رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان کسی هاست خوب برای جوملا سراغ داره که خصوصیات زیر را داشته باشه

1- با سابقه باشه

2- لینوکس باشه و خارج ایران

3- آپ تایم بالا ( واقعی )

5- پشتیبانی خوب

5- قیمت مناسب

ممنون اگه معرفی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تعداد هاستينگ ها بسيار زياد است و كسي هم نميتونه كسي رو تاييد يا رد كنه چون ممكن است بعدا مشكلي پيش بيايد!

مشخصات مورد نظر شمابا ايتم آخر پيدا نخواهد شد چون هاستي كه همه چيزش خوب باشه قيمتش هم بالا خواهد بود!

لینک به ارسال

اگر کپی رایت رو در سایت خودتون رایت می کنید به من پیغام خصوصی بدید تا بهتون یک شرکت معروف خاجری رو معرفی کنم

راستی بدون داشتن حساب خارجی پیغام خصوصی ندید چون باید مستقیم ازش بحریدش

ش

هر

ی

ا

ر

لینک به ارسال

البته فكر ميكنم منظورشون شركت خارجي نباشه و سرور در خارج قرار داشته باشه.در صورت تمايل ميتوانيد ليست برترين هاستينگ ها رو در آدرس زير به همراه قيمت ماهيانه مشاهده كنيد البته شركت هاي خارجي!

http://web-hosting-review.toptenreviews.com

لینک به ارسال

چون نمایندگان شرکتی که می گم به علتی بسیار گرون می خرند و گرون می فروشند

و بیشتر هاستینگ ها ما که قیمت متعادل دارند در ایران نیز کسی دتیکتشون رو می خره و شروع به فروش می کنه

همه یا کانادا هستن یا آلمان و جای دیگر خیلی کم سرور های ایرانی خیلی گرون هستن و امنیت ضعیف دارند بجز 1 دونه شرکت که اونم

ایدفعه دیدیم که ه-ک شده ولی اگر سرور ایرانی بگیرید کاربران ایران با سرعت فوقلاده می یان در سایت شما ولی سرور معتبر خاجی یک چیز دیگری هست

لینک به ارسال

یک پیشنهاد بهت می دم

کانادا iweb

آمریکا colo4

البته بستگی به کانفیگ سرور داره

اگه هر کدام را خواستی بگو تا معرفی کنم برای گرفتن هاست

موفق باشید

لینک به ارسال

یک پیشنهاد بهت می دم

کانادا iweb

آمریکا colo4

موفق باشید

منم منظور iweb بوده ولی به کپی رایت خیلی گیر می دن ولی پشتیبانی و سابقه خیلی خوبی دارند هم سرور هاش هم هاستینگش

لینک به ارسال

یک پیشنهاد بهت می دم

کانادا iweb

آمریکا colo4

موفق باشید

منم منظور iweb بوده ولی به کپی رایت خیلی گیر می دن ولی پشتیبانی و سابقه خیلی خوبی دارند هم سرور هاش هم هاستینگش

ممنون از همه دوستان

iweb بهتر گزینه است حودم هم به همین نتیجه رسیدم

لینک به ارسال

فقط دوست عزیز توجه داشته باش واقعا به کپی رایت گیر می دن یعنی با انتخاب این هاست دقیقا باید وارز رو از یاد ببرید

جز اینکه کسی که از این شرکت دتیکت داره در دتیکت اون باشید اون هوای شما رو داشته باشی به صورت مخفی روی این سرور باشید

بهترین گزینه برای داشتن یک سایت خوب همین سرو بسیار عالی هست

لینک به ارسال

فقط دوست عزیز توجه داشته باش واقعا به کپی رایت گیر می دن یعنی با انتخاب این هاست دقیقا باید وارز رو از یاد ببرید

جز اینکه کسی که از این شرکت دتیکت داره در دتیکت اون باشید اون هوای شما رو داشته باشی به صورت مخفی روی این سرور باشید

بهترین گزینه برای داشتن یک سایت خوب همین سرو بسیار عالی هست

ممنون از راهنماییتون

مشکلی نیست من اصلا از وارز لستفاده نمیکنم

لینک به ارسال

نه به هیچ عنوان وارز پشتیبانی نمیکنه

----------------

منظور از نزدیکی اینه که

سرور های ای وب 17 مرکز از ما فاصله دارند و باید اطاعات بعد از گذشت از 17 مرکز اینترنت به دست ما برسه

ولی سرورهای آمریکا معولاً 11 مرکز با ما فاصله دارند که سرعت بالاتری خواهیم داشت

لینک به ارسال

البته فكر ميكنم منظورشون شركت خارجي نباشه و سرور در خارج قرار داشته باشه.در صورت تمايل ميتوانيد ليست برترين هاستينگ ها رو در آدرس زير به همراه قيمت ماهيانه مشاهده كنيد البته شركت هاي خارجي!

http://web-hosting-review.toptenreviews.com

ممنون استاد عزیز جناب آقای گنجی

سخنان شما کاملا صحیح است و در راستای فرمایشات شما استاد عزیز باید عرض نمایم که :

1- به نظر من تا جایی که امکان داره از شرکت های خارجی خرید ننمایید - چون اگر مشکلی پیش بیاد مدعی شدن کمی مشکله (البته نظر شخصی من هست) - چون شرکت های بزرگ دنیا بیشتر تمرکزشون روی خدمات سرور هست یعنی بیشتر دنبال اجاره دادن سرور هستند و معمولا دنبال هاست های 100 مگ و اینها نمیروند - البته نه اینکه بگی اصلا ارائه نمیدهند

2- شما می توانید در لینک زیر مشخصات بزرگترین و پرکاربرترین شرکت های ایران را ببینید - این سایتی که معرفی می کنم یک منبع بسیار معتبر می باشد که سیستم رتبه بندی آن کاملا اتوماتیک هست

http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR

3- این را هم عرض کنم همه شرکت های هاستینگ معروف ایران که در لینک بالا معرفی نموده به معنای خدمات عالی آنها نیست بلکه فقط ملاک رتبه بندی تعداد کاربر آن هاست

در میان این شرکت های معروف ایرانی که در این لینک معرفی شده اند عده ای هم هستند که خدمات آن ها اصلا ارزش نداره که من نمی دونم چطور خودشونو بالا کشیدن (قصد جسارت ندارم فقط واقعیت را میگم)

اگر کسی دوست داره بدونه که منظورم کدوم یکی از این شرکت های معروف ایرانی هستند به من پیغام خصوصی بده تا من هم معرفی کنم اما اینو هم بگم بعد این که من معرفی کردم فقط کافیه راجب کیفیت هاست آن ها در اینترنت سرچ کنید که همه چی مشخص میشه

4- بهترین روش برای شناخت کیفیت خدمات این شرکت های معروف ایرانی که در لینک بالا معرفی شده است یک تاپیک در سایت وب هاستینگ تالک دات آی آر (webhostingtalk.ir) ایجاد کنید و منتظر شنیدن نظرات کاربران این شرکت ها باشید که واقعا بهترین روش هست

5- در این زمینه من هم شاگرد دوستان هستم و اگر اشتباهی در بیان مطالب داشتم به بزرگی خودتون ببخشید - حلال کنید

در پناه حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...