رفتن به مطلب
shanazari

فرم ساز جی فرم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دنبال یه فرم ساز خوب می گردم . جی فرم رو نصب کردم خوب بود . اگه از این بهتر هست بهم بگید .

و اینکه من تو لوکال نصب کردم و دارم تست می کنم و فرم و پر می کنم و ارسال شد رو می زنم می خوام بدونم اطلاعات کدوم دیتا بیس ذخیره میشه و یا به ایملم باید بره .

کلا چی کار باید کرد .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز تو جومینا چندتا فرم ساز ارائه شده که میتونین بر اساس توضیحات و ویژگی هایشان ،بهترین انتخاب را بکنین

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=289&Itemid= rsform

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=247&Itemid= smart form

لینک به ارسال

ممنون از راهنمائی تون

نکته مهمی که میخواستم بدونم رو جواب ندادید و اینکه اطلاعات فرم رو میشه رو دیتا ریخت ؟ یا فقط به ایمیل میره ؟

درباره این موضوع میخواستم بهم توضیح بدید . خروجی هاشون چطور میشه گرفت

لینک به ارسال

در smart form اگه اشتباه نکنم به دیتا وارد میشه...میتونین نصب کنین در لوکال و تست کنین...اینطوری بهتر هست چون چند ماهی هست که با فرم کار نکردم:D

لینک به ارسال

ممنون از راهنمائی تون

نکته مهمی که میخواستم بدونم رو جواب ندادید و اینکه اطلاعات فرم رو میشه رو دیتا ریخت ؟ یا فقط به ایمیل میره ؟

درباره این موضوع میخواستم بهم توضیح بدید . خروجی هاشون چطور میشه گرفت

با سلام

بله دوست عزیز در جداولی با پیشوند Jform در پایگاه داده اطلاعات ذخیره میشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز چون این فرم ها بر اساس جاوا کار می کنند ربطی به دیتا نداره اطلاعات را از خود فرم دریافت و به ایمیل وارد شده ارسال می کند

حق نگهدار

لینک به ارسال

ای دلنـواز قــاری قرآن خوش آمدی ********** در بیت وحی با لب خندان خوش آمدی[/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER]ای العطش، ترانه ی قبل از ولادتت********** مادر فدات با لب عطشان خوش آمدی

ای دلنـواز قــاری قرآن خوش آمدی ********** در بیت وحی با لب خندان خوش آمدی[/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER]

با سلام

میلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس سقای دشت کربلا بر شما مبارک

خیلی ببخشید میشه کمی راجب جی فرم توضیح بدین

مثلا چه امکاناتی داره

هر چی تو انجمن می گردم پیدا نمی کنم

ببخشید

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

یه مشکلی که توی جی فرم هست اینه که تاریخ 29 تا 31 اردیبهشت رو نمی تونه ثبت کنه و دلیلش رو هم نمی تونم بفهمم اما می دونم که داره اردیبهشت رو به جای فوریه 28 روزه می بینه ممنون می شم کمک کنین که حلش کنم این مشکل رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...