رفتن به مطلب
hamed_ah

قرار دادن آواتار برای کاربران بدون استفاده از cb

پست های پیشنهاد شده

یه سوال

آیا راهی برای قرار دادن آوتار برای کاربران وجود داره بدون استفاده از کامپوننت CB

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهریار جان ممنون

از راهنماییت

یه سوالی در همین مورد برام پیش اومده دوستان امکان این نیست با تغییر هسته بشه این کار روانجام داد؟؟

لینک به ارسال

با سلام

غیر ممکن نیست و می شه در هسته تغییراتی داد که به خواستتون برسید ولی این تغییرات زمان بر هست و تغییرات عمده ای باید صورت بگیره...

به نظر بنده بهتره از همان cb یا جومسوشیال استفاده کنید...

تا نظردوستان دیگر چه باشد...

موفق باشید

لینک به ارسال

از كامپوننت Ambra‌ هم كه يه كامپوننت مديريت ثبت نام و كاربرانه، ميشه استفاده كرد.

اين كامپوننت رو من پارسي كردم، اما متاسفانه علي رغم اينكه زمان زيادي براي ترجمه صرف شد،‌ بعد از ترجمه، ديگه درست كار نمي كرد!

اما نسخه اصلي درست كار ميكنه.

لینک به ارسال

نسخه رايگان هم داره:

http://dioscouri.com/index.php?option=com_ambrasubs&view=categories&categoryid=54&Itemid=43

كافيه تو سايتش ثبت نام كنين.

كامپوننت خيلي خوبيه. فقط حيف نشد پارسي بشه.

لینک به ارسال

این چه حرفی هست یعنی هرکسی که ترجمه زیاد می کنه دیگه مشکل نداره خدای طراحی سایت هست :dodgy:

بنده یک نگاهی کردم این باید سازگار با زبان فارسی بشه یعنی کمی بهینه سازی در rtl که یک کسی که تجربه و دانششو داره باید انجام بده تا وانجایی که چک کردم ترجمه مشکلی نداشته

ممنون بابت لینک نیاز زیادی داشتم بجای هر دفعه استفاده از جومسوشیال

لینک به ارسال

این چه حرفی هست یعنی هرکسی که ترجمه زیاد می کنه دیگه مشکل نداره خدای طراحی سایت هست dodgy.gif

بنده یک نگاهی کردم این باید سازگار با زبان فارسی بشه یعنی کمی بهینه سازی در rtl که یک کسی که تجربه و دانششو داره باید انجام بده تا وانجایی که چک کردم ترجمه مشکلی نداشته

ممنون بابت لینک نیاز زیادی داشتم بجای هر دفعه استفاده از جومسوشیال

من همچين ادعايي نكردم آقا شهريار!

اما اشتباهي كه دوست عزيزمون گفتن ديگه واقعا بعيده از من! اين قدرها هم ناشي و تازه كار نيستم.

در مورد بهينه سازي استايل هم، با جايگزين شدن فايل ها با نسخه اصلي، خيلي از استايل هايي هم كه بهينه كرده بودم از بين رفته و برگشته به حالت پيشفرض. چون من هر افزونه اي ترجمه ميكنم، علاوه بر استايل بخش كاربري، بخش مديريت رو هم بهينه ميكنم.

به هرحال اگه بتونين خطاهاش رو دربيارين خيلي خوب ميشه

لینک به ارسال

من این نسخه که دوستمون رو دادند من دیدم نصب کردم دیدم کمی مشکل داره فکر کردم مشکل افزونه حل شده

ولی تازه پست شما رو کامل دیدم مشکل یکم عجیبه چشم برسیش می کنیم ببنیم کدوم خط مشکل داره آخه اگر در کد مشکل داشت ارور می داد و یا امکان داره کد شده باشه منظروم اینکه اپن سورس نباشه

لینک به ارسال

سلام، یه سوال دوستان

آواتار تنها به چه درد کاربر می خوره؟ به هر حال آواتار باید در جایی نمایش داده بشه که کاربران دیگر هم قادر به دیدن اون باشن، در غیر این صورت داشتن آواتار مفهومی نداره... خود جوملا که امکان پرفایل سازی یا الصاق پروفایل یا آواتار به محتوا رو که نداره و باید از افزونه های جانبی همچون فروم ها و شبکه های اجتماعی بهره برد که معمولا این افزونه ها خودشون قابلیت افزودن آواتار رو در خودشون دارن، پس اصرار برای افزودن آواتار تنها به هسته ی جوملا برای چیه؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزيز

كامپوننت معرفي شده ماژولي همراه خودش داره براي نمايش كاربران آنلاين كه كاربران آنلاين رو با آواتارشون نمايش ميده و با كليك روي آواتار، ميشه پروفايل اون كاربر رو ديد. همچنين تنظيمات ديگه اي هم براي نمايش كاربران آنلاين داره.

شايد يه نفر فقط تا همين حد بخواد. چرا بايد كامپوننت هاي پيچيده اي مثل شبكه هاي اجتماعي رو نصب كنه؟

لینک به ارسال

با تشکر از همه دوستان بابت نظراتشون

اصل مطلب رو بگم

سلام، یه سوال دوستان

آواتار تنها به چه درد کاربر می خوره؟ به هر حال آواتار باید در جایی نمایش داده بشه که کاربران دیگر هم قادر به دیدن اون باشن، در غیر این صورت داشتن آواتار مفهومی نداره... خود جوملا که امکان پرفایل سازی یا الصاق پروفایل یا آواتار به محتوا رو که نداره و باید از افزونه های جانبی همچون فروم ها و شبکه های اجتماعی بهره برد که معمولا این افزونه ها خودشون قابلیت افزودن آواتار رو در خودشون دارن، پس اصرار برای افزودن آواتار تنها به هسته ی جوملا برای چیه؟

من درام کامپوننت com_juserlist رو بهینه می کنم که قرار هستش به صورت عمومی منتشر هم بشه

این کامپوننت با توجه به جدول یوزر اقدام به نمایش اطلاعات کاربران میکنه

هدف از سوال من هم این بود که بتونم در هسته تغییراتی بدم که بشه آواتار قرار داد و همین طور اون رو در این کامپوننت نمایش بدم

البته لازم به ذکر است که خیلی از قسمتها انجام شده و فقط مشکل نمایش تصویره

اگر دوستی میتونه کمک کنه پ.خ کنه تا با فایل های تغییر داده شده توضیح کامل بدم که چه کار کردم و با مشورت ان شا ا.. حل بشه

لینک به ارسال

سلام به همگی

فایلی که مشکل داره رو پیدا کردم

ولی علت مشکل رو نه؟!

همه مشکل ها از این فایله

_base.php

که توی این شاخه هست

components/com_ambra/views

که تو ترجمه یه مشکلی داره

فقط کافیه همین فایل رو با فایل نسخه اصلی جایگزین کنید

بدون اینکه به هیچکدوم از فایلهای ترجمه شده دست بزنید

کامپوننت بدون مشکل اجرا می شه

تست کردم ایندفعه

مشکلاتی که آقای پردل گفتن دیگه نداره

تنها اشکال ترجمه نشده بودن همون عبارتهای توی این فایله

و یه مشکل دیگه داره این کامپوننت که توی نسخه اصلی هم هست

ولی اونقدرها مهم نیست

موفق باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

مشكل فقط از اون فايل نيست.

ببينين، من تو نسخه اصلي كه خودم ترجمه كردم،‌ فايلي رو كه شما گفتين با فايل نسخه انگليسي جايگزين كردم، باز هم همون مشكل هست.

اما تو پكيجي كه شما گذاشتين اين مشكل نيست. چون فكر مي كنم شما بعد از اون جايگزيني اولي كه فرمودين، حالا اومدين اين فايل رو هم با نسخه اصلي جايگزين كردين. اما اينطوري بعضي از قسمت ها ترجمه نشده باقي مونده. ولي در كل اگه از اون چند عبارت باقي مونده صرف نظر كنيم، ميشه بخوبي ازش استفاده كرد.

باز هم ممنون بابت زحمتي كه كشيدين.

بزودي براي معرفيش يه تاپيك جديد ميزنم.

لینک به ارسال

سلام

راستش من مخصوصا ترجمه شما رو دوباره دانلود کردم و

فایل رو جایگزین کردم!

و برای اطمینان الان دوباره تست کردم

فایلی رو که گفتم اول جایگزین می کنید و بعدش

زیپ و بسته رو نصب می کنید

لااقل مشکلاتی که می فرمودید وجود نداره

مطمئن باشید مشکل از همین فایله

بازم خودتون تست کنید

دقیقا متوجه می شید

اگر هم ترجمه ای وجود نداره یا در اصل اینطوره یا فقط به خاطر همین فایله

آدرس تو پوشه دانلود شده admin/views/_base.php

حجمش هم 10 کیلو بایته

بازم به خاطر این کامپوننت ارزشمند ممنون

موفق باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

ترجمه Ambra رو تموم كردم (ديگه تقريبا كامل پارسي شده) و خطاها رو هم (البته با كمك هاي شما دوستان)، برطرف كردم. نسخه ترجمه شده كامل رو براي آقاي تهراني فرستادم تا اگه صلاح دونستن تو سايت جومينا منتشر كنن. اگر هم كه اونجا منتشر نشد تو اين انجمن و انجمن پارس جوم براش تاپيك مي زنم.

ممنون از همه دوستان

لینک به ارسال

تو انجمن منتشر کنید تا جناب تهرانی هم تو سایت به تاپیک مربوطه لینک بدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...