رفتن به مطلب
aftabgardun_erfan

نمايش مطالب به صورت سايت هاي خبري از بخش ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من ماژولي را در سايتم نصب کردم

و ماژول خبري مي باشد

mod_thumbsup

مشکلم الان اين هست که الان وقتي ميخواهد عکس هاي اخبار و مطالب رو به صورت کوچيک نشون بده نشون نميدهد

و اگر در عکس زير مشاهده کنيد مي بينيد که به جاي عکس آدرس عکس article.jpg هست

در صورتي که اين ماژول به صورت اتوماتيک عکس ها را کوچيک مي کند و در موقعيت نشان مي دهد

به خاطر همين مجبور شدم عکس را غير فعال کنم

آيا ماژول ديگري سراغ داريد که اين کار را برايم برآورده کند و من شماره بخش هام رو بهش بدم

و خودش به صورت اتوماتيک خلاصه مطلب يا تيتر مطلب را به همراه عکس کوچيک برام نشون بده

يا اينکه راهنمايي کنيد من را تا بتوانم اين ماژولم را درست نمايم

منتظر خبرهاي خوب شما دوستان هستم

لطفا من را در اين زمينه ياري نماييد

شاد باشيد

pepy3vj998odmvsfph9.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مطالبتون عکس ندارن.یا عکسهاتون رو از جای دیگه لینک دادین. در نتیجه میخواهد از عکس پیشفرض استفاده کند بجای عکس مطلب. در تنظیمات خود ماژول هم عکسی که توی پوشه عکسهاتون باشه باید معرفی کنین.

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوست عزيز

من عکس ها را در خود شاخه stories سايت آپلود ميکنم

و عکس پيش فرض هم موجود مي باشد

ولي با اين حال مشکلم حل نشده است

براي خودمم سوال هست که چرا روي اين سايتم فقط اينطوري شده ، چون روي سايت هاي ديگه هم نصب کردم و هيچ مشکلي ندارم

آيا اين ماژول پلاگين خاصي هم دارد که من نصب نکرده باشم و به اين مشکل خورده باشم

يا تداخلي با پلاگين يا ماژول ديگري دارد؟

اگر از دوستان کسي هست که بتونه مشکل من را حل کنه من يوزر جوملا بهشون بدم تا يه چکي بکنند

لطفا بنده را در اين زمينه ياري نماييد

منتظر خبرهاي خوبتان هستم

شاد و پيروز باشيد

لینک به ارسال

آيا ماژول ديگري سراغ داريد که اين کار را برايم برآورده کند و من شماره بخش هام رو بهش بدم

و خودش به صورت اتوماتيک خلاصه مطلب يا تيتر مطلب را به همراه عکس کوچيک برام نشون بده

سلام

از پارسا گلوبال نیوز استفاده کنید.

http://forum.joomina.ir/thread-4255.html

لینک به ارسال

تو آخر تنظیمات یک فیلد هست به نام The path to the document root folder (آخرین فیلد)

باید آدرس روت سایتون رو از مسیر سرورتون توش وارد کنین

اگر از cpanel استفاده میکنید , بسته به آدرس کاربریتون یک همچین چیزی میشه

/home/basteh/public_html

اگر توی پوشه نصب میکنید باید اسم پوشه رو هم اضفه کنید و حتما با علامت / در انتهاش[/align][align=RIGHT]میتونید از توی تنظیمات اصلی جوملا قسمت سیستم ، اولین فیلد ، آدرس رو ببینید. البته قسمت logs رو نمیخواد[/align][align=RIGHT]توی هاست هم از همینجا میتونید آدرس رو کپی کنید . مثلا برای من شده:[/align][align=LEFT]\C:\xampp\htdocs\joomla2[/align][align=RIGHT]موفق باشی

اگر توی پوشه نصب میکنید باید اسم پوشه رو هم اضفه کنید و حتما با علامت / در انتهاش[/align][align=RIGHT]میتونید از توی تنظیمات اصلی جوملا قسمت سیستم ، اولین فیلد ، آدرس رو ببینید. البته قسمت logs رو نمیخواد[/align][align=RIGHT]توی هاست هم از همینجا میتونید آدرس رو کپی کنید . مثلا برای من شده:[/align][align=LEFT]\C:\xampp\htdocs\joomla2[/align][align=RIGHT]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...