رفتن به مطلب
alikarimi8

مشكلات فوكا دانلود با زبان فارسي

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

چند وقتيه كامپوننت فوكا گالريرو دارم واسه قسمت دانلود سايت تست ولس متاسفانه با زبان فارسي خيلي مشكل داره.

مثلا اگر در هاست فايل فارسي آپلود بشه اگه از كامپوننت واسه دانلود بذاريم نامش به صورت ؟ در مياد.كه البته ميدونم اين از طرف ما راه حلي نداره.

يا اينكه اگر عنوان يا نام فايل رو فارسي بنويسم در سمت چپ نشون داده ميشه و لينك دانلود در سمت راست.(در حالي كه بايد دقيقا برعكس باشه..دوستان واسه حل اين مشكل نميشه كاري كرد؟يا حداقل اين كه لينك دانلود نشون داده نشه بهتره.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

يا اينكه اگر عنوان يا نام فايل رو فارسي بنويسم در سمت چپ نشون داده ميشه و لينك دانلود در سمت راست.(در حالي كه بايد دقيقا برعكس باشه..دوستان واسه حل اين مشكل نميشه كاري كرد؟يا حداقل اين كه لينك دانلود نشون داده نشه بهتره.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام

دوست عزیز برای راست چین کردن قالب بایست css قالب مربوطه رو ادیت کنید، البته بواسطه ی زیبایی که در قالبهای پیش فرض وجود داشت و منافات چندانی با فارسی نداشت، ضرورتی برای راست چین شدن دیده نشد.

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشكر .ميشه بيشتر توضيح بديد.

بنده براي راست چين كردن و فارسي كردن قالب هاي خود جوملا از كدهايي كه در جومينا قرار داده شد استفاده ميكردم و به css قالب اضافه ميكردم.حالا ميخوام ببينم واسه اين كامپوننت كد راست چين كردنشو داريد شما؟

با سپاس

لینک به ارسال

با تشكر .ميشه بيشتر توضيح بديد.

بنده براي راست چين كردن و فارسي كردن قالب هاي خود جوملا از كدهايي كه در جومينا قرار داده شد استفاده ميكردم و به css قالب اضافه ميكردم.حالا ميخوام ببينم واسه اين كامپوننت كد راست چين كردنشو داريد شما؟

با سپاس

کد خاصی از پیش وجود نداره، باید css قالب رو پیدا کنید و مقادیر لازم رو از left به right و بلعکس تغییر بدید.

الان واقعن گرفتارم و نمی تونم کمکتون کنم. شرمنده، چند روزی اگر صبر کنید اصلاح و منتشرش می کنم.

یاعلی

لینک به ارسال

با تشكر.بنده تلاش خودم رو ميكنم.ولي به شما هم پيشنهاد ميكنم جهت تكميل شدن ترجمه ي اين كاپموننت ارزشمند اين كاررو بكنيد.لطفا اطلاع رساني كنيد.با تشكر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...