رفتن به مطلب
master89

مطالب جدید در صفحه اصلی به روز نمیشود !

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی مطلب جدید درج میکنم.در صفحه اول چیزی به روز نمیشه و همون مطالب قدیمی نمایش داده میشه.

میشه بگید چرا ؟

و اینکه همه صفحه ها 2 سطونه شده. ینی الان باید همه منو ها رو ویرایش کنم ؟

با سپاس:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست

شما باید وقتی مطلبی رو ایجاد مکنید گزینه "در صفحه اصلی نمایش داده شود " رو بر روی "بلی" قرار دهید.

برای دو ستونه شدن صفحات هم خدمتتون عرض کنم که بستگی به قالب شما داره اگه قالبتون طوری باشه که تا زمانی موقعیتی رو ازش استفاده نکنی هیچ آثاری ازش نباشه بله شما باید یک قسمت رو در اون موقعیتی که در ستون 3وم قرار دهید تا اون ستون هم نمایش داده بشه.

موفق باشید

یا حق:thankyou:

لینک به ارسال

با سپاس

اون گزینه "در صفحه اصلی نمایش داده شود " در همه موارد بر روی بله هست. اما مشکل من اینه که توی صفحه اول چیزی به روز نمیشه دوست من !

در توضیح دومتون در مورد 2 سطونه چیزی متوجه نشدم. اما فکر کنم باید کل منو ها رو از نو 1 سطونه کنم.

لینک به ارسال

با سلام

http://www.forum.joomina.ir/thread-2982.html

در مورد 2 ستونه بودن منظورتون مطالب هست یا دو ستون طرفین قالب؟

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

همونطور که دوستان اشاره کردند باید عمل کنید:

مدیریت سایت / منوها / فهرست اصلی / صفحه اصلی ---> [گزینه های طرح بندی]

مطالب اول با عرض کامل صفحه ---> تعداد مطالب بصورت کامل در یک ستون در بالای صفحه

مقدمه مطالب ---> تعداد مطالبی که بصورت ستونی می خواهید زیر مطالب اول با عرض کامل صفحه قرار بگیرند

ستون ها ---> تعداد ستون مطالب مختصر (در حال حاضر برای شما 2 ستونه باید باشه که باید 1 کنید)

لینک ها --- > تعداد عناوین آخرین مطالبی که می خواهید در زیر مطالب صفحه اصلی نمایش دهید

حالا شاید به غیر از منوی صفحه اصلی منوی دیگری هم ایجاد کرده باشید که مربوط به مطالبتون باشه که در مورد اون هم باید همین کار رو بکنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...