رفتن به مطلب
laya85

فارسی سازی قالبquntive

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید.

قالب کوانتیو قالب خیلی کاملی هست،ولی فارسی نیست.میخواستم راهنماییم کنین برای فارسی کردنش.چون استایل های زیادی داره.

یا کسی هست که وقت داشته باشه اینکارو انجام بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز تا اونجا که اطلاع دارم اگر منظورتون quntive شرکت راکت تم باشه اونکه rtl را ساپورت میکنه و لزومی به rtl سازیش نیست فقط فونتش را میتونین تغییر بدین به tahoma تا زیباتر بشه

:thankyou:

لینک به ارسال

منم به خاطر همینی که میگین نصبش کردم.اما وقتی مدیریت فارسی هست،همه تنظیماتش بهم میخوره!و اصلا نمیشه استایل هاشو انتخاب کرد وکلاصفحه تنظیماتش بهم میریزه.اما وقتی مدیریت انگلیسی میشه کاملا صفحه تنظیماتش درست میشه!به نظر مشکل از کجاست؟!

لینک به ارسال

آهان فهمیدم چی میگین منظورتون قسمت ادمین پنل اختصاصی قالب هستش...بلاه درست میفرماین اما شما اولا از بسته نصبی خود شرکت راکت استفاده نکنین دوما میتونین فریم ورک قالبتون را فارسی کنین...اینطوری اون مشکل پیش نمیاد

:thankyou:

لینک به ارسال

میشه خواهش کنم یکم کامل تر توضیح بدین تا بتونم مشکلم رو حل کنم.چه جوری فریم ورک قالب رو فارسی کنم؟و اینکه قالب رو از چندجا دانلود کردم و فقط خود قالب رو +کامپوننت gantryو فریم ورکشو نصب کردم اما هنوز همونجوریه.ممنون میشم راهنمایی کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...