رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخواهم با کامپونت Joomlapack بکاپ بگیرم خطا میده:دایرکتوری خروجی پیش فرض باز است.

چرا؟

دوم:من هاستم رایگانه بالای 4mb جواب نمیده چطور بگیرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من میخواهم با کامپونت Joomlapack بکاپ بگیرم خطا میده:دایرکتوری خروجی پیش فرض باز است.

چرا؟

دوم:من هاستم رایگانه بالای 4mb جواب نمیده چطور بگیرم.منظورم زیپ بشه و پارت پارت کمتر از 4mb بشه. :1::1:

لینک به ارسال

چرا؟

با سلام

از این الحاق استفاده کنید:

http://www.joomina.ir/%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%B1%D9%82%D9%87/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7

دوم:من هاستم رایگانه بالای 4mb جواب نمیده چطور بگیرم.منظورم زیپ بشه و پارت پارت کمتر از 4mb بشه. :1::1:

این حد مجاز خیلی کمه و برای بک آپ گیری خیلی وقت گیر و دردسر داره... البته نوع کنترل پنل هاستتون هم مهمه...

حالا مطمئنید حجم مجاز برای بک آپ گرفتن 4 مگه !!!!؟ (البته با توجه به رایگان بودن هاست بعید نیست!)

حالا از افزونه ای که در بالا لینک دادم استفاده کنید، امید که با همون حل بشه...

موفق باشید

لینک به ارسال

با این افزونه نمیشه میخوام بدونم دستی میشه مثلا کپی کنم فایلاشو و از پایگاه هم خروجی بگید چطور

لینک به ارسال

سلام

بله می تونید فایل های جوملا رو تو هاردتون کپی کنید

بعد هم از دیتابیس خروجی بگیرید

روشش تو خود سایت جومینا (انتقال سایت از هاست به لوکال - انتقال سایت از لوکال به هاست) آموزش داده شده

لینک به ارسال

بله دوست عزیز اتفاقا منم چندی پیش به همین مشکل برخوردم که دوستان راهنمایی کردن....از همین افزونه فقط از قسمت پایگاه دادهاش بکاپ بگیرین بعد از طریق کنترل پنل هاستتون پوشه اصلیتونو زیپ کنید و بعد دانلود کنید از هاستتون به هاردتون...اونوقت شما بکاپی کامل دارین

:thankyou:

لینک به ارسال

joomlapack

akeebackup

این 2 تا بکاپ میگیرن میشه تنظیم کردش که بکاپ رو پارت پارت کنه مثل winrar

لینک به ارسال

سلام

من متوجه نشدم؛ جمله شما سوالی بود یا خبری

اگه سوالی بود باید بگم من با akeebackup کار کردم فکر کنم بتونید از قسمت تنظیمات حداکثر حجم بک آپ رو تنظیم کنید و بعد بک آپ بگیرید، شاید بک آپ رو به صورت چند part در هاستتون ذخیره کرد.

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

دوست عزیز در هاست های رایگان اکثرا حداکثر تا 4 مگ رو تولید میکنه ... پس نمیشه از طریق افزونه در هاست رایگان بکاپ گیری کرد و تنها باید از طریق دستی انجام بشه

:thankyou:

لینک به ارسال
اگه سوالی بود باید بگم من با akeebackup کار کردم فکر کنم بتونید از قسمت تنظیمات حداکثر حجم بک آپ رو تنظیم کنید و بعد بک آپ بگیرید، شاید بک آپ رو به صورت چند part در هاستتون ذخیره کرد.

پارت پارت میکنه Akeebackup اما زیر 5 mb نداره

Joomlapack چی پارت زیر 4MB میتونه؟

دستی بکاپ گرفتم خیلی طول کشید

میشه کد Akeebackup دستکاری کرد زیر 5 MB بگیره؟

لینک به ارسال

میشه کد Akeebackup دستکاری کرد زیر 5 MB بگیره؟

دوروزه چرا کسی جواب نمیده

لینک به ارسال

اره میشه اما 5mb حداقل حجمه.فضای من رایگانه زیر 4mb جواب نمیده

حالا میشه کد ها شو دست کاری کرد زیر 5mb بشه

دستی با ftp voveger گرفتم اما 35 mb خیلی طول میکشه

لینک به ارسال

دوست عزیز اسپم نکنید:@

اگر کار شما نیاز به کدنویسی داره می تونید از طریق پ.خ با دوستانی که اینکار رو انجام میدن صحبت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...