رفتن به مطلب
hamedroshan

تغییر فرمت نشان دادن مطالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به اساتید عزیز

بنده تازه کار با جوملا رو شروع کردم

چند تا سوال داشتم در مورد نحوه مدیریت صفحات

اول اینکه وقتی مثلا میخواهیم یک صفحه داشته باشیم با عنوان "درباره من" باید اول یک بخش ایجاد کنیم. بعد یک مجموعه و بعد یک مطلب که این مطلب حاوی اطلاعات درباره من هستش. آیا درست میگم. یعنی ایجاد یک مطلب = ایجاد یک صفحه به همون نام؟

اگر نه پس چجوری من میتونم یک صفحه درست کنم؟ بعدش میخوام چینش مطالب دست خودم باشه. یعنی یک صفحه سفید باشه، از بالا شروع کنم به نوشتن و عکس گذاشتن و ... و بیام پایین. اما جولا نمیذاره. وقتی یه مطلب درست میکنم میاد این مطالب رو لیست میکنه تو صفحه و بعد کاربر باید یک مطلب را کلیک کنه تا ببینه.

خلاصه کلام اینکه میخوام بتونم یه صفحه سفید داشته باشم و خودم این صفحه رو جدول بندی کنم و تقسیم کنم به چند قسمت و مطلب بذارم. میشه اینکارو کرد.

ضمنا من یک فایل پی دی اف راهنما دارم که 179 صفحه است. کامل خوندمش. آیا سورس بهتری وجود داره (ایبوک و ...)؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما تا ساختن مجموعه را برای سوال خودتون درست گفتید ولی حالا که می خواهی مستقیم باز بشه باید اول مطلب را در جوملا بسازی بعد منوی ساخته شده را به یک مطلب هاص که همان مطلب خودتون هست لینک بدی به همین راحتی

حالا قسمت دوم سوالتون

شما باید از قسمت نوار ابزار گزینه table را انتخاب کنید و به هر چند قسمت می خواهین تقسیم کنید و مطالب خود را قرار دهید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...