رفتن به مطلب
shervinkh

ناپدید شدن منو ها و موارد از بخش admin

پست های پیشنهاد شده

سلام.

همه موارد از منوی ادمین من محو شده .یه دفعه شد.خارج شدم وارد شدم دیدم اینطوریه.

البته وقتی داشتم وارد می شدم این آدرس رو زدم:

/administrator/index.php?option=com_menus

بعد منوی لوگین اومد و منم لوگین کردم.بعد دیدم توی ادمین هیچی نیست.

از جومینای ۱٫۶٫۲ استفاده می کنم.لطفا کمک کنید.

عکس:

http://shervinkh.persiangig.com/jooml.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

اینطور که از عکستون پیداست گویا 2 ماژول منو سرپرستی و آیکون ها که مربوط به کنترل پنل ادمین هست غیر فعال شدن... (البته اینطور که پیداست می شه گفت تمام ماژول ها مدیریت رو غیر فعال کردید!)

با توجه به اینکه از طریق منوها به مدیریت ماژول ها دسترسی ندارید طبق موارد زیر عمل کنید:

2 آدرس زیر رو بازخوانی کنید و " وضعیت " ماژول رو روی " منتشر شده " قرار دهید و ذخیره کنید

www.yoursite.com/administrator/index.php?option=com_modules&view=module&layout=edit&id=9

www.yoursite.com/administrator/index.php?option=com_modules&view=module&layout=edit&id=12

توجه داشته باشید که در دو آدرس بالا به جای yoursite.com آدرس دامین خودتون رو بنویسید!

با انجام کار بالا باید وضعیت مثل اول بشه و دیگه اینکه این دو ماژول اگر خواستید بدونید برای کدوم بخش هست و همینطور سایر ماژول های مدیریت رو فعال کنید به مسیر زیر برید:

مدیریت سایت / افزونه ها / مدیریت ماژول ها ---> [مدیریت کل] (توجه داشته باشید که وقتی وارد مدیریت ماژول ها می شید در پنجره هایی کشوئی که در بالای لیست ماژول ها هست از سمت راست اولین پنجره روی " وب سایت " تنظیم هست که باید روی اون پنجره کلیک و گزینه " مدیریت کل " رو انتخاب کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام.

تمامی ماژول ها فعال بودند و هیچ ماژولی غیر فعال نبود.

عکس:

http://shervinkh.persiangig.com/Screenshot-1.jpg

فکر می کنم مشکل از سطوح دسترسی باشه چون امروز با سطوح دسترسی کار می کردم.

امروز وقت نداشتم.فردا روش کار می کنم ببینم چی میشه.

لطفا کمک کنید.

سلام.مشکلم حل شد.از کمک ها تون ممنون.مشکل از سطح دسترسی ها بود.سطح دسترسی ویژه به هم ریخته بود که با نصب جوملا روی لوکال و برگردوندن سطح ویژه به حالت پیشقرض از طریق phpmyadmin (جدول jos_viewlevels) مشکلم حل شد.

در جدول jos_viewlevels مقدار ویژه شده بود 6 که با تغییر دادنش به 6,3,8 مشکلم حل شد.

ممنون.(تا حالا با CMS های مخالفی کار کردم ولی این اولین باره با جوملا کار می کنم.)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...