رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به جومینایی ها

راستش من چند وقته دارم دنبال یه افزونه نظرات برای جوملا 1.6 میگردم ولی متاسفانه افزونه زیادی برای این کار نیستش که البته رایگان هم باشه و از لحاظ مدیریت کارایی لازم رو داشته باشه .

بعد از کلی جستجو و نصب چند افزونه مختلف بالاخره رسیدم به افزونه yvcomment که یک کامپوننت عالی به نظر میرسه .

این افزونه هم با جوملا 1.5 و هم با جوملا 1.6 سازگار است.

اما وقتی به صفحه دانلود این افزونه رفتم فایلهای زیادی برای دانلود گذاشته شده که اکثرا هم فایل زبان هستند و 5 فایل هم برای نصب روی جوملا 1.6 قرار داده شده .( ادامه فایلها در صفحه دوم قرار داده شده )

حال سوال من اینه که :

1 - برای نصب باید به ترتیب چه فایلهایی رانصب کنم و چه فایلهایی لازم است که نصب شوند ؟

2 - بعد از نصب آیا تنظیمات خاصی نیاز هست ؟

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تو همون صفحه اي كه لينك دادين، آخريش مال جوملا 1.6 هست. بقيه يا فايل هاي زبانه يا پلاگين ها و ماژول هاي مربوط به جوملا 1.5

لینک به ارسال

با سلام مجدد

منظورم این بود که اول چی رو نصب کنم ؟ و بعد از اون چی رو ؟

کامپوننت یا ماژول یا پلاگین ؟

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

مگه نميگين براي جوملا 1.6 مي خواين؟ خوب فقط همون فايلي كه آخر صفحه اومده مال جوملا 1.6 هست. البته پلاگين صفحه بعد هم مال جوملا 1.6 هست كه نمي دونم اصلا لازمه نصبش كنين يا نه؟ به هرحال معمولا اول كامپوننت رو نصب مي كنن بعد پلاگين ها رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...