رفتن به مطلب
saman.1001

ماژول عضویت در سایت جهت استفاده از امکانات سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

یک سایت برای پروژه های دانشجویی راه اندازی میکنم

عضویت در سایت به صورت 1 و 2 و 4 ماهه هست

احتیاج به ماژولی دارم که در هنگام ثبت نام نوع عضویت (چند ماهه) را هنگام ثبت نام مشخص کند

و پس از پایان عضویت(مثلا یک ماه) به کاربر یک ایمیل دهد که عضویت شما در سایت به اتمام رسیده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم افزونه RSMembershipاین کارو بکنه توضیحات این افزونه :

اگر بر روي وب سايت خود مطالب ، مقالات ، فايلهاي پروژه و حتي منوها و لينكها و يا ماژولهايي داريد كه فقط ميخواهيد به اعضا و كاربران خاصي امكان مشاهده يا دانلود آنها را بدهيد ، پس با دنبال كردن مطلب حاضر به راحتي ميتوانيد همچين سايتي را براي خود راه اندازي نماييد ، مزيت استفاده از سيستم حق عضويت اين است كه فقط كاربراني كه حق عضويت خريداري كنند ميتوانند به منابعي كه به آنها اشاره كرديم در سايت شما دسترسي پيدا كنند و اين به اين معناست كه شما ميتوانيد از اين طريق كسب درآمد نموده و منابع مورد نظر خود را با استفاده از سيستم حق عضويت بفروشيد!

اولين نكته در اين راهنماي آموزشي اين است كه سايت شما تحت سيستم مديريت محتواي جوملا باشد چرا كه قصد ما معرفي كامپوننت RSMembership براي ايجاد سيستم حق عضويت است كه فقط بر روي سيستم مديريت محتواي جوملا نصب و قابل استفاده است.

به طور خلاصه و كلي اين كامپوننت در 3 مرحله ساده زير عمل ميكند:

1- ابتدا يك يا چند حق عضويت بر اساس زمان مورد نظر خود ميسازيد(براي مثال عضويت يك ماهه ، عضويت 3 ماهه ، عضويت 6 ماهه و..)

2- براي هر حق عضويت مبلغ را تعيين ميكنيد (براي مثال حق عضويت 3 ماهه 5 هزار تومان)

3- براي هر حق عضويت منابع مورد نظر را تعريف ميكنيد (براي مثال ميتوانيد مطلب ،فايل،لينك و يا ماژول مورد نظرتان را انتخاب كنيد)

آموزششم هم هست

اگر نیاز داشتید به من پیغام خصوصی کنید چون وارز هست !!! در انجمن خلاف قوانین هست

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

ولی مشکل دیگه ای هست

ایا این کامپوننت میتونه به صورت هوشمند پس از پایان عضویت به کاربر ایمیل بده که عضویت شما در حال اتمام هست

و سوال دیگه اینکه فارسی شده این کامپوننت به صورت رایگان وجود دارد؟من نسخه انگلیسی رو دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...