رفتن به مطلب
dr.yalda

انتقاد از مدیران انجمن جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

مدیران عزیز انجمن جومینا

فرق این انجمن با انجمن های دیگه میدونید چیه ؟

انجمن های دیگه برین ببینید یکی به کمک نیاز داره مدیران و کاربران کمکش میکنن و راهنمایی تا اخر سر به چیزی که میخواد برسه طرف

اما

انجمن جومینا اعضا رو میفرسته سمت فروشگاه:(

اگه میخوای بخش دانلود قالب وجود داشته باشه تو انجمن باید در قسمت فارسی شما هر مدیر حد اقل 5 قالب درست حسابی که کابر پسند باشه فارسی کنید و بزارید برای دانلود

در قسمت قالب های فارسی نشده باید شما بهترین قالب های روز دنیا رو بزارین برای دانلود

و پاسخگویی مشکلات کاربران باشید.

ولی خدایی خودتون برید تو انجمن بخش دانلود قالب بگردین ببینید یک قالب درست حسابی پیدا میکنید که از طرف مدیران باشه همه قالب ها در حد قالب وبلاگ هستن ساده و پیش پا افتاده

لطفآ 4 تا قالب از سایتهای سازنده معروف فارسی کنید و بزارید تو انجمن نا سلامتی شما مدیر یک انجمن هستید

http://www.shape5.com/demo/pantheon/

http://www.shape5.com/demo/eshopper/

الان برتری انجمن جومینا با بقیه انجمن های دیگه خوشکل بودن و طراحی قالب انجمن هستش که من به نوبه خودم از اقای سعید شمسی تشکر میکنم که همچین طرحی رو ارائه داده

الان اگه واقعآ انتقاد پذیر هستین یا علی بگین و درست فعالیت کنید

اگه انتقاد پذیر نیستین هر چه زودتر منو مسدود کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ههه:D این دیگه چی می گه

پست های مدیران رو نگاه کن به کجا رسیده همه حل مشکل هست

دوم اون شرکت های نام بردی قالباش تجاری هست شما باید بخری وگرنه باید وارز بگیرید که اینجا انجمن امکانات رایگان هست

من 4 ساله تو انجمن ها دارم می گردم جمعی صمیمی تر ندیدم حتی دوستان پسورد و یوزر رو می گیرند می رند مجانی درست می کنند

برای طرف

حرف های شما کمی مشکل داره اینجا مشکل پشتیبانی یا حل مشکل نداره که اینجوری توضیح داید

کمی در قالب های ضعیف هست چرا:

چون انجمنی هست با امکانات ویژه ولی همش رایگان وگرنه اینجا پر می شد امکانات وارز که خودم فکر کنم تیترش بودم

اینجا کپی رایت راعیت می شه

اگر قالب خوبی رایگان پیدا کردید به ما هم بگید در انجمن بزارید دوستان اون رو rtl می کنند

:dodgy:بعضی موقع حرف هایی که زده می شه دوستانی که دارند کمک می کنند رو دل سرد می کنه :dodgy:

لطفا در استفاده از کلمات کمی سعی کنید پخته تر و با فکر نه از لج بنویسید

تشکر شهریار جون:thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

سلام مدیران

فکر نکنم نیازی به مسدود کردن شما باشه اگر قرار بود هر کسی با یه نظر ی که می ده مسدود می شد که دیگه ادمی نمی موند روی زمین همه مسدود می شدند .این نظرشماست .

واقعا که من انتظار همچین برخوردی رو نداشتم .اینجاس که ادم به حرف اقای تهرانی می رسه حقا که راست می گه این اقای تهرانی

واقعا راست می گه .

وقتی این مطلب رو دیدم خستگی رو تنم نشت.

انگار برای فعالیت سرد شدم .

این گروه جومینا کم کاربران رو با کارهاش غافلگیر نکرده که شما از این حرف ها می زنید .

کدوم انجمن و سایتی با این قدرت کار می کنه که شما اینجور نظر می دید.

.موفق باشید امید وارم که قصد تخریب نداشته باشید و نظر تون رو با نیت سازندگی داده باشد.

لینک به ارسال

به هر دلیلی که هست ناگهان تعداد اعضاء سایت جومینا کم شد -یعنی از 33 نفر به 3 نفر - حتما حذف یکباره اعضا دلیل خاصی دارد خب افزونه جدید معرفی شده هم برای همین سه نفر قابل دسترسی هستش یکی از دوستان ادمین هستن یکی هم سعید خان و کلا 3 نفر این اتفاق نزدیک 5 روزی هست افتاده :huh:

لینک به ارسال

دوست عزیز dr.yalda اولا که این انجمن واسه این بهترین انجمن هست بخاطر چند دلیل که دوستان اشاره کردن ...وارز نیست(مهم!!)..واقعا صمیمیت و اطمینان را در تک تک اعضای همیشگیش میشه دید...و فراتر از این مسئله همه چیز دانلود نیستش که شما فقط چند ماه تو این انجمن به پست ها دقت کن و بخون ببین چقدر به دانشتون اندوخته میشه...باور کنید راس میگم امتحانش که ضرری نداره که....

در ضمن شما فکر کنم تازه واردین تو این انجمن بزرگوارانی همچون آقایان فرحزادیان عزیز ، آقای گنجی ، آقای تهرانی و ... در هر برهه که به مشکل برمیخورین سنگ تموم میزارن...من که مخلص این انجمن هستم اما در مورد خود سایت جومینا نه:D:P

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

قالب ها رو می تونید تو سایت joomina.ir پیدا کنید کلی قالبه

در ضمن من بسته بودن سایت رو پیگیری کردم که برای یه مدتی برای اعضا بسته شده

ولی باز هم باز می شه که بنابر گفته آفا رضای گل واسه یه سری مسایل هست

موفق باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما باید بررسی کنید بعد در مورد چیزی انتقاد کنید

در این انجمن مطمئن باشید اگر سوالی وجود داشته باشه و کسی جواب اونرو بدونه یعنی دانش اون سوال رو داشته باشه

چه مدیر و چه کاربرا بهش جواب میدن.

حالا این مدیرای انجمن که کم کاری نمیکنن که ما هم بتونیم جواب بدیم!!:D

در ضمن این اجبار نیست که حتما مدیری باید 5 تا قالب rtl کنه!!

اگه این کاررو مدیری انجام بده لطف کرده به دوستان و اگر هم نکنه بازم لطفش شامل حال دوستان میشه.

به هر دلیلی که هست ناگهان تعداد اعضاء سایت جومینا کم شد -یعنی از 33 نفر به 3 نفر - حتما حذف یکباره اعضا دلیل خاصی دارد خب افزونه جدید معرفی شده هم برای همین سه نفر قابل دسترسی هستش یکی از دوستان ادمین هستن یکی هم سعید خان و کلا 3 نفر این اتفاق نزدیک 5 روزی هست افتاده huh.gif

دلیل خاصی؟؟!!!!!! فکر نکنم!!:64 (24):

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام و درود

قالبها و افزونه هاي ترجمه شده و طراحي شده در وب سايت قرار ميگيرند و در انجمن هم ترجمه نشده ها و افزونه هايي كه دوستان معرفي ميكنند!

يك چيز رو همه ما فراموش كرديم!

ذات انجمن بر مبناي همكاري همه اعضا است نه فقط مديران كه البته كساني كه به عنوان مدير انتخاب شدند از بين اعضا بوده و اين باعث بيشتر شدن مسوءليت آنان است.

من فكر ميكنم در جومينا به اندازي كافي قالب خوب منتشر شده است و همچنين افزونه هاي كاربردي !

من غير از يكي دو سايت كه تعدادي قالب منتشر كردند سايتي رو نديدم اينقدر افزونه و قالب منتشر كرده باشه!

به هرحال در اين انجمن به انتقادات توجه ميشود و در صورت مفيد بودن و منطقي بودن حتما مد نظر قرار ميگيرد.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز من

1- کسی به شما بدهکار نیست ! من نمیدونم آخه این چه طرز فکریه که بعضی ها دارند که فکر میکنند فقط باید سرویس بگیرند . اما فقط برای اینکه پاسخ شما را داده باشم یک توضیح گوچکی در این رابطه میدم . جومینا یک انجمن سایت محور است این بدان معنا است که بر خلاف سایر وب سایت هایی که در ایران وجود دارد و قالبا یک سایت انجمن محور هستند جومینا یک انجمن محور نیست . یعنی چی و چرا ؟

ببینید در انجمن ها وقتی چیزی منتشر میشه معمولا در سایتشون نمیزارن اما در جومینا خود من خیلی وقتها یک افزونه را از انجمن بر میدارم و در سایت میزارم دلیلش اینکه اولا جستجو افزونه ها را برای دیگران راحت تر کنم و ثانیا تمام افزونه ها به صورت متمرکز قرار بگیرند در مورد قالب ها که میفرمایید از shap5 قالب فارسی کنید و ..... دوست عزیز اینها تجاری هستند لطفا قبل از عضویت قوانین انجمن را مطالعه بفرمایید جومینا وارز ( یعنی بر روی افزونه هایی که تجاری است ) کار نمیکند قالب های shape5 متعلق به این شرکت است و اگر شما میخواهیدش باید از شرکتش بخریدش بعد راجع به فارسی سازیش صحبت کنید حقوق این قالب ها متعلق به شرکتشه .

نکته در مورد وارز : من شخصا با وارز مخالف نیستم کسایی که من را از قبل میشناسند میدونند که من مدیر تی سی جوملا بوده ام و اصلا کارم وارز بوده اما در جومینا وارز قرار نمیدیم به دلیل اینکه دردسر زیادی داره و اگر نه صدها مگ فایل وارز فارسی و ترجمه شده دارم

یک توضیحی را راجع به کم شدن اعضا بدم برای کلاس ها من تهران بودم له همین دلیل تمامی اعضا را غیر فعال کردم که مشکل امنیتی پیش نیاد . سایت جومینا دائم مونیتور میشه و به محض اینکه کسی میهفمه ما چند روز نیستیم حملات برای ه-ک کردن ما شروع میشه. اما متاسفانه الان برای فعال کردن اعضا مشکل دیگه ای پیش اومده و اون اینه که اعضا فعال میشن اما نمیتونن به جوملا وارد بشن دیشب من و محمد رزاقی کلی سر این موضوع بودیم تا آخر سر محمد تونست حلش کنه الان دوباره وضعیت اعضا به حالت اول برگشته

ارادت

لینک به ارسال

کاربر فوق به دلیل توهین به مدیران مسدود شدند !

برای ما احترام به انتقادات بسیار مهم است چرا که از تعریف و تمجید کسی چیزی یاد نمیگیره اما انتقاد باعث پیشرفت میشه منتها در فضای احترام متقابل نه اینکه به هم توهین کنیم و......

متاسفانه کاربری فوق پستی زده بودند که هم به مدیران توهین شده بود و هم بر خلاف قوانین انجمن بود که پاک شد !

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...