رفتن به مطلب
عبدالله عصمتی

rokmoomenu

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز جومینایی

من چند تا سایت دیدم که قالبشون رو خودشون طراحی کردن و یک منوی آبشاری دارن که توی css نگاه کردم در پوشه قالب یک فایل هست به اسم

rokmoomenu.cssمی خواستم بپرسم این کار چطوری هست و اگه ممکنه یکی از دوستان آموزشی در این رابطه بزاره ممنون می شم:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز فکر نکنم همچین چیزی رو انجام بدن

چون تا اونجا که من بررسی کردم این افزونه پیچیده هست و کسی بخواد وقت بزاره و منوی اون رو روی

قاب بخواد پیاده سازی بکنه خیلی کار میبره و نمی ارزه

شاید بتونه از Css استفاده بکنه ولی فایل js کار میبره

تو نت زیاد از این منوهای آبشاری به صورت استاتیک موجوده و شما میتونید روی قالب پیاده سازی کنید.

نمونه سایت که شما میتونید از اون استفاده کنید:

http://apycom.com/

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان عزیز جومینایی

من چند تا سایت دیدم که قالبشون رو خودشون طراحی کردن و یک منوی آبشاری دارن که توی css نگاه کردم در پوشه قالب یک فایل هست به اسم

rokmoomenu.cssمی خواستم بپرسم این کار چطوری هست و اگه ممکنه یکی از دوستان آموزشی در این رابطه بزاره ممنون می شم:thankyou:

دوست عزیز

به این سایت سر بزن منوهای قشنگی داره شاید بدردت بخوره

apycom.com

راستی شما میتونید از یک سری نرم افزارهای طراحی منو هم کمک بگیری میتونی تو سایتهای نرم افزاری سرچ کنین تو سایت کامیاب آن لاین هم مجانیشو میتونی پیدا کنی

اون پست قبلیم تکراری بود ببخشید

لینک به ارسال

سايت مورد نظر شما متعلق به يكي از دوستان عضو جومينا است و با استفاده از قالب هاي تجاري راه اندازي شده و داراي منو آبشاري است!

البته مشكل اساسي كه اينگونه قالب ها دارند اين است كه با مرورگرهايي مانند IE6 سازگار نيستند و منو استفاده شده در اين تمامي قالب هاي اين سازنده قالب را ميتوانيد از لينك زير دريافت كنيد ولي RTL نشده است!

http://www.rockettheme.com/extensions-downloads/club/1048-roknavmenu

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...