رفتن به مطلب
canadaexpert

حذف یک لینک برای همیشه!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، من یک مشکلی‌ با حذف یک سری لینک‌ها دارم. اون هم این است که وقتی‌ لینکی‌ را حذف می‌کنم، وقتی‌ دوباره از طریق برنامه sh404sef چک می‌کنم میبینم باز هم هست! معمولا لینکهای با پیشوند tag این مشکل را دارند. می‌شه لطفا راهنمائی بفرمائید؟

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بعد از حذف لینکها یکبار هم در مدیریت سایت از قسمت ابزارها این 3 مورد رو هم انجام دهید ببینید بازم این مشکل باقیست یا خیر:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

موفق باشید

لینک به ارسال

جناب آقای گنجی،

با سپاس از شما، من چنین خطائی را مشاهده می‌کنم:

شما ممکن است نتوانید این صفحه را ببینید، به خاطر:

1. یک bookmark/favourite به روز نشده
  2. یک موتور جست‌وجو که دارای یک فهرست برداری به روز نشده از این وب‌گاه است
  3. a نشانی نادرست
  4. شما هیچ دسترسی ای به این صفحه ندارید
  5. منبع درخواست شده یافت نشد.
  6. خطایی در هنگام پردازش درخواست شما رخ داده است.

یکی از صفحه‌ها زیر را انتخاب کنید:

اگر مشکل‌هاي شما هم‌چنان ادامه دارد، با مدیر وب‌گاه تماس بگیرید.

لینک به ارسال

خب .قتی لینکی نیست این ارور می ده هر سایتی می ده بستگی به خدمات دهندش

این مشکلی نداره

الان سایت منم که اصلا چیزی حذف و اضافه نشده رو هم یک چیزی جلوش بنویسی خوب همین امر پیش می یاد

لینک به ارسال

شهریان جان،

قبلان چنین لینکی‌ وجود داشته، ولی‌ من حذفش کردم. الان مثلا تو گوگل چنین لینکی‌ هست و هنوز پاک نشده

لینک به ارسال

لينك هاي ايندكس شده در گوگل بعد از مدتي حذف ميشوند!

براي مديريت صفحات خطاي 404 ميتوانيد از افزونه هاي مخصوص ريدايركت كردن كاربر زماني كه با اين خطا مواجه ميشوند استفاده كنيد!

البته ميتوانيد حتي اين صفحه را سفارشي سازي كنيد و استايل اين صفحه را نيز تغيير دهيد!

لینک به ارسال

موضوع اینجاست که من وقتی‌ به وسیله افزونه مثل لینک‌ها را چک می‌کنم، باز هم این لینک‌های پاک شده وجود دارند، در صورتی‌ که عملا چون حذف شده اند نباید وجود داشته باشند!

موضوع اینجاست که من وقتی‌ به وسیله افزونه مثل sh404sef لینک‌ها را چک می‌کنم، باز هم این لینک‌های پاک شده وجود دارند، در صورتی‌ که عملا چون حذف شده اند نباید وجود داشته باشند!

لینک به ارسال

نگاه کنید من خودم sh404sef رو فارسی کردم خیلی باهاش کار کردم

این مشکلی برای شما پیش نمی یاره این فقط لینک های بروکن رو نشون می ده که یک افزونه وارزی هست که هرچی گشتم پیدا نشد

به نام Qlue Broken Link Checker که این افزونه رو اگر پیدا کنید لینک های خراب و مخرب بود حذف می کنه و ایندکس گوگل نیز چندین مدت می کشه تا پاک بشه و وقتی دارید از شاسف استفاده می کنید نیازی به ریدایرکت کننده 404 نیست در همون خود تنظیماتش

برید در 404 و اونجا تنظیم کنید و بجای این ارور اروی که خودتون در نظر دارید می یاد

پس نگران نباشید

موفق باشید

لینک به ارسال
نگاه کنید من خودم sh404sef رو فارسی کردم خیلی باهاش کار کردم

این مشکلی برای شما پیش نمی یاره این فقط لینک های بروکن رو نشون می ده که یک افزونه وارزی هست که هرچی گشتم پیدا نشد

به نام Qlue Broken Link Checker که این افزونه رو اگر پیدا کنید لینک های خراب و مخرب بود حذف می کنه و ایندکس گوگل نیز چندین مدت می کشه تا پاک بشه و وقتی دارید از شاسف استفاده می کنید نیازی به ریدایرکت کننده 404 نیست در همون خود تنظیماتش

برید در 404 و اونجا تنظیم کنید و بجای این ارور اروی که خودتون در نظر دارید می یاد

در ادامه صحبت های دوستمون شهریار جون

دوست عزیز این لینک ها چون در جدول پایگاه داده های مربوط به این افزونه (sh404sef) ذخیره شده اند نشان داده میشود

و فکر نمیکنم مشکلی داشته باشد.....

لینک به ارسال

هنوز این لینک‌ها وجود داره. من با هر نرم افزار که چک مینم میبینم باز هم هست. با این که delete می‌کنم ولی‌ از بین نمیره! چطور می‌تونم از بین ببرم؟

لینک به ارسال

دوستان هر کاری می‌کنم لینکهأی که در تصویر می‌بینید پاک نمیشوند. (tag) راهی‌ هست که بتونم پاک کنم؟

21whapur502i6ima7b20.jpg

لینک به ارسال

دوستان، می‌شه لطفا در خصوص مورد بالا راهنمایی بفرمائید؟

دوست عزیز لطفا اسپم نکنید:@

دوستان اگه کسی بدونه جوابتون رو میده

اگه خواستین اطلاعات سایت رو پ.خ کنید تا ببینم چی میشه:D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...