رفتن به مطلب
Mahdi_S_T

علت تغییر پسورد مدیریت سایت چی بوده ؟

پست های پیشنهاد شده

امروز که میخواستم وارد قسمت مدیریت سایت بشم دیدم هر چی پسورد را میزنم ، وارد نمیشه !!!

چند بار سعی کردم ( حروف بزرگ و فارسی را چک کردم ولی نشد)

من 2 تا کاربر بیشتر ندارم یکی بعنوان super admin و دیگری بعنوان مدیر ، وقتی از طریق phpmyadmin خواست پسورد را تغییر بدم متوجه شدم رمز هر دو کاربر یکی شده ( همان رمز کد شده ) ، رمز را تغییر دادم و وارد قسمت مدیریت جوملا شدم و در قسمت کاربران دیدم نام مستعارکاربر که فارسی بوده به حروف علامت سوال تبدیل شده است.

و سپس خواستم مطلبی را ثبت کنم ، پیغام داد شما به این قسمت دسترسی ندارید با آنکه با admin وارد شده بودم، یکبار خارج و وارد شدم و درست شد.

حالا این سوال برام مطرحه که آیا پسوردهای سایتم (ه.ک) شده یا مشکل فنی دیگری بوده است ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر میکنید از چه طریقی بوده ؟

آیا از طرف سرور ه.ک شده یا از طریق خود جوملا ؟

من روی شاخه مدیریت سایت از cpanel رمز گذاشتم و پرمیشن ها را هم رعایت کردم.

امکانات سایت هم : JCE Editor و آمار بازدیدکنندگان , لینک های انتخابی ، و چند فرم مربوط به rsForm

لینک به ارسال

فکر کنم روی مایا هاست بودید به هر صورت احتمال خیلی زیاد از سرور ه-ک شدید چ

ون طرف اومده توی PHPADMIN شما و بع درفته یوزر انتخاب کرده پسورد رو عوض کرده

سرور شما نا معتبر هست

برای امنیت بیشتر سرور رو تغییر بدید یک تست شل و پسورد هاتون عوض کنید جوملا رو به آخرین ورژن آبدیت کنید

شهریار جون:thankyou:

لینک به ارسال

سرور من پرشین سرویس بوده ولی اون که تونسته اینکارو بکنه ، میتونسته کل دیتابیس رو کلا پاک کنه !!!

لینک به ارسال

من به سرورم اعلام کردم و حالا سرور من اینچنین پاسخ داده ، میشه بگید تا چه حد درسته ، آیا سرور راست میگه یا میخواد ، از قبول موضوع ، سر باز بزنه ؟

با بررسی اکانت شما متوجه شدیم که اکانت شما ه-ک شده است و هکر توانسته است نرم افزارهای ویروسی php shell آپلود نماید . نرم افزار فوق را غیر فعال نموده و اکانت شما را restore کردیم.

هم اکنون سایت شما بدرستی بالا می آید

لطف کنید و تمامی پسور ها را تغییر داده آخرین نسخه application بکار رفته در وبسایت را آپلود نمایید , سطح دسترسی ها را نیز چک کنید توجه داشته باشید که سطح دسترسی ها برای دایرکتوری ها 755 و برای فایل ها 544 می باشد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...