رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من تازه يه كمي كار با جوملا رو ياد گرفتم ( ورژن 1.6.3) چون كتاب آموزشي كه ميخونم به زبان انگليسيه با اصطلاحات انگليسي و نه معادل هاي فارسي شون آشنا هستم. حالا 5 سوال دارم:

1. اگه من بخوام يك سايت به زبان فارسي درست كنم آيا لازم هست تا فارسي ساز جوملا رو نصب كنم؟

2.آيا فارسي ساز جوملا 1.6 به ورژن 1.6.3 من ميخوره؟

3. آآيا امكان داره من فارسي ساز رو نصب كنم كه سايت رو به زبان فارسي طراحي كنم ولي كنترل پنلم به زبان انگليسي باشه؟

4. آيا از template ها و extension ها كه به زبان انگليسي درست شده اند ميتونم براي طراحي سايت به زبان فارسي استفاده كنم؟

5. آيا اگر فارسي ساز جوملا رو نصب كردم ميتونم باز هم سايت به زبان انگليسي طراحي كنم؟

از همه شما به خاطر پاسخ هاتون ممنونم.

باور كنين دوستان گير همين چند سوال پيش پا افتاده ام. ممنون ميشم وقتي كه اين پست رو ميخونيد 3 دقيقه براي جواب دادن به اين سوالات وقت صرف كنيد!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1- نه لزوما نياز نيست چون جوملا utf-8 رو پشتيباني ميكنه

2- بله البته در برخي جاها تغييراتي داده شده كه بايد اضافه شود و فكر ميكنم اضافه هم شده باشد

3- بله در جوملا ميتوان زبان مديريت و سايت را جداگانه انتخاب كرد

4- ميتوانيد استفاده كنيدولي قالب شما راست چين نخواهد بود و مطالب شما مانند سايت هاي انگليسي از چپ به راست نمايش داده خواهد شد.

5- بله و بهترين كار همين است كه شما از نسخه فارسي شده استفاده كنيد و زماني كه زبان انگليسي را براي سايت انتخاب كنيد قالب شما چپ به راست و زماني كه زبان فارسي را انتخاب كنيد راست به چپ خواهد شد.

پيشنهاد ميشود گزينه پنجم را انتخاب كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...