رفتن به مطلب
alikarimi8

مشكل در فعال كردن پرسش و پاسخ je faq

پست های پیشنهاد شده

با سلام.ديروز در در انجمن مطلبي يكي از كاربران مشكلي نظير مشكل بنده داشتند(كه البته در مورد كامپوننت نظرات بود) كه جواب نگرفتند .

بنده كامپوننت پرسش و پاسخ Je faqرو از جومينا دانلود و نصبيدم.

و از منو بش لينك دادم ولي نميدونم چرا وقتي كاربر كليك ميكنه فقط عنوان صفحه نشون داده ميشه وهيچ اتفاقي نميفته .در ضمن پلاگينش هم فعاله....لطفا راهنمايي كنيد مشكل از چيه؟؟؟:huh:

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما مطالب پرسش و پاسخ را ايجاد كرديد!

نميدونم درست منظورتون رو متوجه شدم يا نه.ولي فكر ميكنم در واقع صفحه ي پرسش و پاسخ ها را لينك كردم.

اگر بخوام به صفحه اي كه كاربر پرسش رو ارسال ميكنه بايد چه كار كنم:

در قسمت آيتم هاي منو اينطوري عمل كردم در واقعا گزينه ي ديگري نبود:

لينك داخلي >سيستم پرسش وپاسخ جومينا >faq>طرح بندي defualt

لینک به ارسال

من تست كردم و به درستي كار ميكند!

شما موارد را از نو بررسي كنيد.شما منو را درست ايجاد كرديد ولي فكر ميكنم مطالب را يا ايجاد نكرديد و يا اينكه تيك انتشار را نزديد.

در اين سيستم كاربر نميتواند سوالي ارسال كند بلكه شما با پيش بيني سوالاتي كه ممكن است در ذهن كاربران موجود باشد سوال را مطرح و پاسخ آن را نيز ميدهيد.

لینک به ارسال

من تست كردم و به درستي كار ميكند!

شما موارد را از نو بررسي كنيد.شما منو را درست ايجاد كرديد ولي فكر ميكنم مطالب را يا ايجاد نكرديد و يا اينكه تيك انتشار را نزديد.

در اين سيستم كاربر نميتواند سوالي ارسال كند بلكه شما با پيش بيني سوالاتي كه ممكن است در ذهن كاربران موجود باشد سوال را مطرح و پاسخ آن را نيز ميدهيد.

با تشكر.بنده فكر ميكردم در اين كامپوننت كاربر متونه سوال ارسال و پاسخ را دريافت كنه...

به نظرتون براي اين كار بايد از چه كامپوننتي استفاده كنم؟تيكت دهي ها فكر ميكنم يكم براي سايت هاي محتوايي سنگين اند...

لینک به ارسال

كاربران ميتوانيد از طريق كامپونت هاي پشتيباني يا فرم تماس باما و... سوالات يا مشكلات خود را براي شما ارسال كنند.

لینک به ارسال

كاربران ميتوانيد از طريق كامپونت هاي پشتيباني يا فرم تماس باما و... سوالات يا مشكلات خود را براي شما ارسال كنند.

با سپاس.چه كامپوننتي توصيه ميكنيد براي تماس با ما. كه ميخوام سوالات ارسالي كاربران در محيط كامپوننت قابل رويت باشد و نه ارسال به ايميل وب سايت شود...

لینک به ارسال

سلام .من که تا حالا چنین کامپوننتی ندیدم

و فکرم نمیکنم باشه.مگه اینکه یه انجمن داخل سایت نصب کنی

لینک به ارسال

همچين كامپوننتي موجود است ولي براي اعضا قابل دانلود است و طرز كار ان بدين صورت است كه كاربران تيكت ارسال ميكنند و شما پاسخ ميدهيد.تقريبا مانند اتوماسيون ولي با امكانات كمتر.

لینک به ارسال

همچين كامپوننتي موجود است ولي براي اعضا قابل دانلود است و طرز كار ان بدين صورت است كه كاربران تيكت ارسال ميكنند و شما پاسخ ميدهيد.تقريبا مانند اتوماسيون ولي با امكانات كمتر.

با سپاس.بنده كامپوننت تيكت دهي جومينا را دانلود كردم اگه منظورتون همينه...ولي در فارسي كردن زبانش مشكل دارم و در انجمن در اينجا مطرح كردم كه هنوز پاسخي نگرفتم.اگر شما با آن كار كرده ايد ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

لینک به ارسال

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=

افزونه بالا را هم تست كنيد ممكن است نياز شما را براورده سازد

منظور من افزونه زير بود

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=106&Itemid=

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...