رفتن به مطلب
honeyxp

مشکل نمایش زیرمنو

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یه قالب جوملا دارم و یه مشکل بزرگ با زیرمنوهای زیرمنوی اصلی. اونم این که:

هر منویی که باز میشه، اگه زیرمنو داشته باشه میره مچسبه زیر آخرین مورد توی همین زیرمنو و عملا وقتی موسو از روش والدش میاری پایین که بری روی این چون از رو اون اومدی کنار اینم می پره. بذارین مثال بزنم:

مثلا منوی اصلی من هست «منوی 1»، که این منو، 3 تا زیرمنو داره: «زیرمنو 1»... تا اینجا مشکلی نیست و وقتی با موس میری روی منوی 1 به این شکل باز میشه:

منوی 1

زیرمنو 1

زیرمنو 2

زیرمنو 3

ولی اگه خود این زیرمنوی 1 یه زیرمنو دیگه به اسم «زیرمنوی زیرمنوی 1» داشته باشه، میره زیر همه‌ی اینا، این طوری:

منوی 1

زیرمنو 1

زیرمنو 2

زیرمنو 3

زیرمنوی زیرمنوی 1

و عملا وقتی که میای با موس بری پایین، چون از روی زیرمنو 2 و 3 رد میشی، اون «زیرمنوی زیرمنوی 1» مخفی میشه. حالا سوال من اینه چی کار کنم این زیرمنوهای بچه، کنار سمت چپ منوی مادر باز شه ن زیر کل منو.

مرسی اگه راهنمایی کنین خیلی گیرم.

ینی این طوری باز شه:

منوی 1

زیرمنو 1    زیرمنوی زیرمنوی 1

زیرمنو 2

زیرمنو 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
15 ساعت قبل, honeyxp گفت:

سلام. من یه قالب جوملا دارم و یه مشکل بزرگ با زیرمنوهای زیرمنوی اصلی. اونم این که:

هر منویی که باز میشه، اگه زیرمنو داشته باشه میره مچسبه زیر آخرین مورد توی همین زیرمنو و عملا وقتی موسو از روش والدش میاری پایین که بری روی این چون از رو اون اومدی کنار اینم می پره. بذارین مثال بزنم:

مثلا منوی اصلی من هست «منوی 1»، که این منو، 3 تا زیرمنو داره: «زیرمنو 1»... تا اینجا مشکلی نیست و وقتی با موس میری روی منوی 1 به این شکل باز میشه:

منوی 1

زیرمنو 1

زیرمنو 2

زیرمنو 3

ولی اگه خود این زیرمنوی 1 یه زیرمنو دیگه به اسم «زیرمنوی زیرمنوی 1» داشته باشه، میره زیر همه‌ی اینا، این طوری:

منوی 1

زیرمنو 1

زیرمنو 2

زیرمنو 3

زیرمنوی زیرمنوی 1

و عملا وقتی که میای با موس بری پایین، چون از روی زیرمنو 2 و 3 رد میشی، اون «زیرمنوی زیرمنوی 1» مخفی میشه. حالا سوال من اینه چی کار کنم این زیرمنوهای بچه، کنار سمت چپ منوی مادر باز شه ن زیر کل منو.

مرسی اگه راهنمایی کنین خیلی گیرم.

ینی این طوری باز شه:

منوی 1

زیرمنو 1    زیرمنوی زیرمنوی 1

زیرمنو 2

زیرمنو 3

سلام
دوست عزیز اگر سایتتون آنلاین هست، آدرس سایتتان را لطف کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
بر 11/8/2018 at 13:03 , وحید محمدی گفت:

سلام
دوست عزیز اگر سایتتون آنلاین هست، آدرس سایتتان را لطف کنید

سلام، خدمت شما: لینک سایت

ویرایش شده توسط honeyxp

لینک به ارسال

یکی از صفحاتی که از ajax استفاده کرده رو از سبکش خوشم اومده. صفحه تور استانبول و تور کوش آداسی مربوط به رزرو تور میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...