رفتن به مطلب
reza_aliyar

مشکل ایجاد منو در قالب

پست های پیشنهاد شده

من میخوام منو های ابشاری و درختیو... ایجاد کنم قالب همه این نوع امکانات رو داره اما نمیدونم چرا نمیشه اینم سایت قالب

http://www.cocut.cn/jstuff/jtemplate/5047-jv-framework-free-joomla-1-6-template-framework.html

که نوشته

# 7 menu style options: css menu, fade menu, fadedown menu, faderight menu, dropline menu, accordion menu, slide menu

اینم عکس هایی از داخل مدیریت جوملا

http://up.iranblog.com/images/bbrrm4lr2k8wucvge14c.png

http://up.iranblog.com/images/r30eks1qkzua14cqwpt0.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به جومینا خوش آمدید

دوست عزیز قوانین انجمن رو یکبار برای همیشه مطالعه نمایید.

در این باره بسیار در انجمن بحث شده و در سایت هم افزونه هایی در این باره منتشر شده شما لطفا نخست جستجو نمایید سپس تاپیک دهید (یکی از قوانین انجمن)

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام به جومینا خوش آمدید

دوست عزیز قوانین انجمن رو یکبار برای همیشه مطالعه نمایید.

در این باره بسیار در انجمن بحث شده و در سایت هم افزونه هایی در این باره منتشر شده شما لطفا نخست جستجو نمایید سپس تاپیک دهید (یکی از قوانین انجمن)

موفق باشید

یا حق

من افزونه نمیخوام میگم توضیحات قالبم نوشته امکاناتش توش هست اما جاش رو بلد نیستم میخواستم کمکم کنین که از داخل تنظیمات قالب بتونم منو ها رو ایجاد کنم

لینک به ارسال

من هم خدمت شما عرض کردم که در این مورد " بحث شده" و "افزونه هم منتشر شده".

منوی خود رو در قاب قرار دهید و سپس زیر منو ها رو براش تعریف کنید و حال گزینه زیر منو ها را همیشه نمایش بده را روی بلی قرار بدید تا وقتی موس روی اون میره گزینه ها رو نمایش دهد.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما تو منوها وقتی که یه منو ساختین بطور فرض main menu باید حداقل برای یکی از موارد منوهاتون زیر منو بسازین

بطور مثال در منوی اصلی - اخبار - خبر 1 (زیر مجموعه) که برای این کار بعد از ساخت منو اخبار منوی خبر 1 را بسازید اما در قسمت تنظیماتش آیتم اصلی (منوی پدری) را بطور مثال اخبار انتخاب کنین و گزینه زیر منو تو همیشه نمایش بده قرار دهین

download.php?imgf=13050585031.JPG

و بعد توسط ماژول منو فراخوانی کنین

البته اکثر قالب های تجاری جدید که فریم ورک هستن در قسمت تنظیمات قالب یه بخشی را برای انتخاب منوی اصلیتان دارند...مانند اکثر قالب های جوملا آرت

:thankyou:

لینک به ارسال

ایول اینو درست گفتی

ماله من فریم ورک هستو در قسمت تنظیمات قالب یه بخشی را برای انتخاب منویهست که استفاده از اون رو میخوام یاد بگیرم تو جوملا 1.5 من تا حالا ندیده بودم :s

لینک به ارسال

چرا دوست عزیز تو 1.5 هم هستش کلا قالب های j3 و فریم ورک ها یه ادمین پنل اختصاصی واسه قالبشون دارن که واقعا محشره:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...