رفتن به مطلب
moon

اکیبا بکاپ

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام . نیاز به پاسخ فوری دارم⭕️⭕️
باید SCRIPT_FILENAME را در تب اطلاعات php تغییر بدهم . چون برای اکیبا بکاپ بهم هشدار داده که "Akeeba Backup is ready to backup your site, but there are potential issues" . ولی نمیدانم چجوری میشه در لوکال تغییرش داد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, moon گفت:

دوستان سلام . نیاز به پاسخ فوری دارم⭕️⭕️
باید SCRIPT_FILENAME را در تب اطلاعات php تغییر بدهم . چون برای اکیبا بکاپ بهم هشدار داده که "Akeeba Backup is ready to backup your site, but there are potential issues" . ولی نمیدانم چجوری میشه در لوکال تغییرش داد.

سلام
دوست عزیز تا حالا با این مشکل بر نخوردم ولی اگر عبارت SCRIPT_FILENAME را در فایل php/php.ini جستجو کنیم ( من از زمپ استفاده می کنم برای ومپ شاید مسیرش به این شکل هست wamp\bin\php\phpxxxx که بسته به نسخه xxxx ها متفاوت هست اگر نبود خلاصه فایل php.ini را بگردید و پیداش کنید) به صورت کدهای زیر هست.  عبارت ;cgi.fix_pathinfo=1 را بررسی کنید ببینید دقیقاً به شکل زیر هست؟

; cgi.fix_pathinfo provides *real* PATH_INFO/PATH_TRANSLATED support for CGI.  PHP's
; previous behaviour was to set PATH_TRANSLATED to SCRIPT_FILENAME, and to not grok
; what PATH_INFO is.  For more information on PATH_INFO, see the cgi specs.  Setting
; this to 1 will cause PHP CGI to fix its paths to conform to the spec.  A setting
; of zero causes PHP to behave as before.  Default is 1.  You should fix your scripts
; to use SCRIPT_FILENAME rather than PATH_TRANSLATED.
; http://php.net/cgi.fix-pathinfo
;cgi.fix_pathinfo=1

تغییراتی در این عبارت بدید مثلاً سیمیکلن ; ابتدای آن را بردارید و مقدار 0 به آن بدی به صورت زیر

cgi.fix_pathinfo=0

بعد از تغییراتی که دادید و تغییرات را ذخیره کردید باید زمپ یا ومپ را خاموش کنید و ازش خارج بشید و از نو زمپ یا ومپ را فعال کنید تا تغییرات اعمال بشه.

حالا ببینید مشکل حل میشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...