رفتن به مطلب
حسینی پارسا

جی کامنت نسخه ی 2.2.0.2 فارسی، انگلیسی، روسی به همراه تمامی الحاقات ضروری

پست های پیشنهاد شده

سلام

آیا می شود در قسمتی از سایت یا مطالبی امکان کنترل داشت که در آنجا این سیستم فعال نشود

یعنی کاربران آنجا نظر ندهند و این نظرات برای بخش خاصی باشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آیا می شود در قسمتی از سایت یا مطالبی امکان کنترل داشت که در آنجا این سیستم فعال نشود

یعنی کاربران آنجا نظر ندهند و این نظرات برای بخش خاصی باشد

بله می توانید مجموعه هایی را از بابت ارسال نظر محدود کنید، در تنظیمات کامپوننت مجموعه ها را انتخاب کنید. در مورد مطالب هم می توانید یک مطلب خاص را از ارسال نظر منع کنید، هنگام درج یا ویرایش مطلب زیر ادیتور دکمه ها ی jcomments off و jcomments on وجود دارد که می توانید مطلبی را بکلی منع و یا مطالبی را بکلی موظف به دریافت نظر کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام خسته نباشيد من ورژن هاي مختلفي از اين كامپونت رو نصب كردم اين رو م نصب كردم ولي همشون بعد از نصب وقتي تو سايت رو نظرات كليك ميكنيم اين ارور رو ميده راه حل چيه؟

404 - کامپوننت یافت نشد

شما قادر به مشاهده این صفحه نمیباشید زیرا

an out-of-date bookmark/favourite

یک موتور جستجو در لیست این سایت خارج از تاریخ میباشد

a mis-typed address

شما دارای عدم دسترسی به این صفحه میباشید

منبع درخواست یافت نشد.

هنگام بررسی درخواست شما یک خطا بوجود آمده است.

لطفا بر روی یکی از این صفحات تلاش کنید:

صفحه اصلی

لطفا پیام خطا را به مدیر سایت گزارش دهید.

کامپوننت یافت نشد

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به توضیحاتتون مشکل از جانب شماست و افزونه مشکلی ندارد...

از سئو استفاده می کنید!؟ (اگر بله، ابتدا سئو جوملا رو غیر فعال کنید ببینید حل می شه یا خیر...)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

در بعضی از سایت ها دیدم که نوشته ای هست به نام " نظرات" و وقتی بر روی آن کلیک میکنی فیلدهای نظر را نمایش داده میشود .

آیا این نسخه از جی کامنت این قابلیت را داره ؟

ممنون

لینک به ارسال

نه اون یه کامپوننت دیگه است! اگه شاتباه نکنم اسمش webee coments هست:dodgy:

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

در بعضی از سایت ها دیدم که نوشته ای هست به نام " نظرات" و وقتی بر روی آن کلیک میکنی فیلدهای نظر را نمایش داده میشود .

ممنون

بله ممکن هست:

کامپونت ها> نظرت کاربران> طرح بندی> فرم نظرات> پیش فرض = مخفی

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

ممنون

بله ممکن هست:

کامپونت ها> نظرت کاربران> طرح بندی> فرم نظرات> پیش فرض = مخفی

یاعلی

آقا پارسا عزيز به نظر من منظور اين دوستمان همان كامپوننت webee comments است

اسكرين شات هاش اينجا هست

http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/articles-comments/10155

لینک به ارسال

چند سوال از دوستان

1- در اخر مطالب کلمه ی j comments رو مینویسه که به سایتش لینکه چطوری حذفش کنم؟

2- من از منوی نمایش بلاگ مجموعه استفاده میکنم و تمامی دکمه های ادامه مطلبم رو تغییر داده میخوام به حالت قبل برگرده و نوشتن نظر رو از خلاصه مطلب بردارم چه کنم؟

3-چگونه مثل عکس زیر پشت اون قسمت ها عکس پشت قسمت نظر بدهید بگذاریم؟

download.php?imgf=13259432571.jpg

4-قالب براش از کجا دانلود کنیم

با تشََََََََََکر از اساتید

لینک به ارسال

برخورداری از افزونه ی کامل و نظرات کاربران از ضروریات آن دسته از وب سایت هایی است که مخاطبت با کاربران را یک اصل میدانند... از این میان سایت های خبری، دانلود سنترها، وب سایت های شرکتی و اطلاع رسانی بیش از هرسایت جوملایی دیگری نیازمند چنین افزونه ی کاربردی است.

[/b]

سلام و خسته نباشید

من نسخه همین نسخه رو قبلا نصب کردم ولی پایین قسمت نظرات بازدیدکننده ها فوتری نوشته شده، از کجا می تونم ویرایشش کنم؟

لینک به ارسال

در مورد سوال دوم:

این مورد رو برای چی میخوایید بردارید؟

این مورد برای سئوی سایت شما بهتر هستش باقی بمونه

سوال سوم:

این امکان وجود داره

و شما باید به سی اس اس تسلط داشته باشید تا بتونید اینکار رو انجام بدید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

در مورد سوال دوم:

این مورد رو برای چی میخوایید بردارید؟

این مورد برای سئوی سایت شما بهتر هستش باقی بمونه

سلام ممنون از کمکتون

من حتما میخوام این دکمه به حالت قبلش برگرده چون گرافیک سایت رو به هم میزنه

حتی برنامه رو پاک هم که کردم بازم اون دکمه ها خراب باقی موندن!

راستی میخواستم از جلوی خلاصه مطلب "افزودن نظر جدید" پاک بشه اگه میشه راهنمایی کنین

لینک به ارسال

امکانش هست آخرین نظراتی که ارسال میشه اول نظرات بیان؟

در حال حاظر جدیدترین نظری که اظافه میشه آخر نظرات میاد:s چطوری این مشکل رو حل کنم

لینک به ارسال

سلام دوستان.

بنده با یه مشکلی در نصب این افزونه مواجه شدم.

در هنگام نصب اروری تحت این عنوان دارم:

JFolder::create: مسیر مورد نظر را نمی توان ایجاد کرد

اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

ممنونم ازتون راهنماییم کنید.

یا علی

لینک به ارسال

سلام

آقا بهروز خواهش میکنم اول جستجو کنید

درباره این سئوال انقدر سئوال شده و پاسخ داده شده که دیگه از حد گذشته

اگرم به این سئوالات جواب ندیم یا حذف کنیم یا بگیم در انجمن جستجو کنید دوستان ناراحت میشن

لطفا رعایت کنید

برای یافتن جواب هم متن ارور رو در گوگل جستجو کنید

یا علی

لینک به ارسال

سلام بر شما دوستان عزیز.

تو این کامپوننت امکانی وجود داره که گزینه "من را از نظرات ديگر در اين مطلب آگاه كن" حذف بشه؟

یا امکانی هست که وقتی کسی این گزینه رو زد تو ایمیل های ارسالی برای کاربر نام مستعار فرد نظردهنده نمایش داده بده نه نام حقیقی فرد؟:thankyou:

یه سوال دیگه..گزینه اشتراک تو چیه و چه تفاوتی با گزینه من را از نظرات دیگران آگاه کن داره؟

لینک به ارسال
تو این کامپوننت امکانی وجود داره که گزینه "من را از نظرات ديگر در اين مطلب آگاه كن" حذف بشه؟

از قسمت پیکربندی کلی جی کامنت سربرگ عمومی گزینه "فعال سازی آگاه سازی" رو روی خیر قرار بدین

یا امکانی هست که وقتی کسی این گزینه رو زد تو ایمیل های ارسالی برای کاربر نام مستعار فرد نظردهنده نمایش داده بده نه نام حقیقی فرد؟

دو حالت داره: یانام کاربری فرد رو نمایش میده یا نامی که برای ثبت نامش تو سایتتون وارد کرده

برای ست کردنش :پیکربندی کلی جی کامنت=» سربرگ نمایش =» نام نویسنده

گزینه اشتراک تو چیه و چه تفاوتی با گزینه من را از نظرات دیگران آگاه کن داره؟

اشتراک: برای اشتراک گذاری تو سایت های دیگه بسته به تنظیماتتون

آگاه سازی: ایمیلی برای نظردهنده فرستاده میشه که بهش اطلاع میده یه نظر جدید برای این مطلب شما ثبت شده

موفق باشین

لینک به ارسال

از قسمت پیکربندی کلی جی کامنت سربرگ عمومی گزینه "فعال سازی آگاه سازی" رو روی خیر قرار بدین

این کارو کردم ولی بازم اون checkbox به علاوه اون عبارت من را از نظرات... هنوز هست و حذف نشده

یا امکانی هست که وقتی کسی این گزینه رو زد تو ایمیل های ارسالی برای کاربر نام مستعار فرد نظردهنده نمایش داده بده نه نام حقیقی فرد؟

دو حالت داره: یانام کاربری فرد رو نمایش میده یا نامی که برای ثبت نامش تو سایتتون وارد کرده

برای ست کردنش :پیکربندی کلی جی کامنت=» سربرگ نمایش =» نام نویسنده

این کار رو هم انجام دادم.توی خود سایت این تغییرات اعمال میشه اما تو ایمیل های ارسالی برای افرادی که اون چک باکسو زدن نام واقعیشون ارسال میشه که نباید اینجوری بشه.ممنون میشم اگه بازم راهنمایی کنید.

گزینه اشتراک تو چیه و چه تفاوتی با گزینه من را از نظرات دیگران آگاه کن داره؟

اشتراک: برای اشتراک گذاری تو سایت های دیگه بسته به تنظیماتتون

آگاه سازی: ایمیلی برای نظردهنده فرستاده میشه که بهش اطلاع میده یه نظر جدید برای این مطلب شما ثبت شده

موفق باشین

خیلی ممنون

لینک به ارسال

:64 (1): شرمنده این مورد بالا رو که گفتم مربوط به اطلاع رسانی برای مدیر سایت هستش!

برای حذف اون تیک اشتراک نظرات طبق شکل زیر از "پیکربندی کلی" جی کامنت به سربرگ سطوح دسترسی برین و برای هرکدوم از گروه های کاربریتون که خواستین این گزینه رو غیر فعال کنید.

download.php?imgf=13291246721.JPG

یاعلی، التماس دعا...

لینک به ارسال

:64 (1): شرمنده این مورد بالا رو که گفتم مربوط به اطلاع رسانی برای مدیر سایت هستش!

برای حذف اون تیک اشتراک نظرات طبق شکل زیر از "پیکربندی کلی" جی کامنت به سربرگ سطوح دسترسی برین و برای هرکدوم از گروه های کاربریتون که خواستین این گزینه رو غیر فعال کنید.

download.php?imgf=13291246721.JPG

یاعلی، التماس دعا...

ممنون از پاسختون.اما یه قسمت از سوالمو فراموش کردید.سوالم این بود چطور میشه کاری کرد که به ایمیل کسی که این تیک رو میزنه فقط نام مستعار فرد ارسال بشه.در حال حاضر نام اصلی افراد داره ارسال میشه.من میخام این ایمیل فقط حاوی نام مستعار افراد باشه.پیکربندی کلی جی کامنت=» سربرگ نمایش =» نام نویسنده رفتم وتنظیم کردم ولی این گزینه باعث میشه که توی سایت نام مستعار نشون داده باشه ولی به ایمیل نام اصلی ارسال میشه. ممنون از جوابی که خواهید داد.:thankyou:

لینک به ارسال

من منظورتون رو متوجه نمیشم، خوب اگه یه کاربری میاد نظر میده چه نیازی هست اسم واقعیشو بنویسه - جی کامنت اسمی رو ارسال میکنه که نظر دهنده تو فیلد نام می نویسه، اگه نام کاربری رو بفرسته (یا به قول شما اسم مستعار رو) که این یه ریسک امنیتیه بزرگ هستش که!!!:exclamation::exclamation::exclamation:

چون ه.ک.ر ها وقتی که نام کاربری از کسی بدست بیارن به خصوص اگه مدیر سایت باشه، یه پله برای نفوذ به سایت جلوترند پس منطقیه که نام کاربری ارسال نشه بلکه نام واقعی یا در واقع نامی که نظر دهنده تو فیلد نام جی کامنت می نویسه فرستاده بشه.

یاعلی...

لینک به ارسال

من منظورتون رو متوجه نمیشم، خوب اگه یه کاربری میاد نظر میده چه نیازی هست اسم واقعیشو بنویسه - جی کامنت اسمی رو ارسال میکنه که نظر دهنده تو فیلد نام می نویسه، اگه نام کاربری رو بفرسته (یا به قول شما اسم مستعار رو) که این یه ریسک امنیتیه بزرگ هستش که!!!:exclamation::exclamation::exclamation:

چون ه.ک.ر ها وقتی که نام کاربری از کسی بدست بیارن به خصوص اگه مدیر سایت باشه، یه پله برای نفوذ به سایت جلوترند پس منطقیه که نام کاربری ارسال نشه بلکه نام واقعی یا در واقع نامی که نظر دهنده تو فیلد نام جی کامنت می نویسه فرستاده بشه.

یاعلی...

ممنون از پاسختون.

اما شما دقت داشته باشید من در مورد مهمانها صحبت نمیکنم.وقتی یکی از کاربرای سایت من در سایت لاگین کنه و بخواد نظر بذاره،جی کامنت دیگه ازش نام رو نمیپرسه و اصلا فیلد نام برای کسی که در سایت لاگین بشه نشون داده نمیشه که طرف بخواد اسمی برای خودش انتخاب کنه و در نتیجه اسم نظر دهنده توی سایت، با استفاده از تنظیمات پیشفرضی که ما توی تنظیمات جی کامنت انجام دادیم،به طور اتوماتیک انتخاب میشه(که دو گزینه نام واقعی نویسنده و نام کاربری داره)

خب تا اینجا همه چیز میتونه توسط تنظیمات جی کامنت کنترل بشه اما از قسمتی که میخواد میل بفرسته به دلخواه خودش میاد نام اصلی فرد لاگین شده در سایتو میفرسته به میل کسایی که اون چک باکس" من را از نظرات..." تیک زدن

در ضمن من هم از همین بابت که ضعف امنیتی که اتفاق می افته نگرانم.

ممنون میشم اگه بتونید راه درست کردنشو بگید

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...