رفتن به مطلب
mehrdadnb

لود ناقص سایت جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید گرامی

بنده سایتی دارم که مجبور شدم هاستمو عوض کنم . از دیتابیس و فایل ها  بکاپ گرفتم اما متاسفانه تو هاست جدید کلا سایت ناقص بالا میاد. منو ها نمایش داده نمیشه , ادامه مطلب رو زدنی کلا تو صفحه ادامه مطلب , مطلبی نیست گالری تصویر از کار افتاده. صفحه مدیریت هم کلا زبانش انگلیسی شده در حالی که رو فارسی هست. حتی قابل تغییر هم نیست. بعد کلی تیکت آخر سر هم به جایی نرسیدم . کل فایل های هاست رو پاک کردم جوملا 2.5 رو آپلود کردم ببینم اصلا جوملا نصب میشه دیدم حتی جوملا هم نصب نمیشه همون اول خطای Field required: INSTL_LANGUAGE_LABEL میده و گیر میکنه اما جوملا 3 نصب میشه. هاستم رو دوباره از جای دیگه خریدم ولی بازم همین مشکل رو دارم. از اساتید گرامی خواهش میکنم بهم کمک کنید تا سایتم بالا بیاد ممنونم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اولاجوملا2.5 خیلی وقته از دور خارج شده  جوملا3 هم داره میره به زودی

شما که میخواستی هاست جابجاکنی با اکیبا بکاپ می گرفتی بسته نصبی بهت میداد یا به هاست جدید میگفتی برای شما منتقل کنه

این که کار نمیده ممکنه به خاطر نسخه قدیمی جوملا باشه  احتمال داره php هاست جدید بالا باشه مثلا7 باشه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ در 20:50، mehrdadnb گفته است :

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید گرامی

بنده سایتی دارم که مجبور شدم هاستمو عوض کنم . از دیتابیس و فایل ها  بکاپ گرفتم اما متاسفانه تو هاست جدید کلا سایت ناقص بالا میاد. منو ها نمایش داده نمیشه , ادامه مطلب رو زدنی کلا تو صفحه ادامه مطلب , مطلبی نیست گالری تصویر از کار افتاده. صفحه مدیریت هم کلا زبانش انگلیسی شده در حالی که رو فارسی هست. حتی قابل تغییر هم نیست. بعد کلی تیکت آخر سر هم به جایی نرسیدم . کل فایل های هاست رو پاک کردم جوملا 2.5 رو آپلود کردم ببینم اصلا جوملا نصب میشه دیدم حتی جوملا هم نصب نمیشه همون اول خطای Field required: INSTL_LANGUAGE_LABEL میده و گیر میکنه اما جوملا 3 نصب میشه. هاستم رو دوباره از جای دیگه خریدم ولی بازم همین مشکل رو دارم. از اساتید گرامی خواهش میکنم بهم کمک کنید تا سایتم بالا بیاد ممنونم.

سلام وقت شما بخیر،

اگر بطور کامل از دیتابیس و فایل ها بکاپ گرفته باشید و چیزی رو از قلم ننداخته باشید، مسئله ای نیست و باید بالا بیاد.

در صورت امکان بصورت پیام خصوصی دسترسی هاست جدید رو ارسال بفرمائید، بنده بررسی میکنم و در صورت امکان مشکل سایتتون رو رفع میکنم.

یا علی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...