رفتن به مطلب
zlili35

مشکل در ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل من با ویرچومارت اینه که هرکاری می کنم که قالبش مثل ماله جومینا مارکت بشه و بخش ها رو به صورت تب برام ظاهر کنه نمیشه .

آیا کسی می دونه چجوری میشه مثل ماله جومینا مارکت درست کرد .؟

در ضمن اگه کسی نسخه ی معتبر فارسیش رو داره اینجا لینکشو بزارید .؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون سفارشي سازي شده و فروشي است و نسخه اين مدلي رايگان موجود نيست.ولي ممكن است در اينده اي نزديك يك نسخه بسيار جالب و كاملا سفارشي سازي شده را جومينا منتشر كند! البته در فروشگاه جوميناماركت!

لینک به ارسال

دوستان عزیز

این فروشگاه در دونسخه آماده سازی شده و بزودی زود توی فروشگاه ارائه میشه و یکی از موارد قدرت این فروشگاه سازگاری با سئو و ایندکس شدن در گوگل هست که تا بحالا در فروشگاه های جوملا این مهم رخ نداده بود

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

ستار جان درست میگن کالاهای درون ویرچومارت به دلیل ساختار پیش فرض آن در گوگل ایندکس نمیشن و یا بسختی ایندکس میشن برای همین کل ساختار فروشگاه را عوض کرده ایم این فروشگاه در 2 نسخه آماده شده که مشغول تهیه دمو برای آنها هستیم این چند روز که در جومینا کم مطلب منتشر کردیم دائما در حال توسعه بوده ایم از سیستم مدرسه گرفته تا فروشگاه ساز ها جند تا ماژول منو هم آماده شده که امروز منتشر میکنم

لینک به ارسال

سلام من میخوام رنگ فروشگاه با رنگ قالبم یکی بشه قالب مشکی هست و فروشگاه سفید لطفا راهنمایی کنید و اگه تونستید به ایمیلم بفرستید جواب را.مرسی

masood_1996@yahoo.com

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دوست گلم masoodh خواهشا یکبار قوانین انجمن را مطالعه کنید

لطفا سوال جدید در تاپیک جدید و بخش مربوطه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...