رفتن به مطلب
r_bekam

مشکل با icon جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستانمن برای سایتم نیاز به آیکن داشتم، اون رو با اسم favicon.ico در پوشه مربوط به قالب ساختم، ولی مشکلی که الان دارم اینه که این آیکن در بعضی از صفحات اصلاً نشون داده نمیشه و در صفحه تماس با ما هم آیکن اصلی جوملا نمایش داده میشه.

ضمناً قالبی که استفاده می کنم در ابتدا اصلا آیکن خاصی نداشت، یعنی آیکن رو خودم ساختم نه اینکه تغییرش داده باشم!

اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید برای رفع مشکل چکار کنم؟

سلام دوستان

من برای سایتم نیاز به آیكن داشتم، اون رو با اسم favicon.ico در پوشه مربوط به قالب ساختم، ولی مشکلی که الان دارم اینه که این آیكن در بعضی از صفحات اصلاً نشون داده نمیشه و در صفحه تماس با ما هم آیكن اصلی جوملا نمایش داده میشه.

ضمناً قالبی که استفاده می کنم در ابتدا اصلا آیكن خاصی نداشت، یعنی آیكن رو خودم ساختم نه اینکه تغییرش داده باشم!

وا این چرا اینجوری شد؟!!!!

منظور از آیكن -------> ICON هست!!!

حرف-و - را از كلمه آيكن بايد حذف ميكرديد كه من براتون انجام دادم چون سيستم عبارت غير مجاز تشخيص ميدهد.(گنجي)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستانمن برای سایتم نیاز به آیکن داشتم، اون رو با اسم favicon.ico در پوشه مربوط به قالب ساختم، ولی مشکلی که الان دارم اینه که این آیکن در بعضی از صفحات اصلاً نشون داده نمیشه و در صفحه تماس با ما هم آیکن اصلی جوملا نمایش داده میشه.

ضمناً قالبی که استفاده می کنم در ابتدا اصلا آیکن خاصی نداشت، یعنی آیکن رو خودم ساختم نه اینکه تغییرش داده باشم!

سلام دوستان

من برای سایتم نیاز به آیكن داشتم، اون رو با اسم favicon.ico در پوشه مربوط به قالب ساختم، ولی مشکلی که الان دارم اینه که این آیكن در بعضی از صفحات اصلاً نشون داده نمیشه و در صفحه تماس با ما هم آیكن اصلی جوملا نمایش داده میشه.

ضمناً قالبی که استفاده می کنم در ابتدا اصلا آیكن خاصی نداشت، یعنی آیكن رو خودم ساختم نه اینکه تغییرش داده باشم!

وا این چرا اینجوری شد؟!!!!

منظور از آیكن -------> ICON هست!!!

حرف-و - را از كلمه آيكن بايد حذف ميكرديد كه من براتون انجام دادم چون سيستم عبارت غير مجاز تشخيص ميدهد.(گنجي)

ممنون جناب گنجی

با سلام

کش رو کاملا پاک کن / مرورگر - جوملا/

اندازه ایکن هم باید درست باشد .

یا حق

تشکر بابت پاسختون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...