رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

عدم نمایش دکمه ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

برای ارسال مطلب توسط کاربر نویسنده نوع صفحه منوی مورد نظرم را ایجاد مطلب قرار دادم .

اما با سه مشکل روبرو هستم . اول اینکه کاربر نویسنده بعد از اینکه به سایت لاگین میکند دکمه ارسال مطلب برایش نمایش داده نمیشود حتی با رجوع به صفحه ایجاد مطلب.

دوم اینکه وقتی که به صفحه ای که نوع آن ایجاد مطلب است میرود بجای آنکه ابتدا مطالب نشان داده شوند و سپس در صورت تمایل بخواهد مطلبی را ارسال کند یکسره ویرایشگر درج مطلب ظاهر میشود و این یعنی اینکه نویسنده هم نمیتواند مطالب را ببیند.

البته مشکل دوم به دلیل عدم وجود دکمه ارسال مطلب طبیعی به نظر میرسد ولی با این حال من نمیخواهم بدین شکل باشد .

سوم اینکه یک بازدید کننده میهمان وقتی به صفحه ایجاد مطلب میرود مطالب را به دلیل عدم دسترسی لازم نمیتواند ببیند در صورتی که سطح دسترسی این صفحه عمومی است .

حال من باید چه کارها و تنظیماتی را انجام دهم تا دکمه ارسال مطلب نشان داده شود و میهمانان و نویسندگان بتوانند صفحه ایجاد مطلب را ببینند و نویسندگان هم مطلبشان را ارسال کنند ؟:huh:

اصلا آیا درست است که نوع صفحه را ایجاد مطلب قرار بدم و آیا برای نمایش دکمه ارسال مطلب نیاز به نصب پلاگین خاصی هست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دقیقا متوجه نشدم!

وقتی کاربری سطح دسترسی نویسنده رو داشته باشه، با لاگین کردن تو سایت، میتونه از منوی کاربری، مطلب ارسال کنه.

حالا مشکل چیه؟

لینک به ارسال

با سلام

مشکل اول : میتونه از قالب سایت و مرور گر باشد/ ... با مرورگر و قالب دیگه تست کنید .

مشکل دوم : من خوب متوجه نشدم!/...

مشکل سوم : برای چی میخواهید مهمان "صفحه ایجاد مطلب" رو ببینه ؟ میخوایین بتونه مطلب ارسال کنه ؟

یا حق

لینک به ارسال

من دقیقا متوجه نشدم!

وقتی کاربری سطح دسترسی نویسنده رو داشته باشه، با لاگین کردن تو سایت، میتونه از منوی کاربری، مطلب ارسال کنه.

حالا مشکل چیه؟

ضمن عرض سلام مجدد و تشکر . من در قسمت دوم اشاره کردم که نویسنده میتونه مطلب رو ارسال کنه ولی وقتی که به صفحه مورد نظر میره به جای این که اول مطالب قبلی نشان داده بشه یکسره ویرایشگر درج مطلب ظاهر میشه که این تازه خودش مشکل رو دوتا میکنه یکی اینکه نمیتونه مطالب قبلی رو ببینه و دوم اینکه اگه قبلا مطلبی رو درج کرده باشه توانایی ویرایشش رو نداره چون مطالب قبلی رو نمیبینه!!!

در ضمن برای درج مطلب باید از دکمه ارسال مطلب استفاده بشه که نشان داده نمیشود!!!

لینک به ارسال

من دقیقا متوجه نشدم!

حالا مشکل چیه؟

ضمن عرض سلام مجدد و تشکر . من در قسمت دوم اشاره کردم که نویسنده میتونه مطلب رو ارسال کنه ولی وقتی که به صفحه مورد نظر میره به جای این که اول مطالب قبلی نشان داده بشه یکسره ویرایشگر درج مطلب ظاهر میشه که این تازه خودش مشکل رو دوتا میکنه یکی اینکه نمیتونه مطالب قبلی رو ببینه و دوم اینکه اگه قبلا مطلبی رو درج کرده باشه توانایی ویرایشش رو نداره چون مطالب قبلی رو نمیبینه!!!

در ضمن برای درج مطلب باید از دکمه ارسال مطلب استفاده بشه که نشان داده نمیشود!!!

من همچین امکانی رو که شما می خواین تو جوملا ندیدم. البته شاید با افزونه های خاصی بشه این امکان رو فراهم کرد.

در مورد ویرایش مطلب که فرمودین، کاربر باید سطح دسترسی ویرایشگر داشته باشه تا هم بتونه مطلب ارسال کنه، هم ویرایش. البته کاربری که این سطح دسترسی رو داره، مطالب دیگران رو هم میتونه ویرایش کنه!

چیزی که شما می خوای مثل یجور پروفایله. یعنی کاربر بتونه مطلب ارسال کنه، بتونه مطالب ارسالی خودش رو ببینه و همچنین بتونه در آینده اون ها رو ویرایش کنه. اگه بشه خیلی عالی میشه! ولی آیا میشه؟!

لینک به ارسال

خوب راه حلش چیه؟ من قبلا هم زیاد در این مورد جستجو کردم. به نتیجه مطلوبی نرسیدم.

اگه افزونه خاصی داره، بفرمایین تا همین امشب ترجمه کنم! چون اگه بشه خیلی عالی میشه.

لینک به ارسال

با سلام

ببینید دوستان عزیز واقعا من دیگه نمیدونم چه جوری باید منظورم رو بیان کنم . فقط وضعیت فعلی جوریه که کاربر نویسنده میتونه لاگین کنه و مطلب رو ارسال کنه .اما اگه صدها مطلب هم ارسال بشه ولی هیچ کاربری حالا چه با دسترسی عمومی و یا نویسنده نتونه مطالب ارسالی را ببینه خب به نظر شما فایده این کار چیست!!!

یه چیزی هم بگم شاید یه جوری کمک کنه . من قالب رو با نرم افزار آرتیستر 2.6.0.36391 ساختم . از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنم حتی موقع ساخت قالب هم برای پیش نمایش فقط از فایرفاکس استفاده کردم که مشکلی نداشت . اما الان برای تست هم که شده یکبار سایتم رو با مرورگر IE باز کردم . که مشکل خاصی نداشت فقط ظاهر لینکها پس از کلیک کردن به لحاظ فونت تغییر میکنه یعنی لینکها را موقع ساخت چه کلیک خورده و چه کلیک نخورده به یک شکل تنظیم کرده بودم ولی در IE بعد از کلیک کردن فونت لینکها به Regular تغییر میکنه در حالی که روی حالت Bold تنظیم کرده بودم . و یا روی دکمه جستجو در IE به جای عبارت جستجو یک عکس ضربدر اومده.

البته اینهایی که گفتم نمیدونم تا چه حد به موضوع موردنظر مربوط میشه؟

در ضمن مشکل ارسال مطلب در IE هم به همین شکل است!!!

با تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز

من هم نمی دونم چطور توضیح بدم!

وقتی نویسنده مطلبی رو ارسال میکنه، چرا کاربران نباید بتوننن اون مطلب رو ببینن؟!

موقع ارسال مطلب، نویسنده بخش و مجموعه مورد نظر رو انتخاب میکنه. پس مطلبی که ارسال میشه، تو اون بخش و مجموعه خاص قرار میگیره. بعد از ارسال مطلب، مدیر باید مطلب رو منتشر کنه تا تو سایت نمایش داده بشه.

اگه منظورتون اینه که بلافاصله بعد از ارسال مطلب، تو سایت منتشر بشه، خوب افزونه هایی برای این کار هست. مثل این:

http://extensions.joomla.org/extensions/news-production/content-submission/10479'>http://extensions.joomla.org/extensions/news-production/content-submission/10479

من از وقتی تاپیکتون رو دیدم، دارم جوملا رو سرچ میکنم ببینم افزونه خوبی پیدا میشه یا نه.

تو این صفحه:

http://extensions.joomla.org/extensions/news-production/content-submission

افزونه های ارسال مطلب وجود داره که بهتریناش تجاریه.

اگه چیز خوبی پیدا کردم، معرفی میکنم.

لینک به ارسال
من همچین امکانی رو که شما می خواین تو جوملا ندیدم. البته شاید با افزونه های خاصی بشه این امکان رو فراهم کرد.

در مورد ویرایش مطلب که فرمودین، کاربر باید سطح دسترسی ویرایشگر داشته باشه تا هم بتونه مطلب ارسال کنه، هم ویرایش. البته کاربری که این سطح دسترسی رو داره، مطالب دیگران رو هم میتونه ویرایش کنه!

چیزی که شما می خوای مثل یجور پروفایله. یعنی کاربر بتونه مطلب ارسال کنه، بتونه مطالب ارسالی خودش رو ببینه و همچنین بتونه در آینده اون ها رو ویرایش کنه. اگه بشه خیلی عالی میشه! ولی آیا میشه؟!

ببین دوست عزیز منظور من کاربر باسطح دسترسی ویرایشگر نبود .

بلکه کاربر با سطح دسترسی نویسنده .

چون یک نویسنده میتونه مطلبی رو ارسال و در صورت لزوم مطلبی رو که خودش درج کرده آن را ویرایش کنه نه مطلب سایر کاربران

البته حرف شما درست است یک کاربر با سطح دسترسی ویرایشگر میتواند تمامی مطالب کلیه کاربران را ویرایش کند ولی مقصود من این نبود...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...