رفتن به مطلب
mohammadn72

اطلاعيه بسيار مهم /سيستم جامعه مجازي

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان و كاربران عزيز جومينا

حتما متوجه شديد كه 2 هفته اي ما نبوديم ....

گروه جومينا اسكريپت داشت روي يك پروژه بسيار سنگين كار ميكرد كه شايد يه خلع بزگ توي نت ايران رو پر كنه

[align=CENTER]اسكريپت فارسي اكسوال

[align=RIGHT]گروه جومينا اسكريپت با توجه به نياز نت ايران به اسكريپت هاي جامعه مجازي فارسي سعي بر اين داشته كه تحولي در اين ضمينه ايجاد نمايد ، بسياري از شركت هاي طراحي وب با هزينه هاي گزاف اين نوع سايت ها را با وجود مشكلات زيادشان به مشتريان عرضه ميداشتند كه البته داراي مشكلات متعدد امنيتي و ساختاري نيز بودند ، تيم جومينا اسكريپت با تكيه بر تجربه اي كه در ترجمه نسخه قبلي اكسوال داشته نسخه جديد آن را كه بسيار بهتر و مناسب تر از نسخه ي قبلي آن است فارسي و بهينه نموده است ...

سيستم اكسوال فارسي نمونه ي يك سايت كامل جامعه مجازي مي باشد كه با امكانات متعدد و امنيت بالايش مي تواند يك گزينه ايدآل براي بالا آوردن اين چنين سايت هايي باشد .

اين سيستم با راهنمايي هاي جناب آقاي تهراني كاملا توسط تيم جومينا اسكريپت ترجمه شده است . در همين جا از جناب آقاي تهراني و دوست عزيز و ديگر مدير جومينا اسكريپت جناب آقاي قناديان تشكر مي كنم كه كمك شاياني در به اتمام رساندن اين پروژه نمودند.

از شما دوستان گران قدر خواهشمندم كه با تست اين سيستم ما را در بهتر نمودن اين پروژه ياري نمايند.

دوستان عزيز لطفا به اين لينك مراجعه كرده و در قسمت دمو سيستم را تست نماييد و مشكلات احتمالي را در همين پست ذكر كنيد[/align]

http://oxwall.ir[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشكر از محمد عزيز

از دوستان خواهش ميكنم كه در سايت اكسوال ( قسمت دمو ) ثبت نام نمايند و در سايت شروع به فعاليت كنند و در صورت بروز هر گونه مشكل چه در ترجمه ، چه در فارسي سازي قالب و چه در ساير موارد و كاركرد سيستم مار مطلع نمايند و در همين تاپيك مشكلات احتمالي را براي ما بيان كنيد چون با توجه حجم بالاي پروژه و ترجمه (‌ حدود 116 صفحه ) احتمال و جود مشكل در ترجمه و ساير موارد وجود دارد

اكسوال فارسي پس از اطمينان از عدم وجود مشكل و پس از تست كامل توسط اعضاي انجمن ان شا الله به زودي براي دانلود دوستان گذاشته ميشود و منتشر مي گردد .

لینک به ارسال

سلام

خیلی سیستم باحالیه .اگه قالب وامکانات سایت پشتیبان خارجی هم ترجمه بشه خیلی بهتر هم میشه

لینک به ارسال

از همه ی دوستان عزیز متشکرم...:thankyou:

ولی لطفا اقدام به تست سیستم کنید تا مشکلاتش دربیاد:1:

لینک به ارسال

بيشتر افزونه ها و قالب هاي موجود براي اين سيستم ترجمه و فارسي سازي شده كه پس از انتشار نرم افزار به مرور افزونه ها و قالب ها هم منتشر مي شوند

لینک به ارسال

ان شا الله فردا به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام اين نرم افزار منتشر مي شود

بنا بر اين اگه دوستان پيشنهاد و يا ايرادي نسبت به سيستم دارند و يا مشكلي در آن مشاهده مي كنيد لطفا حد اكثر تا آخر امروز مشكل و يا پيشنهاد را در همين تاپيك ذكر كنيد تا نسخه اي كه فردا منتشر مي شود مشكلي نداشته باشد اگر مشكلي در آن نديديد هم كه ...:thankyou:

با تشكر

لینک به ارسال

آقا من نتونستم ثبت نام کنم!

هی به تاریخ تولدم گیر میده!

نیگا:

و اینکه متن تصویری که واسه کنترل میدا تغییر نمیکنه با کلید کنارش!

rqf4czwia3saf02tfoq7.jpg

من با فایرفاکس 4 میخواستم ثبت نام کنم:heart:

لینک به ارسال

ممنون دوستان به دارم سعي مي كنم مشكل را حل كنم اگه به مشكل ديگه اي برخورديد لطفا ذكر كنيد

فكر كنم اين مشكل حل شد لطفا در سايت ثبت نام كنيد و اگر باز هم مشكل داشتيد ذكر كنيد با تشكر

لینک به ارسال

ممنون دوستان به دارم سعي مي كنم مشكل را حل كنم اگه به مشكل ديگه اي برخورديد لطفا ذكر كنيد

فكر كنم اين مشكل حل شد لطفا در سايت ثبت نام كنيد و اگر باز هم مشكل داشتيد ذكر كنيد با تشكر

درست شده اما بهتر نیست تاریخ شمسی بشه؟:thankyou:

لینک به ارسال

شايد در يه نسخه ديگه تاريخ را تصحيح كنيم الان فرصتش نيست فعلا نسخه اول به همين صورت منتشر ميشه

لینک به ارسال

هر دو امكان را خودش به صورت پيشفرض در خود داره به زودي منتشر مي شود داريم سعي ميكنيم امروز تمام شود نشد فردا

لینک به ارسال

عجب چیزی هست

دارم چکش می کنم ، بیشترین مشکلش اینه که بعضی جاهاش خوب ترجمه نشدن ، چند تا عکس هم ازشون میزارم

بعدش یه چیز دیگه ، چرا امکانات فرومش اینقدر کمه ؟

قالب یه کم مشکل داره ، متن ها فکر کنم باید راست باشن و آیکون ها هم چپ

85517557283838184159.jpg

90625077290231322547.jpg

09297399381167970274.jpgیا عضویت ؟؟ فکر کنم یه چیزی کم داشته باشه

این عکس هم که متنش از صفحه بیرون هست64129822414434676399.jpg

چت رومش هم فارسی نیست هنوز

و اینکه صفحه ی چت رومش ، ایندکش رو میگم ، اسم نمی نویسه

40119724124825546168.jpg

http:

فونتش هم زشته

و اینکه برا ساخت گروه هاش حالت های دیگه به جز پابلیک نداره ؟

و ادمین رو هم اگه دمو بزاریم عالی میشه

متن آخری ، اگر شما .... متنش خرابه71448319075344880497.jpg

تایید کاربری یا تایید ایمیل ؟

92417597373763731527.jpg

متن خوشامد گویی ، لینک های سریع ، فکر کنم باید متنش راحت تز بشه77765538411701783819.jpg

اچ ای ام ال انگلیسی یود بهتر نبود ؟خبر خوان هم باید بیاد راست06820101780628519712.jpg

top contect هم فارسی نیست99101433874579506729.jpg

لینک به ارسال

سلامي دوباره

طبق قولي كه داده بوديم اولين نسخه از اكسوال فارسي را امروز منتشر ميكنيم

اين نسخه به صورت آزمايشي مي باشد و پس از تست كاربران و بر طرف شدن تمامي ايراداتش به شكل يك بسته كامل و نهايي و رايگان به زودي منتشر مي گردد علت آزمايشي بودن هم اين هست كه اين نسخه يه سري ايرادات جزئي و ناچيز دارد كه به دليل كمبود وقت و ( فصل امتحانات دانشگاهي )‌ تا اواسط تير ماه امكان وقت گذاشتن روي اون و بر طرف كردن اين ايرادات را نداريم اما ان شا الله در تير ماه نسخه كامل و نهايي بدون هيچ مشكلي منتشر مي گردد اين نسخه هم به دليل قولي كه داده بوديم امروز به مناسبت ولادت مولاي متقيان حضرت علي (ع) منتشر ميگردد

فايل آموزش نصب در داخل بسته جاي دارد

روي اين بسته حدود يك ماه وقت صرف شده كه شامل 116 صفحه ترجمه مي باشد و همچنين نرم افزار باري زبان فارسي بهينه و فارسي سازي شده

يك سري امكانات و قالب به زودي (‌ قسمتي تجاري و قسمتي رايگان )‌براي نرم افزار منتشر مي گردد پس ما را در oxwall.ir دنبال كنيد

فعلا واقعا فرصتي ندارم كه از امكانات نرم افزار بيشتر براتون بگم ( بهتره خودتون تست كنيد )‌

و يه نكته بسيار مهم :

ابتدا قرار بود كه ما اين نرم افزار را با يك قالب ديگه منتشر كنيم و اون قالب را به صورت كامل و بدون هيچ مشكلي فارسي كرديم

اما بعد قرار شد نرم افزار با قالب فعلي منتشر شود و قالب قبلي براي فروش گذاشته شود اما فرصت نشد كه روي اين قالب به صورت تخصصي كار كنيم و تمام مشكلاتش را برطرف كنيم (يه سري مشكل هم داره كه خودمونم ميدونيم هم قالب و هم ترجمه )‌ اما همه ايرادات تا حدودا 15 روز ديگه بر طرف ميشود و نسخه نهايي منتشر ميگردد اما تا آن زمان لطفا دوستان كمي صبر پيشه كنند

با تشكر

download.png

لینک به ارسال

ممون اگه به اشكال ديگه اي هم برخورديد لطفا ذكر كنيد تا تمامي مشكلات را در نسخه نهايي برطرف كنيم

لینک به ارسال

سلام

خیلی ممنون بابت سیستم جامعه مجازی !!

من یه سوال داشتم !!

این یک افزونه است و باید در جوملا نصب بشه ؟! یا باید براش یه دیتابیس ایجاد کنم ؟!

نصب آن چگونه است ؟!

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

من یه سوال داشتم !!

این یک افزونه است و باید در جوملا نصب بشه ؟! یا باید براش یه دیتابیس ایجاد کنم ؟!

نصب آن چگونه است ؟!

باتشکر

با سلام

یک اسکریپت هست که جدای از جوملا نصب می شه... در واقع ربطی به سیستم جوملا نداره...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من یه سوال داشتم !!

نصب آن چگونه است ؟!

باتشکر

با سلام

یک اسکریپت هست که جدای از جوملا نصب می شه... در واقع ربطی به سیستم جوملا نداره...

موفق باشید

خیلی ممنون !!!

باید برایش دیتابیس درست کنم ؟!

لینک به ارسال

با عرض سلام دوستان عزيز من نتونستم اكسوال رو نصب كنم ، وقتي اين صفحه رو باز مي كنم ارور زير نمايش داده مي شه . mysite.com/ow_install/install.php

ارور :‌ Fatal error: Call to undefined function mb_internal_encoding() in /home/****/public_html/ow_includes/init.php on line 35

در قسمت ow_inclodes/file/config.txt نيز اطلاعات ديتابيس رو وارد كردم اما تاثيري نداشت .

ممنون مي شم راهنماييم كنيد .

لینک به ارسال

با سلام

برای این بار جواب میدم و لی از دفع بعد لطفا به قوانین احترام بزارید . سوالاتتون رو در تایپیک جداگانه بپرسید .

احتمالا این مشکل به خاطر این است که هاست شما از شته های چند بیتی ( multi-byte string ) پشتیبانی نمیکند / با پشتیبان سرور تماس بگیرید

اینجارو هم بخونید خالی از لطف نیست

http://www.php.net/manual/en/mbstring.installation.php

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...