رفتن به مطلب
star4000

ماژول استفاده شده در http://joominalearn.ir

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز اگر در هدر موفعیت دارین روی اون موقعیت این ماژول را فراخوانی کنین

و یا اینکه اقدام به درست کردن موقعیت در هدرتان بکنین که تو انجمن چندین بار بحث شده(جستجو کنین)

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و یا اینکه اقدام به درست کردن موقعیت در هدرتان بکنین که تو انجمن چندین بار بحث شده(جستجو کنین)

دوست عزیز من قالب هامو با ارتیستر میسازم ایا این امکان در ارتیستر وجود داره

لینک به ارسال

تا اونجا که من اطلاع دارم نه خیر البته برای مشاهده موقعیت قالبتون میتونین با آخر ادرستون در بروسر tp=3? را وارد کنید تا موقعیت قالبتان را مشاهده کنین.

یه توصیه کوچولو: از آرتیستر سعی کنین استفاده نکنین:D

لینک به ارسال

دوست عزیز من قالب هامو با ارتیستر میسازم ایا این امکان در ارتیستر وجود داره

همونطور که دوستمون گفتن قالب های آرتیستیر سنگین هست . بهتره از آرتیستیر دل بکنین !

در مورد هدر سایت هم فکر می کنم قالب های آرتیستیر همچین امکانی نداره . اگر خواستین باید خودتون به صورت دستی توی هدر موقعیت ایجاد کنید که احتیاج به ویرایش فایل php قالب و فایل های Css داره

لینک به ارسال

قابل توجه دوستاني كه ميگند آرتيستر چنين موقعيتي نداره:

دوست عزيز قالب را بدون هدر بساز يعني در بالاي قالب در آرتيستر هيچ تصويري نذار بعد در داخل مديريت سايت ماژولي را كه در اين جا معرفي شده در موقعيت banner1 منتشر كن و حالشو ببر.

ضمنا كساني كه از قالب آرتيستر بد ميگند اصلا نمي دونند كه قالب آرتيستر چيه؟ قالب آرتيستر با دي آي وي طراحي شده و اين از مهم ترين امتيازات آن است. علاوه بر اين موقعيت‌هاي گوناگون داره كه البته اگر همه موقعيت ها استفاده نكني حجم سايتت بالا نميره. اگر احساس سنگيني مي كنيد بخاطر تنوع امكاناتشه.

خوب اگر سرعت اينقدر براي شما مهمه كه از امكانات مي گذريد بهتر سايت خود تونو با اچ تي ام ال ساده بسازيد وقيد جوملا را بزنيد:D

ضمنا در سايتي كه در امضاي من قرار دارد هم از قالب آرتيستر استفاده شده و هم از يك اسلايد شو براي تعويض تصوير در لوگو

شك داريد تست كنيد سرعت اين سايت خيلي پايينه؟

من اسلايد شو معرفي شده در اينجا را امتحان كردم خيلي ازش خوشم نيامد. اسلايد شو زياد هم در اين انجمن و هم در ساير انجمن ها معرفي شده از يك اسلايد شو انعظاف پذير و مناسب امتحان كنيد.

لینک به ارسال

دوست عزیز کسی نگفت آرتیسیتر بده !

خیلی از صحبت های شما هم متین هست فقط به چند تا نکته توجه کنید :

1- قالب سازی در آرتیسیتر شامل یکسری از کدهای آماده است که کنار هم قرار می گیره برای همه قالب ها هم همون کدها ثابت هستند حالا ممکنه با تغییر در ظاهرش کدها یک مقدار تغییر کنند ولی اصل ثابت است . حالا اگر یک قالب را با توجه به نیازهایی که داریم بنویسیم بهتر است یا اینکه از یک چیز آماده استفاده کنیم که شاید از بعضی امکاناتش هیچ وقت استفاده نکنیم ؟

2- در مورد موقعیت [حق با شماست ولی چرا بیایم خودمون رو بپیچونیم .

3- خود من بالشخصه خیلی از آرتیستیر استفاده کردم و باید بگم خیلی از جاها مشکل داشت . در استفاده از بعضی افزونه ها جای ستونهای راست و چپ به هم می ریخت . توی دو ستونه کردن یا نشان دان متن به صورت بلاگ و . . . آخرش به این نتیجه رسیدم که باید بتونم خودم قالب طراحی کنم که هم سبک تر باشه هم اون چیزهایی که می خواهم داشته باشه . ( کلاسهای جومینا رو به همه توصیه می کنم اگر در این کلاسها شرکت کنین آرتیسیتر را می بوسین میگذارین کنار )

من خودم طراح گرافیک هستم یکسری طرح برای یک شرکت انگلیسی زدم . سعی کردم بهترین طرح های ایرانی را بزنم ولی اونها هیچ کدام را نپسندیدند . بعد متوجه شدم سلیقه اونها فرق می کند. برای همین تونستم یک مدت برای یه شرکت توی دبی طرح بزنم . باهم آنلاین کار می کردیم چون متوجه شده بودم اون ور آب سلیقشون چی هست . به نظرم بهتره هویت خودمون رو توی کارهامون نشون بدیم . تازه چند بار بیایم با آرتیسیتر طرح بزنیم . بعد یه مدت برای خودمون تکراری میشه . برای بینندگان سایت های مختلف که اگر همش بخواهند طرح های آرتیسیتری ببینن که دیگه تکراری تر میشه . بگذریم به قول آقای تهرانی سلیقه ایرانی ها فرق می کنه . به نظر من از قالب های ایرانی استفاده بشه خیلی بهتره .

4- در مورد استفاده آرتیسیتر از div ما همچین چیزی رو نگفتیم !

لینک به ارسال

در قسمت تنظيمات ماژول دو باكس:

مکث برای هر برش و

مدت زمان افکت دارد با كم و زياد كردن عدد داخل باكس مي‌توانيد زمان مورد نظر براي توقف تصوير و يا سرعت حركت افكت را تنظيم كنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...