رفتن به مطلب
pasar

عدم نمایش عکس در دیجی کاتالوگ

پست های پیشنهاد شده

سلام،من این تایپیک رو دوباره می زنم امیدوارم پاک نشه . یه جواب در پارس جوم گرفتم ولی مشکلم حل نشده . قبلا هم در تایپیک خود این افزونه سوالم رو چند هفته پیش نوشتم اما جوابی نگرفتم .خواهشا کمک کنید چون واقعا نیاز دارم .

اما مشکل اصلی من اینه :

من وقتی دارم یه محصول یا شرکت سازنده یا مجموعه رو ایجاد می کنم ، یه قسمتی هم هست که بهشون یه عکس معرفی می کنم . اما اصلا عکس نمایش داده نمیشه ، نه در قسمت مدیریت و نه در خود سایت . چرا؟

در پارامترها هم که گفته بودین تنظیماتی در این خصوص وجود نداره .

خواهشا کمک کنید چون خیلی ضروریه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما اگر به تنظیمات دقت کنید تعدادی از گزینه ها غیر فعال است که یکی از اونها مال نشان دادن عکس است فعال کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز همچین گزینه ایی نیست که غیر فعال باشه . تنظیمات مربوط به عکس فعال هستن . شما دقیقا منظورت کدوم گزینه بود؟

در ضمن می خواستم بپرسم که آیا سطح دسترسی باید در پوشه ایی 777 بشه؟لطفا اگه اینجوری هست بگین که چه کدوم مسیر رو باید برم؟

لینک به ارسال

دوستان من چه گناهی کردم که مثل شما به جوملا وارد نیستم؟پس واسه چی فروم زدین؟دو روزه که یه سوال دارم . این اصلا انصاف نیست

در ضمن قوانین رو هم میدونم فقط یادتون باشه که هدف از ایجاد این فروم چیه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...