رفتن به مطلب
mohsen_blid

کامپوننت cb و تغییر در منوی کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من کامپوننت فارسی شده cb رو می خواستم چند تا لینک رفتم اما هیچ کدوم کار نکرد ممنون میشم یکی از دوستان لینک دانلود را در اختیارم بزاره

دومین مسئله

من م یخوام تو منوی کاربری جوملا یکی از فیلد ها رو مثل فیلد نام کاربری غیر فعال کنم تا کاربر نتونه اون فیلد رو تغییر بده

ممنون میشم راهنمایی کنید چطور می تونم این کار رو کنم و باید در کدوم فرم ها این تغییرات رو اعمال کنم

منتظر راهنماییتون هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی لینک این کامپوننت رو نداره من سایتش رفتم نمی دونم کدوم رو باید دانلود کنم یکیش 9 مگه یکیش کمتر از 1 مگه

ممنون میش یک یراهنمایی کنه

کد غیرفعال کردن رو دارید؟

لینک به ارسال

با سلام

http://forum.joomina.ir/thread-2782.html

فارسی ساز:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13057406961.zip

البته این فارسی ساز برای نسخه قبلی cb و جوملا 1.5 منتشر شده بود که باید در نسخه جدید تست کنید...

با سپاس از آقایان سید احمد سیدی ، رسول مجدی نیارق و تشکر ویژه از جناب علیرضا حسین نژاد جهت تهیه و ارائه این پلاگین مفید...

موفق باشید

لینک به ارسال

ببخشيد ميشه يكم در مورد كارايي cb توضيح بديد.تا جايي كه شنيدم انجمن سازه ولي فقط تا همين حد اطلاع دارم;)با تشكر

لینک به ارسال

ببخشيد ميشه يكم در مورد كارايي cb توضيح بديد.تا جايي كه شنيدم انجمن سازه ولي فقط تا همين حد اطلاع دارم;)با تشكر

دوست عزیز

سی بی افزونه ی شبکه ی اجتماعی، ثبت نام و مدیریت کاربران هست که امکانات دیگری از جمله انجمن رو با افزودن الحاقات جانبی ارائه می کنه، اگر شما تمایل دارید مدیریت بهتری بر اطلاعات ثبت نامی کابران و اشتراک گذاری داده های آنها در محیط کاربری سایت داشته باشید، میتونید از سی بی استفاده کنید که به حق افزونه ای بسیار قدرتمند و کاربردی است.

البته متاسفانه ترجمه ی فارسی کاملی از این افزونه ایجاد نشده که همین امر یکی از مشکلات کاربران فارسی زبان سی بی بشمار می رود.

موفق باشید

لینک به ارسال

فایل فارسی سازیش هم توسط جومتاک انجام شده ولی باید برای تمپلیت های مختلفی که هست توی قالب css هاشون یه کم تغییرات بدی که کار زیاد سختی هم نیست.

در کل فارسیشم زیاد کم کیفیت نیست ولی مهم تر از خود Cb اون اکستنشن هاشه که تقریبا هیج کدوم فارسی نشده و باید خودت دست به کار شی :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...