رفتن به مطلب
cilek

قالب مخصوص بسته فروشگاهی جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دنبال یه قالب می گردم که با بسته فروشگاهی جومینا جور باشه اگه کسی سراغ داره ممنون می شم کمک کنه

در ضمن از همه کسانی که زحمت درسن کردن این بسته رو کشیدن از ته دل تشکر می کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان من تست کردم لینک درسته و قالب هم به درستی نشون داده میشه.

قالب قشنگی هست و رنگ بندی خوبی هم داره

لینک به ارسال

قالب قشنگیه داداش

لینک دانلود می دی؟؟

یا تجاریه

؟

لینک به ارسال

سلام

شما میتونید از قالبهای زیادی استفاده کنید.

من قالب jv conto رو تست کردم قالب قشنگی هست و rtl رو ساپورت میکنه

شما میتونید این قالب رو که تجاری هست خریداری کنید از سایت http://www.zootemplate.com/

یا میتونید از سایت های وارز دانلود کنید

من لینک این قالب رو دارم ولی خلاف قوانین هست اگه برای دانلود قرار بدم

اگه خواستید پ.خ بدید براتون لینک رو ارسال کنم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام منو ببخشید من یه ذره گرفتار بودم باید عرض کنم که تماس بگیرید soldooz@ymail.com تا صحبت کنیم دو مدل هستند بهترینن

لینک به ارسال

جناب رضایی

سلام

بابا شما که فروشگاه نمی فروشید چرا گذاشتین واسه فروش

قیمتش

نحوه خریدش

لینک به ارسال

تو تاپيك قبلي پاسخ شما را دادم !

اگر قصد خريد داريد با شماره تلفن نوشته شده در جومينا ماركت تماس بگيريد !

در جريان هستيد كه نزديك ده روز اقاي تهراني نبودند !

لینک به ارسال
سلام منو ببخشید من یه ذره گرفتار بودم باید عرض کنم که تماس بگیرید soldooz@ymail.com تا صحبت کنیم دو مدل هستند بهترینن

این قالب که روی سایت http://www.mn-design-group.com/shop/ قرار دارد طراحی شده توسط آقای عابدی پور است مدیریت سایت ALMSCMS.IR و ایشون هم این قالب را میفروشند .

شما میخواهید قالبی که مالکیتش ماله کس دیگری است را بفروشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:@ واقعا که ...

واقعا اینطوری انتظار دارید جوملا پیشرفت کنه ، کاری یکی دیگه را برای خودتون بفروشید . اینطوری کسایی را هم که دم از دوستی با آن ها میزنید بد نام میکنید

از مدیران انجمن و همچنین آقای شمسی و تهرانی تعجب میکنم ! شما که دم از حمایت از جامعه طراحی وب میزنید چرا اجازه میدید در انجمنتون یکی بیاد قالب یکی دیگه را بفروشه . شما اسم این کار را چی میزارید ؟؟؟

یعنی اینجا اینقدر بی در و پیکره !

از لحن تندم نارحت نشید اما واقعا این کار زشته حتی اگر در انجمن شما کسی دیگه این کار را انجام بده خودتون خشتون میاد کارهای شما را یکی دیگه به نام خودش بفروشه ؟؟

لینک به ارسال

طراحی شده توسط آقای عابدی پور است مدیریت سایت ALMSCMS.IR و ایشون هم این قالب را میفروشند .

شما میخواهید قالبی که مالکیتش ماله کس دیگری است را بفروشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:@ واقعا که ...

دوست عزیز اولا اون سایتی که شما میگی این هست: almascms.ir

نه اونی که شما نوشتی

دوم اینکه شما مطمئنی مالکیتش واس همون آقایی هست که شما میگی؟ :P

یا . . .؟

هیچ وقت زود قضاوت نکنید:thankyou:

لینک به ارسال

من زود قضاوت نکرده ام این نگارش فروشگاه ساز 2 آقای عابدی پور است میتونید از خودشون بپرسید . چون یک سال پیش زمانی که این فروشگاه منتشر شد من این را از آقای عابدی پور خریدم .

میگید نه ؟ شما که استادید خودتون اینجا را ببینید

http://www.mn-design-group.com/shop/templates/ac-eshopII/templateDetails.xml

در ضمن هنوز اسم قالب را هم عوض نکرده اند ac-eshopII !

بعدشم شما درست میگید almascms.ir درسته اما امکان ویرایش برای عضو های معمولی فعال نیست

در هر حال قصد جسارت به مدیران انجمن را ندارم تنها شاید این تلنگری باشد برای دقت بیشتر!

در هر حال منتشر پاسخ گویی مدیران میمونم

لینک به ارسال

میگید نه ؟ شما که استادید خودتون اینجا را ببینید

http://www.mn-design-group.com/shop/templates/ac-eshopII/templateDetails.xml

دوست عزیز این کد ها رو هر کسی میتونه عوض کنه و به اسم خودش بنویسه

دلیل نمیشه صاحبش باشه

و اینکه من که استاد نیستم:D

اسم قالب هم اسم خارجکیشه

شما هم میتونی خارجکشیو بگیری فارسی کنی به اسم خودت بزنی و انتشارش بدی ، یا بفروشی

مشکلی نداره

معنی کد باز میدونی چیه؟:1:

لینک به ارسال

درود بر شما قبل از اینکه هر چیزی بگم

من هم فکر میکنم این قالب ماله آقای عابدی پور هست اما برای اینکه زود قضاوت نکنم از

ecomp.ir[/b] خواهش میکنم اگز خارجی این قالب را دیده اند آدرسش را بدند چون من تقریبا مطمئنم این قالب طراحی شده آقای عابدی پور است

اما بزارید زود قضاوت نکنیم .Jugment بزارید موضوع مالکیت قالب مشخص بشه پاسخ شما را میدم گرچه حتی اگر خارجی هم باشه و توسط آقای عابدی پور ادیت شده باشه حق با شماست

لینک به ارسال

درود بر شما قبل از اینکه هر چیزی بگم

من هم فکر میکنم این قالب ماله آقای عابدی پور هست اما برای اینکه زود قضاوت نکنم از

ecomp.ir[/b] خواهش میکنم اگز خارجی این قالب را دیده اند آدرسش را بدند چون من تقریبا مطمئنم این قالب طراحی شده آقای عابدی پور است

اما بزارید زود قضاوت نکنیم .Jugment بزارید موضوع مالکیت قالب مشخص بشه پاسخ شما را میدم گرچه حتی اگر خارجی هم باشه و توسط آقای عابدی پور ادیت شده باشه حق با شماست

من در مورد قالب نگفتم خارجیکه که

منظورم این بود اسمش خارجکیه :afro:

و پینهاد دادم یه فروشگاه خارجکیو بگیرن فارسی کنند انتشار بدن یا بفرشون:shy:

در مورد این قالب آقای تهرانی بیشتر اطلاع دارند;)

ولی مهم این جمله بود: زود قضاوت نکنیم :D

لینک به ارسال

از اساتید عذر میخوام ...

سایتی که گفتید قالب را زده ، از دوستان خوب بنده است ... درسته ... این قالب را آقای عابدی پور زدند .. اما چجوری دست ایشونه؟ شما که میگید اسم هم تغییر ندادند . پس یعنی خودشون نزدند(یعنی مدیر mn-design نزده قالب رو ) . پس ایشون یعنی مدیر سایت mn-design در جریان نبودند ... چون قالب را 100% دانلود کردند ... پس آقای عابدی پور قالب را برای دانلود قرار دادند . وقتی قالب برای دانلود قرار گرفته شده ، هیچ مشکلی نداره .. شاید ایشون هم قالب را خریداری کردند ... یا هزار اتفاق ممکن .. لطفا به کسی ندونسته ، وصله های ناجور نزنید ... جناب محمدی بزرگتر از این حرف ها هستند که بخوان به خاطر قالب خودشون رو بدنام کنند . قالبی که خودشون در روز 50 تا میزنند ...

باز هم از امیر گلم و دوستان دیگر عذر میخوام ... یا علی ...

لینک به ارسال
شاید ایشون هم قالب را خریداری کردند ... یا هزار اتفاق ممکن ..

یعنی اگر کسی از خود ما چیزی خرید میتونه بیاد به دیگران بفروشه دیگه ؟؟؟ درسته ؟؟ اگر هم از سایت خود آقای عابدی پور دانلود کرده اند چرا آدرسش را نمیدند ؟ من که هر چی گشتم در سایت آقای عابدی پور این قالب قرار داده نشده بود .

آقای joomla-pro-joomfa واقعا به نظر شما این حرفتون منطقیه ؟؟ با فقط میخواهید جانبداری کنید.

خوشتون میاد بسته خبریتون را که میفروشید من بزارم برای فروش 1000 تومن به نظرتون این کار درسته ؟

بعد ایشون هم بجای اینکه 50 تا قالب بزنند منو ها و فونت های سایت خودشون را درست کنند فکر کنم بهتره .

موضوع اصلا کاربر خاصی نیست من میگم چرا باید اصلا این اتفاقا بیوفته هیچ کس هم چیزی نگه من از مدیران جومینا میخوام اعلام موضع کنند ما هم تکلیفمون را بدونیم .

آیا اگر من چیزی را خود سایت جومینا خریدم میتونم به دیگران بفروشم و اصلا این کار اخلاقی و شرعی و درسته ؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیزی که گفتم برای فروشگاه جومینا

من لینک دموی دو نسخه ساخته شده توسط جومینا را قرار میدم تا ببینید اگر هم خواستید می تونید با من یا آقای تهرانی هماهنگی کنید

البته قول میدم تا فردا باکسش را در فروشگا هم قرار بدم

موفق باشید

http://topjoomla.ir/shop3/

http://topjoomla.ir/shop2/

لینک به ارسال

میتونید بفروشید . شاید درست نباشه .. اما کسی جلوی کسی رو نمیتونه اینجا بگیره ... عزیزم .. وقتی قالب درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان رو میزنند و 2 میلیارد کلاه برداری میکنند ومیرن ، کسی هم نمیگه کی بود کی بود کجا بود؟ اون که کلاه برداریه اونه .. ایشون که نه کاری کرده نه چیزی... قالبی رو میفروشه ... که شاید این قالب مال شخص عابدی پور که ایشون هم دوست بنده هستند باشه ...

حرف من غیر منطقی .. حرف شما منطقیه؟ ایشون اگر قالب رو خودش کپی زده باشه که xml قالب عین xml قالب اصلی نمیشه ... میشه؟ پس دانلود کرد . شما به آقای عابدی پور بگید .. ببینید ایشون چی میگند ... آقای محمدی سایت اصلیشون بسیار زیبا و حرفه ایست ...

ایشون اگر کسی بودند که این کار رو کنند این همه کار از بنده یا امیر جان یا دوستان دیگر نمیگرفتند .. همه رو کپی میزدند و میفروختند .. نه عزیزم .. من در این مورد 100% مطمئن هستم ...

در مورد تخصص افراد هم تا خودتون ندیدید ، نظر مخلاف یا موافق ندید عزیزم . ممنون .

لینک به ارسال

درود بر شما ،

من فکر میکنم قوانین جومینا در این مورد دارای نقص هست . که باید تغییر پیدا کنه شخصا مخالف فروش کاری ماله شخص دیگری است هستم با آقای عابدی پور هم صحبت کردم و کلا اظهار بی اطلاعی کردید .

به نظر من اگر مثلا من از نیما یه چیزی بخرم نباید به دیگری بفروشم چون این برای استفاده شخصی به من فروخته شده است هیچ کجای قوانین کد باز هم چنین چیزی نیست که اگر شما چیزی از کسی خریدید میتونید به دیگران بفروشید . پس تکلیف حمایت از تولید کننده و حقوق مولف چی میشه ؟

نیما جان با تمامی احترام و علاقه ای که به شما دارم که خودت هم میدونی در این مورد با شما موافق نیستم اگر شما چیزی را به من بفروشی مگر غیر از اینه که برای استفاده شخصی میفروشی آیا با فروش کالات به من مجوز بهره برداری فروش از کالات را میدی ؟ پس این همه زحمت که کشیدی چی میشه ؟ شما یک بسته میزنی و قیمت پایین روش میزاری که ازش به تعداد بالا بفروشی حالا من بیام با قیمت پایین بسته شما را بخرم بعد برم انتشارش بدم به صرف اینکه این را خریده ام ماله خودمه . فکر نکنم درست باشه .

jigment عزیز شما هم لحنتون تنده اما برداشت من روشن شدن موضوع مهمی است که احتمالا ما در وضع قوانین سهل انگاری کرده ایم چون تابحال همچین موردی نداشته ایم .

در مورد جناب محمدی هم ایشون از دوستان خوب ما هستند فکر میکنم بیشتر قصدشون کمک بوده تا جنبه تجاری قضیه اما موضع رسمی ما مشخصه و حتی در قالب کمک و رایگان هم این کار را تائید نمیکنیم .

جومینا همواره سعی نموده است تا فعالیت های حمایتی داشته باشد و نه تخریبی قبول داریم که در این مورد خاص در قوانین نقص وجود داشته است و موردی مشخص عنوان نشده است لذا جناب محمدی کاری خلاف قوانین جومینا انجام نداده اند . این مورد در قسمت مدیران بررسی میشه و حتما حتما قانون جدیدی به قوانین قبلی در انجمن اضافه خواهد شد که از این مورد و گله هایی که در پی خواهد داشت جلوگیری کند .

در جواب دوستمون هم باید بگم ای کاش این مورد را در بخش انتقادات مطرح میکردید که تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه و یک نکته آخر اینکه jugment عزیز خیر من هم خوشم نمیاد کسی کاری را از من بخره به دیگری بفروشه برای همین کارهای سنگین را کد شده و با لایسنس میفروشیم اما کلا این کار را نه تایید نمیکنم

خواهش میکنم بحث در این مورد را ادامه ندید تا در این رابطه قوانین جدید منتشر بشه . متن قانون برای تصویب مدیران در بخش مدیران مطرح شد و بزودی تصویب و یا رد میشه

ارادتمند

روز خوش

لینک به ارسال

سلام

جناب رضایی

از طراحی تون در مورد فروشگاه خوشم اومد اما باکهای فروش رو در جومینا ندیدم

محبت کنین اگه گذاشتین لینک بدین

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...