رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان جومینایی

من تاحالا از سیستم جومسوشیال برای جامعه مجازی سایتم استفاده میکردم و حالا میخوام از یکی از اسکریپت ها در این زمینه استفاده کنم اما سایت جوملایی من 172 عضو داره و من میخوام اعضایی که روی سایت جوملایی خودم داشتم رو بتونم روی اسکریپت مورد نظر داشته باشم، نه اینکه بخوام آواتارهاشون رو داشته باشم یا اطلاعات مورد نظرشون رو بلکه فقط میخوام بتونن با همون یوزر و پسوورد وارد بشن

میشه بهم بگید آیا اینکار اصلا شدنی هست؟ اگه شدنیه باید چکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

گروه جومینا اسکریپت به تازگی اسکریپت اکسوال رو ترجمه کرده و به زودی به صورت رایگان پخشش میکنه . من روی این اسکریپت امتحان میکنم اگر این مکان وجود داشته باشه به شما اطلاع میدم.:afro:

لینک به ارسال

تازه داره روش کار میکنه؟؟؟؟؟ من هرچی زودتر لازم دارم اگه کسی بلده لطفا بیاد و به راهنمایی کنه

لینک به ارسال

اگه شما هم توی تستش کمک کنید به زودی آماده میشه....!

این پست رو مطالعه بفرمایید:http://forum.joomina.ir/thread-4496.html

لینک به ارسال

ببخشید این امکان با برنامه نویسی یک حرفه ای امکان داره چرا: چون باید دیتابیس هارو رو یکی کرد با نوشتن یک پلاگین که اسکرپت ها اینچنین قدرت ندارند و نیاز به دانش برنامه نویسی هست

نتیجه : هیچی تو جوملا جای جومسوشیال نمی گیره چرا چون کاملا ست هست با جوملا و تمام امکانات یک افزونه و اسکریپت را دارا هست فقط یک حرفه ای باید جومسوشیال رو ردیف کنه البته بعد از امتحانتم یک لیستی از امکانات جومسوشیال:D با دیگر اسکریپت ها انجام می دم:D

قابل توجه محمد عزیز:afro::D

لینک به ارسال

باید ببنید برای هماهنگ سازی جوملا با اسکریپت شما پلاگین وجود داره یا نه

اسم اسکریپت رو توی دایرکتوری سایت جوملا دنبالش بگردید

لینک به ارسال

با سپاس از شهریار عزیز

انشائ الله بعد از انتشار خود اسکریپت اکسوال اولین پلاگینی که پخش میکنم همین ادغام دیتابیس اکسوال با جومسوشیال خواهد بود.

لینک به ارسال

دوستان لطف کنید اینجا تبلیغات انجام ندید اگه واستون امکان داره جواب بنده رو بدید

راهی ساده تر از برنامه نویسی وجود نداره؟ مثلا اینکه پسوند دیتابیس رو عوض کنیم و متصل کنیم به اسکریپت social engine

لینک به ارسال

mitra ببنید ما نوکر شما نیستیم تبلیغ نکردیم بهتون گفتیم که نیاز به برنامه نویسی دارید مگر باغ وحش هست فقط دیتابیس هارو یکی کنید

باید کمی به برنامه نویسی مسلط باشید وگرنه الان ملت دیگه برای پروفایل جوملا نمی یومدن cb جومسوشیال و کیونا ر و یکی نمی کرند حرف من این هست این همه ساله سوشیال انجین یکی از قویتریناش داره کار می کنه ولی هنوز ارتباط خوبی بین جوملا باخودش نداره

اینجور اسکریپت ها فقط برای جامعه مجازی هست و کامپوننت جوملا برای سوشیال کردن سایت یعنی یک سایت اچتماعی با یک جامعه مجازی کمی فرق داره یکی تخصصی هست یکی داره درکنارش شما تکلیف مشخص کن ببین کدوم می خواین یک روز می گید ما افزونه جومسوشیال می خواین ما شماره طرف می دیم بعد از چند پیغام خصوصی بعد می گیرد من عوض کردم می خوام این رو پیاده کنم

راه ساده این هست دیتابیس ها یکی بشه با کمی برنامه نویسی حل می شه

لینک به ارسال
انشائ الله بعد از انتشار خود اسکریپت اکسوال اولین پلاگینی که پخش میکنم همین ادغام دیتابیس اکسوال با جومسوشیال خواهد بود.

راستی محمد جان این پلاگین که نوشته بشه چه تاثیری بر این کار داره خوب هر دو جامعه مجازی هستند چیجوری می خوان همدیگر رو کامل کنند یکی اسکریپت هست یکی کامپوننتی رو یک اسکریپت بزرگ هست کاراییش چی هست ؟

لینک به ارسال

شهریار جان منظور بنده همون تلفیق با جوملا بود...:1:

که میتونه کارایی زیادی برای اون دسته از افرادی که می خوان جامعه مجازی بزنن داشته باشه مثلا همین خانم محترم که میخواد کامپوننت جوسوشیال رو حذف کنند و بجاش اکسوال نصب کنن;)

لینک به ارسال

خوب این نیاز داره به برنامه نویسی حالا من چرا باید بیام روی جوملا جومسوشیال حذف کنم وقتی با کامپوننت های بزرگ همچون

کیونا و دیگر کامپوننت هایی مثل مدیریت مدرسه که خودمن فارسی کردم همسان می شه ولی اسکریپت شما نمی شه

و همسان کردنش خیلی نیاز به دانش داره که فکر کنم کار شما نباشه :D اگر باشه نیاز به هزینه هست و وقت

حالا جومسوشیال یکی از بزرگ ترین کامپوننت های جوملا می یاد با کیونا

کامپوننت فارسی مسئولیت سازی ادارات و سازمان ها و مراکز پرورشی

بعد می یاد با کامپوننت بلاگ ساز easy blog و my blog و cb و گوگل مپ اختصاصی و خیلی از امکانات و نصب از فیسبوک و خیلی از کارایی که می یاد خیلی کمک می کنه و همه آماده هست رو می یام حذف می کنم می یام اسکول شما که که یک اسکریپت نال شده هست

هنوز پلاگین های برای جوملا درست نشده با این همه افزونه ست نشده روی جوملا سوار نیست باید روی ساب دامین دیگر نصب بشه

لینکش با جوملا seo نمی شه امکانات جوملا رو نمی تونیم درونش به کار ببریم و خود جومسوشیال در نسخه 2.2.2 با پنل مدیریت قویش رو حذف می کنیم :D این خنده دار نیست

واقعا محمد اگر شما بیای با این همه افزونه و تک تک کار هایی که جومسوشیال می کنه رو داخلش پلاگین بنویسی جوملا این افزونه هایی که گفتم رو باهاش ست کنی و دلیلی بیاری که ارزش فنی داشته باشه من انجمن سایتم جمع می کنم میزارم تو سطل آشغال

تازه ......... خوب ولش شما بگو همه رو یک دفعه رو نکنم بهتریه

راستی دوستان اشتباه نگیرند من محمد عزیز دوستی بسیار نزدیکی داریم که خیلی نزدیک هم هست آقای تهرانی هم در جریان هستند

و داریم بحث می کنیم تا مشکلات و فواید و ضرر هارو جلوگیری کنیم نه تبلیغ نه تبلیغ

لینک به ارسال

با سلام

دوستان ممنون می شم قوانین انجمن رو در نظر داشته باشید!

این تاپیک از پست 7 به بیراهه رفت و ادامه دارد... ! (دوستان اگر می خواهید سر مسائلی غیر از درخواست استارتر تاپیک بحث کنید لطفا تاپیک جدید بزنید و...)

در صورت تکرار اخطار خواهید گرفت...

تمامی پست های اضافی حذف خواهد شد...

موفق باشید

درخواست استارتر تاپیک:

من میخوام اعضایی که روی سایت جوملایی خودم داشتم رو بتونم روی اسکریپت مورد نظر داشته باشم، نه اینکه بخوام آواتارهاشون رو داشته باشم یا اطلاعات مورد نظرشون رو بلکه فقط میخوام بتونن با همون یوزر و پسوورد وارد بشن

لینک به ارسال

چندین راه وجود داره که شما بتونید کار خودتون انجام بدید

1- تغییر دیتابیس کاربران اسکریپت خودتون به دیتابیس جوملا

2- نگارش اسکریپتی که دیتابیس کاربران جوملا را به دیتابیس کاربران اسکریپت تبدیل کنه

که روش دوم ایده آل تر هست

موفق باشید

لینک به ارسال

همانطور كه جناب فرحزاديان فرمودند موضوع اين تاپيك انتقال كاربران از جوملا به سيستم ديگري است و هرگونه بحث خارج از اين موضوع را لطفا ادامه ندهيد!

من میخوام اعضایی که روی سایت جوملایی خودم داشتم رو بتونم روی اسکریپت مورد نظر داشته باشم، نه اینکه بخوام آواتارهاشون رو داشته باشم یا اطلاعات مورد نظرشون رو بلکه فقط میخوام بتونن با همون یوزر و پسوورد وارد بشن

اگر در اين مورد راهكاري به نظرتون ميرسه ارائه دهيد!

همانطور كه جناب رضايي فرمودند بايد با نوشتن يك اسكريپت اين كار رو انجام داد كه فكر نميكنم به صرفه باشه چون تعدا كاربران فعلا چشمگير نيست ولي ميتونيد درخواست كنيد تا اگر كسي از دوستان ميتونه براي شما سفارشي بنويسه !

ارسال هاي اضافي اين تاپيك حذف شدند !

لینک به ارسال

همانطور كه جناب فرحزاديان فرمودند موضوع اين تاپيك انتقال كاربران از جوملا به سيستم ديگري است و هرگونه بحث خارج از اين موضوع را لطفا ادامه ندهيد!

من میخوام اعضایی که روی سایت جوملایی خودم داشتم رو بتونم روی اسکریپت  مورد نظر داشته باشم، نه اینکه بخوام آواتارهاشون رو داشته باشم یا اطلاعات  مورد نظرشون رو بلکه فقط میخوام بتونن با همون یوزر و پسوورد وارد بشن

اگر در اين مورد راهكاري به نظرتون ميرسه ارائه دهيد!

همانطور كه جناب رضايي فرمودند بايد با نوشتن يك اسكريپت اين كار رو انجام داد كه فكر نميكنم به صرفه باشه چون تعدا كاربران فعلا چشمگير نيست ولي ميتونيد درخواست كنيد تا اگر كسي از دوستان ميتونه براي شما سفارشي بنويسه !

ارسال هاي اضافي اين تاپيك حذف شدند !

شما کسی رو برای اینکار سراغ دارین؟

لینک به ارسال

دوستان لطف کنید اینجا تبلیغات انجام ندید اگه واستون امکان داره جواب بنده رو بدید

راهی ساده تر از برنامه نویسی وجود نداره؟ مثلا اینکه پسوند دیتابیس رو عوض کنیم و متصل کنیم به اسکریپت social engine

دوست عزیز من واقعاً به شما تسلیت عرض میکنم که از سیستم مدیریت محتوای جوملا میخواین مهاجرت کنید.

قبل از این که این کار را انجام دهید باید این را در نظر بگیرید که سیستم سوشیال انجین در ایران به طور ماثر پشتیبانی نمیشه

و من در پست قبلی شما بهتون گفتم که ببینید نسخه جومسوشیال شما چیست و ایمیلتان را برام پ.خ کنید تا من براتون فارسی و ارسال کنم. ولی مثل اینکه ..........

لینک به ارسال

ایمیل رو که پ.خ کردم الان هم یه هفته شد و جوابی ندادین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...