رفتن به مطلب
mitra

ارسال ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمامی دوستان . من از کامپوننت جومسوشیال در سایتم استفاده میکنم ، این کامپوننت رو مطمئنا همه و همه میشناسن ، این کامپوننت قابلیت اینو داره که رویدادهای چامعه مجازی notification رو از طریق ایمیل به عضو مربوطه برسونه، من هم تمامی تنظیمات رو بر روی ارسال ایمیل و باخبرسازی از طریق ایمیل ست کردم ولی در صف ایمیل این کانپوننت که میبینم نوشته ایمیل هنوز ارسال نشدهريال و تست هم کردم ایمیل ارسال نمیشد، میخوام ببینم که مشکل از کجاست؟ ایمیل فعال سازی به راحتی برای افرادی که ثبت نام میکنند ارسال میشه ولی درباره این موضوعی که مطرح کردم اصلا ایمیل ها ارسال نمیشن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تنظیمات ایمیل هاست را چک کنید و از صحت آن اطمینان داشته باشید

موفق باشید

عرض که کردم ایمیل های فعال سازی ثبت نام به خوبی ارسال میشن یعنی مشکا از سرویس ایمیل هاست نیست

اگه منظورتون چیز دیگه ای بود ممنونم و ممنون تر مشیم که واضحتر بگید چیه منظورتون؟ یعنی کجا رو چک کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...