همونطور که در پست های قبلی به دوست خوبمون گفتم هر تیم سیاستهای کاری خودشو داره و اعضا موظفند به آن عمل نمایند و گفته این دوستمون به معنی عدم رعایت آنها نیست بلکه هر کدوم از ما نظر شخصی خودمون را میگیم تا همانند قبل جومینا بهتر پیش بره و جز برترین تبم ها باشه

در ضمن ممنون میشیم کمی انتشار عمومی قالب را زیاد کنید مثلا قالبی مخصوص طراحی وب سایت و خدمات تحت وب و خدمات اینترنتی بزارید

در آخر بازم بابت زحمات تمامی مدیران و کاربران جومینا از تک تک شما عزیزان سپاسگذارم :thankyou:

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

با سلام

دوستی گفت کار با یک سری از افزونه ها برای عموم دشوار است

من حاظرم قبل از انتشار افزونه ای اموزش کامل اون افزونه را آماده کنم.......

اشالله بعد از تمام شدن امتحاناتم بیشتر در این باره حرف میزنیم .

خودتونو اماده کنید ;)

یا حق

لینک به ارسال

آقا من یه نظری داشتم خیلی وقته دوس داشتم بگم اما موقعیتش نشد

میخواستم بگم وقتی یه ماژول یا قالب یا ... رو برای اعضا قرار میدید ، از نمایش عموم بردارید

بابا دلمون میخواد وقتی یه چیزی رو میبینیم ، داشته باشیم

افزونه های مخصوص اعضا رو نشون ندیدن که ما هم تو کفش نمونیم:D

موفق و شاد باشید :heart:

لینک به ارسال

آقا من یه نظری داشتم خیلی وقته دوس داشتم بگم اما موقعیتش نشد

میخواستم بگم وقتی یه ماژول یا قالب یا ... رو برای اعضا قرار میدید ، از نمایش عموم بردارید

بابا دلمون میخواد وقتی یه چیزی رو میبینیم ، داشته باشیم

افزونه های مخصوص اعضا رو نشون ندیدن که ما هم تو کفش نمونیم:D

موفق و شاد باشید :heart:

به نظر من این بهترین پیشنهاده

واقعا راست میگن - هر موقع من افزونه یا قالبی را می بینم که مخصوص اعضا هستش تا یک ماه میرم تو نخش ... :D

البته از جهتی هم خوبه چون می تونیم اونو ببینیم و اگر برامون ضروری بود از طریق فروشگاه خرید کنیم

لینک به ارسال

منطقی نیست! این کار باعث می شه دوستانی مثل شما انگیزه ی تلاش برای عضو شدن رو از دست بدن.

بهترین راه برای رسیدن به مقصود این تاپیک، تلاش برای عضویته... هر چند بنده ی عضو هم تاکنون حتا از یکی از افزونه های بخش اعضا هم استفاده نکردم! کلن یکی دو بار بیشتر در جومینا لاگین نکردم! افزونه های پر کاربرد در جومینا عمومن عمومی منتشر می شن... برای اون اندک موارد ضروری هم کمی تلاش کنید تا عضو بشید! به نفع خودتونه بــــــــــــــــــــــــــــــه خــــــــــــــــــــــدا !

لینک به ارسال

درود بر شما

سلام و درود......

من از راه نمائی شما سپاسگذارم.

من شخصاً قصد استفاده ندارم در واقع از زبان بعضی از کاربران این سوال را مطرح کردم چون تمامی افزونه هایی که من بای مشتری هام آماده میکنم کاملاً سفارشی سازی میشه و اینکه ما توقعی از مدیران نداریم همین قدر که زهمت میکشن افزونه ها را فاسی میکنند سپاسگذاریم ولی به هر حال یه جلسه ای با مدیران جومینا بذارین ببینید اگر امکان داره یه تغییراتی در قوانین بدین.

قوانین را نمیشه زیر پا گذاشت ولی میشه تغییر داد

من از طرف تمامی کاربران جوملا از شما تشکر میکنم

:heart:

لینک به ارسال

جناب اميد نامي اينكه شما از طرف كاربران بگوييد قابل قبول نيست.من احساس شما و ساير دوستان رو درك ميكنم ولي همين كاربران باعث جلوگيري از تغيير قوانين انجمن شدند و خوب يادم است كه تيم مديريت تصميم به لغو عضويت گرفت ولي در تاپيك مربوطه تمام كاربران به غير از چند نفر گفتند همينطور خوبه و خواهان ادامه كار به همين نحو شدند.

براي عضويت در جومينا فعاليت در انجمن و شناخت مديران ملاك است!

فعاليت در انجمن باعث پيشرفت انجمن و خود كاربران ميشود و بهترين مزيت آن اشنايي كامل با مشكلات و افزونه هاي مختلف است.در كل شما دانسته هاي خود را با ديگران به اشتراك ميگذاريد و در اينجا فرق بين مصرف كننده و كساني كه منتشر كننده هم هستند مشخص ميشود و امتيازاتي دريافت ميكنند.

البته من هم در نظر سنجي موافق برداشتن عضويت بودم ولي نظر اكثريت قابل قبول است!

توصيه من به دوستاني كه خواهان عضويت در جومينا هستند اين است به اين موضوع از جنبه ديگر نگاه كنند و نيمه پرليوان را ببينند.

لینک به ارسال

جناب اميد نامي اينكه شما از طرف كاربران بگوييد قابل قبول نيست.من احساس شما و ساير دوستان رو درك ميكنم ولي همين كاربران باعث جلوگيري از تغيير قوانين انجمن شدند و خوب يادم است كه تيم مديريت تصميم به لغو عضويت گرفت ولي در تاپيك مربوطه تمام كاربران به غير از چند نفر گفتند همينطور خوبه و خواهان ادامه كار به همين نحو شدند.

آقای گنجی من خودم هم اون روز رای دادم که عضویت همینطور بمونه

الان هم همینو میگم

فقط به ما نشون ندین که دلمون بخواد !

یا یه بخش جدایی باشه که دوستان که علاقه مند به عضویت هستن برن اونجا و امکاناتش رو ببینن و تلاش کنند برای رسیدن به هدف که همون عضویت هست

در سایت جومینا که عمومی هست ، افزون های خصوصی قرار نگیره

اینم نظره شخصی من هست

:thankyou::heart:

لینک به ارسال

دوستان خیالتان راحت

تامن هستم قمی نداشته باشید.:D

افزونه ای که مد نظرتونه برام pm کنید در اسرا وقت فارسی شده وکامل تحویلتون میدم

این حق شماست که از تمامی افزونه های رایگان جوملا استفاده کنید، کسی میخواد در این سواب سهیم باشه به من pm بده.

فقط دوستان صندق پیام های من پر شده و تمامی پیام هام را میخوام برای همین نمیخوام خالیش کنم فقط pm yahoo

yahoo id: namihosting

لینک به ارسال

من یک هفته ای هست با جوملا آشنا شدم، مثل شما حرفه ای نیستم و تخصصم و شغلم یک چیز دیگه ست و در حد نیاز و برای ساخت سایت خودم و در حد معرفی محصولاتم از امکانات جوملا استفاده کردم.

حقیقتاً اینجا فرم فعالی ست و اگر این فرم و سایت نبود، نمیتونستم اینقدر سریع اون چیزی که میخواستم رو ایجاد کنم.

خوشحالم که با مدیران و اعضای فهیم و فعالی چون شما آشنا شدم.

اینارو نگفتم که بخوام عضو ویژه بشم، نه. بشخصه وقتی میبینم کسی بی منت یا به هر دلیلی به من، مستقیم یا غیر مستقیم کمک میکنه، نسبت بهش احساس دین میکنم و اگر کاری ازم بربیاد براش انجام میدم.

برای موضوعی که مطرح کردین، برای منم اون اول که سایت رو دیدم، سوال بود برام و در نگاه اول شاید باعث ناراحتی من نوعی بشه ولی بهرحال باید یک فرقی بین اونی که فعالیت مفید و مستمر داره و اونی که فعالیت نداره باشه.

موفقیت و فعالیت مفید در سایت در نهایت به نفع همه ست، فعالیت بیشتر، عضویت بیشتر، کمک بیشتر میتونه به معرفی و استفاده بهتر از امکانات بشه.

بهتره به این تصمیم و سیاست احترام بزاریم و سعی کنیم بدون چشم داشت به هم نوعمون برای رفع یا بهبود کارش کمک کنیم که مطمئناً چیزهای زیادی یاد خواهیم گرفت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...