رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به مدیران خوب جومینا

من تقریبا 100 سایت اینترنتی راه اندازی کرده ام:blush:

که سه تای اونها ه-ک شده.امسال با شخصی آشنا شدم که فروش هاستینگ داره انجام میده:sleepy:

و میگه امنیت سرور بقدریه که حتی اگه سی ام اس باگ داشته باشه نمیتونه سایت رو ه-ک کنه:huh:

میخواستم اینو بپرسم که آیا چنین چیزی امکان داره ممنون میشم نظراتتون رو بگین:cool:

صفای شما دوستان جومینایی:heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شکی در با اهم و ارزشمند بودن امنیت سرور نباید داشته باشید...بنظر بنده بله بیش ار نصف امنیت سایت را فک کنم سرور بر عهده داره...البته این حرف و از خیلی از بزرگواران جومینایی از جمله آقای فرحزادیان ، گنجی و رضائی شنیده ام

:thankyou:

لینک به ارسال

ولی من فکر نمی کنم این جوری باشه چون کسی که با جوملا حرفه ای کار کنه میتونه خیلی راحت از طریق باک ه-ک کنه باور نمی کنین از آقای تهرانی سوال کنید . که من بهشون توی این زمینه ایمان دارم .

لینک به ارسال

این حرفی که ایشون زده ببخشید مدیریت هاست شما زده چرت بوده

سایت های بزرگی هستند که در این جهان نت که از بهترین سرور ها و دیتیکت های شخصی دارند یعنی فقط خودشون هستند کسی دیگر نیست با بهترین کانفیگ ها و حملات پشت هم و اتک های هکران خودی و دیگران باز با یک باگ در کدی ه-ک می شند و بعضی هاشون هم دیفنس می شن وقتی باگ هست یعنی باگ هست چه هاست چه بدون هاست من که فکر نمی کنم اینجوری باشه

حتما به حرف این جور نفرات شک 100 درصد بکنید کسی می گه که من همه چی می دونم اون هیچی نمی دونه

امید وارم منظور من رو متوجه شده باشی

چند دلیل هست ه-ک نمی شید

هاست

مدیریت بر هاست و سایت

باگ در کد چه هاست

پیروز موفق باشید

شهریار جون:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...