رفتن به مطلب
loks

صفحه سبک برای زمانهای پر بازدید و حملات دی داس

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام من برای یک تیم لیگ برتری می خوام سایتی رو طراحی کنم این تیم پرهوادار در سایت قبلی خود در زمان های پر بازدید و گاهی در مسابقه های حساس مورد حملات دی داس قرار گرفته من می خوام صفحه سبکی رو هم برای این سایت بسازم که فقط حاوی مطالب باشه آیا می تونم همچین صفحه رو بسازم و در مواقع خاص کاربر رو به این صفحه هدایت کنم ؟ آیا امکان هدایت اتوماتیک در زمان های پر بازدید هستش؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله ، شما می تونید یه قالب متنی ساده بسازید‌، و با دستورات شرطی از طریق آمار ، قالب متنی رو برای کاربر نمایش بدید.

البته در مواقع ddos حتی اگه سایتتون فقط یه صفحه خالی هم باشه ، باز هم نمی شه کاری کرد.

البته فکر کنم با cron هم یه همچین کاری انجام داد، اما نیازمند سطح دسترسی به خط فرمان و مدیریت هاستتون هست.

لینک به ارسال

همینطور که دوستمون گفت موقع این حملات نمیشه کاری کرد. البته بهترین کار اینه یک سرور مجازی یا اگر بودجه میرسه سرور اختصاصی تهیه کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...