رفتن به مطلب
mitra

فونت قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان جومینایی

من یه قالب دارم که میخوام فونت اونو از arial به tahoma تغییر بدم، قالب خیلی حرفه ایه و نمیدونم باید توی کدوم فایل بگردم و فونت رو تبدیل به tahoma کنم

اگه کسی هست که میتونه کمک کنه خواهش میکنم کمکم کنه

اسم قالب : techyon

در این انجمن خیلی خیلی دیر پاسخ داده میشه لطفا اگه کسی بلده دریغ نکنه ، بگید من کدوم فایل رو باید ویرایش کنم یا اینکه پیام خصوصی بزنید فایل مورد نظر رو واستون ایمیل کنم

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه ی دوستان جومینایی

من یه قالب دارم که میخوام فونت اونو از arial به tahoma تغییر بدم، قالب خیلی حرفه ایه و نمیدونم باید توی کدوم فایل بگردم و فونت رو تبدیل به tahoma کنم

اگه کسی هست که میتونه کمک کنه خواهش میکنم کمکم کنه

اسم قالب : techyon

در این انجمن خیلی خیلی دیر پاسخ داده میشه لطفا اگه کسی بلده دریغ نکنه ، بگید من کدوم فایل رو باید ویرایش کنم یا اینکه پیام خصوصی بزنید فایل مورد نظر رو واستون ایمیل کنم

مرسی

تو فایل های css باید arial را جستجو کنید و با tahoma عوض کنید

لینک به ارسال

دوست عزيز

شما براي تغيير فونت بايد فايل template.css رو از درون پوشه css ويرايش كنيد

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

بستگی داره کدوم قسمت رو بخواهید فونتش رو تغییر دهید... (فایلهای css قالبتون رو بررسی کنید)

در ضمن قبلا در این مورد در انجمن بحث شده و شاید با کمی جستجو به نتیجه دلخواهتون برسید... و اگر نرسیدید در همین تاپیک پیگیر باشید...

موفق باشید

لینک به ارسال

در مورد دير پاسخ دادن هم بايد بگم اگر دوستاني كه حضور دارند اطلاعات لازم در مورد سوال شما رو داشته باشند حتما پاسخ خواهند داد وگرنه بايد صبر كنيد تا دوستاني كه اطلاعات كاملي در مورد سوالتون دارن به انجمن سر بزنند

موفق باشيد

لینک به ارسال

ابتدا باید از همگی کمال تشکرو داشته باشم واقعا ممنونم ولی این قالب اصلا فارسی نشده که توی فایل های css اون بخواد فونت arial داشته باشه که من به tahoma تبدیلش کنم این قالب قابلیت اینرو داره که تبدیل به rtl بشه و اگه روی جوملای فارسی نصب بشه خود ب خود فارسی میشه

میخوام ک همه ی قسمتای این قالب فارسی بشه

من خودم قالبهای بسیاری رو فارسی کردم یا تغییر فونت دادم اما درمورد این یکی به مشکل برخوردم اگه کسی واقعا بلد هست پی ام بده تا واسش کل فایل های css رو ایمیل کنم

در مورد دير پاسخ دادن هم بايد بگم اگر دوستاني كه حضور دارند اطلاعات لازم در مورد سوال شما رو داشته باشند حتما پاسخ خواهند داد وگرنه بايد صبر كنيد تا دوستاني كه اطلاعات كاملي در مورد سوالتون دارن به انجمن سر بزنند

موفق باشيد

ممنون ک توضیح دادین ولی من تایپیک هایی داشتم که توی انجمن های دیگه مطرح کردم و به سرعت جواب گرفتم اما جومینا با این همه آوازه بعد از 3 روز هیچ جوابی به من نداده خب من با توجه به سابقه جومینا عرض کردم ک دیر جواب داده میشه

اولین تایپیک منو ببینید هنوز کسی جواب نداده درصورتی که واسه من خیلی خیلی مهمه

لینک به ارسال

ابتدا باید از همگی کمال تشکرو داشته باشم واقعا ممنونم ولی این قالب اصلا فارسی نشده که توی فایل های css اون بخواد فونت arial داشته باشه که من به tahoma تبدیلش کنم این قالب قابلیت اینرو داره که تبدیل به rtl بشه و اگه روی جوملای فارسی نصب بشه خود ب خود فارسی میشه

میخوام ک همه ی قسمتای این قالب فارسی بشه

من خودم قالبهای بسیاری رو فارسی کردم یا تغییر فونت دادم اما درمورد این یکی به مشکل برخوردم اگه کسی واقعا بلد هست پی ام بده تا واسش کل فایل های css رو ایمیل کنم

فایل رو بگذارید تا بررسی بشه

لینک به ارسال

میتونید از لینک زیر دانلود کنید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13053863531.zip

ممنونم

اینم فایل css

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13053890391.zip

لینک به ارسال

سلام

تو فایل های css بگرد سرچ کن

کنترل اف رو بزن و بعد توی سرچ بنویس

font-family

وقتی سرچ کردی و پیدا کردی همچین کلمه ای رو اولین فونتی که جلوش نوشته رو به tahoma تبدیل کن

شما نباید هر جا فونت arial پیدا کردی رو به tahoma تبدیل کنی ممکنه فونت arial دومین فونت باشه

به مثال زیر دقت کن

w085ekcbs4l8xuxhkm.jpg

اولین فونتی که جلوی فونت فامیلی هستش ( اونی که دورش خط کشیدم ) رو باید به فونت tahoma تبدیل کنید

خدا کنه فهمیده باشید

لینک به ارسال

سلام

تو فایل های css بگرد سرچ کن

کنترل اف رو بزن و بعد توی سرچ بنویس

font-family

وقتی سرچ کردی و پیدا کردی همچین کلمه ای رو اولین فونتی که جلوش نوشته رو به tahoma تبدیل کن

شما نباید هر جا فونت arial پیدا کردی رو به tahoma تبدیل کنی ممکنه فونت arial دومین فونت باشه

به مثال زیر دقت کن

w085ekcbs4l8xuxhkm.jpg

اولین فونتی که جلوی فونت فامیلی هستش ( اونی که دورش خط کشیدم ) رو باید به فونت tahoma تبدیل کنید

خدا کنه فهمیده باشید

بله بله باور کنید که فهمیدم بسیار بسیار ازتون ممنونم خیلی خیلی ممنوووووون :D

آقا این بین اون همه فایل css فقط یکیشون font-family داشت که تبدیلش کردم به tahoma ولی بازم مثل قبل شد

این قالب یکم فرق میکنه من واقعا هرچی سعی کردم نتونستم من توی همین تایپیک لینک دانلود فایل ها رو دادم شما میتونید بررسی کنید و کمکم کنید ؟

لینک به ارسال

سلام

شما دموی آنلاین قرار بدید (منظورم روی یک هاست و دامین متصل به اون!)

تا بررسی بشه

فکر نمیکنم فونت بخواد چیزی باشه که نیازی به دمو داشته باشه . به هرحال من هاست و دامنه خالی ندارم اگه همینجوری بتونین کمکم کنین ممنون میشم واقعا

لینک به ارسال

دوستان عزیز جومینایی من مشکل دارم و عجله باید تا چنر روز دیگه این سایت رو آماده کنم خواهش می کنم اگه کسی در اینکار حرفه ایه بیاد و فونت قالب منو فارسی کنه

لینک به ارسال

دوست عزیز یه فولدر هست که نوشته css و در اون حدود 20 تا فایل txt. هستش من همه رو چک کردم نبود آیا جای دیگه ای هم هست که باید بگردم

لینک به ارسال

سلام

دموی آنلاین که ندارید

شما قالب رو خودتون فارسی کردید؟

در ضمن اگه ممکنه کل قالب رو آپلود کنید و لینک رو قرار بدید

تا براتون ویرایش بشه

اینطوری سریع تر به جواب می رسید

موفق باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز من روی لوکال دارم جای خالی واسه دمو ندارم همه مشغول هستن، این قالب خودش rtl رو ساپورت میکنه و نیازی به فارسی سازی نداره

اینم لینک دانلود قالب:

درضمن قالب برای اجرا به یه افزونه نیاز داره که باید نصب بشه، اینم لینک دانلود پلاگین:

اینم لینک دموی انگلیسی قالب:

http://demo.rockettheme.com/feb11/

دیگه امیدوارم کمکم کنین

لینک به ارسال

دوستاااااااااااااااااااااااااااااااان کسی نمیدونه ؟ کسی راهی نداره ؟ به خدا اگه عجله نداشتم انقدر نمیومدم پست بزارم لطف کنید کمک کنید عزیزان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...