رفتن به مطلب
fidoman

مشکل در ناهماهنگی مطالب در قالب وب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و شب بخیر

من یک بسته نصب کردم

و دوزبانه اش کردم

اما در قسمت زبان اصلی که لاتین باشه مشکلی نیست

اما در قسمت زبان فارسی مطالب بهم ریخته و هماهنگ با مطالب و قرار گرفتن پوزیشن ها در قسمت زبان فارسی نیست

خودم برانداز کردم قسمت هایی که شاید مشکل از اون قسمت ها باشه اما زیاد متوجه قضایا نشدم

بخاطر همین اومدم سئوال کردم

وب سایت رو مشاهده کنید متوجه میشید منظورم رو

ادرس سایت

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط fidoman

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
59 minutes قبل , fidoman گفت:

سلام و شب بخیر

من یک بسته نصب کردم

و دوزبانه اش کردم

اما در قسمت زبان اصلی که لاتین باشه مشکلی نیست

اما در قسمت زبان فارسی مطالب بهم ریخته و هماهنگ با مطالب و قرار گرفتن پوزیشن ها در قسمت زبان فارسی نیست

خودم برانداز کردم قسمت هایی که شاید مشکل از اون قسمت ها باشه اما زیاد متوجه قضایا نشدم

بخاطر همین اومدم سئوال کردم

وب سایت رو مشاهده کنید متوجه میشید منظورم رو

ادرس سایت

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام
دوست عزیز چیز مهمی نیست. این بسته های نصبی کلاً گیج کننده هستند:)

با اجازه تون وارد مدیریت سایت شما شدم و مشکل خاصی در این مورد ندیدم.

شما با فارسی و انگلیسی و راست چین  و چپ چین کاری نداشته باشید قالب شما هر دو را پشتیبانی می کنه.

چیزی که مهمه
1- تنظیمات خود قالب که از طریق مدیرت جوملا قابل دسترس است باید همه اش را یاد بگیرید بخصوص تب layout

2- آشنایی کامل با قالب شامل موقعیت ماژول ها، تایپوگرافی، شورت کدها، استایل های قالب و ... در واقع وقتی که یک بسته نصبی نصب می شود، در قسمت زبان اصلی که انگلیسی باشه در منوهایش در بخش سایت و کاربری همه چیز را توضیح داده مثل موقعیت های ماژول ها، تایپوگرافی، و ...

شما وقتی با قالبتون بطور کامل آشنا شدید کافیه ماژول دلخواه را در منوی دلخواه و در موقعیت دلخواه تنظیم کنید. برای همین باید موقعیت قالبتون را دقیق بررسی کنید که در مسیر http://skate.joomipro.com/images/position.png گفته شده و توضیح داده شده است.

اون چینش اولیه هم که در بسته نصبی می بینید فقط و فقط برای نشان دادن ظاهر و قابلیت های اون بسته نصبی هست تا مشتری راضی بشه بخره:) ولی بعدش دست خود شماست هر جوری دوست داری بچین و تنظیم کن.

اگر دقت کنید می بینید که بعضی از ماژول ها در منوهای خاصی نمایش داده می شوند و شما که قالب فارسی را جدا کردید و منوهای جدید ایجاد کردید، ماژول ها به این منوها اختصاص داده نشدند بنابراین نمایش داده نخواهند شد.

خلاصه کلام اینکه با این بسته نصبی خیلی کار داری چای و قهوه را برای شب بیداری آماده کن:)

لینک به ارسال

س

بر 9/6/2017 at 01:54 , bashka گفت:

سلام
دوست عزیز چیز مهمی نیست. این بسته های نصبی کلاً گیج کننده هستند:)

با اجازه تون وارد مدیریت سایت شما شدم و مشکل خاصی در این مورد ندیدم.

شما با فارسی و انگلیسی و راست چین  و چپ چین کاری نداشته باشید قالب شما هر دو را پشتیبانی می کنه.

چیزی که مهمه
1- تنظیمات خود قالب که از طریق مدیرت جوملا قابل دسترس است باید همه اش را یاد بگیرید بخصوص تب layout

2- آشنایی کامل با قالب شامل موقعیت ماژول ها، تایپوگرافی، شورت کدها، استایل های قالب و ... در واقع وقتی که یک بسته نصبی نصب می شود، در قسمت زبان اصلی که انگلیسی باشه در منوهایش در بخش سایت و کاربری همه چیز را توضیح داده مثل موقعیت های ماژول ها، تایپوگرافی، و ...

شما وقتی با قالبتون بطور کامل آشنا شدید کافیه ماژول دلخواه را در منوی دلخواه و در موقعیت دلخواه تنظیم کنید. برای همین باید موقعیت قالبتون را دقیق بررسی کنید که در مسیر http://skate.joomipro.com/images/position.png گفته شده و توضیح داده شده است.

اون چینش اولیه هم که در بسته نصبی می بینید فقط و فقط برای نشان دادن ظاهر و قابلیت های اون بسته نصبی هست تا مشتری راضی بشه بخره:) ولی بعدش دست خود شماست هر جوری دوست داری بچین و تنظیم کن.

اگر دقت کنید می بینید که بعضی از ماژول ها در منوهای خاصی نمایش داده می شوند و شما که قالب فارسی را جدا کردید و منوهای جدید ایجاد کردید، ماژول ها به این منوها اختصاص داده نشدند بنابراین نمایش داده نخواهند شد.

خلاصه کلام اینکه با این بسته نصبی خیلی کار داری چای و قهوه را برای شب بیداری آماده کن:)

سلام و درود بر شما پیشاپیش عید رو تبریک عرض میکنم

بله بسته نصبی سنگینیه فعلا گذاشتمش کنار واسه یه پروژه بعدی استارت بزنم:wacko:

من قالب رو عوض کردم و خیلی خوب جلو میرم:D

اما به یه مشکل عدیده ای برخورد کردم اونم موضوع شرین و دلچسب k2 :(

من مجموعه ها رو درست کردم

اما وقتی موضوع آیتم رو فارسی مینویسم این ارور میاد

البته حذف نکردم مطالب بسته رو فقط دارم جایگزین میکنم اما این ارور رو میزنه

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (-2664-68690-21 00:00:00) at position 3 (6): Unexpected character

آدرس سایت همون هست

دسترسی هم که دارید ممنون میشم یه نگاهی بکنید :wub:

ویرایش شده توسط fidoman

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, fidoman گفت:

س

سلام و درود بر شما پیشاپیش عید رو تبریک عرض میکنم

بله بسته نصبی سنگینیه فعلا گذاشتمش کنار واسه یه پروژه بعدی استارت بزنم:wacko:

من قالب رو عوض کردم و خیلی خوب جلو میرم:D

اما به یه مشکل عدیده ای برخورد کردم اونم موضوع شرین و دلچسب k2 :(

من مجموعه ها رو درست کردم

اما وقتی موضوع آیتم رو فارسی مینویسم این ارور میاد

البته حذف نکردم مطالب بسته رو فقط دارم جایگزین میکنم اما این ارور رو میزنه

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (-2664-68690-21 00:00:00) at position 3 (6): Unexpected character

آدرس سایت همون هست

دسترسی هم که دارید ممنون میشم یه نگاهی بکنید :wub:

سلام
دوست عزیز بررسی و مشکل برطرف شد.

مشکل از این بود که افزونه k2 شما تاریخ شمسی و جلالی را شناسایی نمی کرد و به مشکل بر می خورد. بنابراین با اجازه شما افزونه k2 نسخه 2.6.9  که توسط جومینا فارسی سازی شده بود بعلاوه زبان فارسی افزونه k2 را روی سایتتان نصب کردم و الان مطلب جدیدی که در سایت از طریق k2 ایجاد خواهید کرد مشکلی نخواهند داشت. من خودم چند متن تستی در سایت هم در افزونه k2 و هم در خود جوملا  ایجاد کردم مشکل برطرف شده است. البته مطالبی که از قبل ایجاد شده بود این مشکل را هنوز دارند که اونها را هم فکر کنم باید از طریق دیتابیس درست کنید. ولی برای مطالب جدیدی که از این به بعد ایجاد خواهد شد مشکل برطرف شده است.

این هم نسخه جدید و فارسی k2 اگر خواستید از جومینا دانلود کنید
http://www.joomina.ir/item/1057-کامپوننت-k2-کی-2-ورژن-2-7-1-فارسی-برای-جوملا-3.html

نسخه ای که من برای شما نصب کردم 2.6.9 بود واین نسخه جدید 2.7.1 است. البته هر دو نسخه در سایت جومینا موجود هست

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
22 minutes قبل , bashka گفت:

سلام
دوست عزیز بررسی و مشکل برطرف شد.

مشکل از این بود که افزونه k2 شما تاریخ شمسی و جلالی را شناسایی نمی کرد و به مشکل بر می خورد. بنابراین با اجازه شما افزونه k2 نسخه 2.6.9  که توسط جومینا فارسی سازی شده بود بعلاوه زبان فارسی افزونه k2 را روی سایتتان نصب کردم و الان مطلب جدیدی که در سایت از طریق k2 ایجاد خواهید کرد مشکلی نخواهند داشت. من خودم چند متن تستی در سایت هم در افزونه k2 و هم در خود جوملا  ایجاد کردم مشکل برطرف شده است. البته مطالبی که از قبل ایجاد شده بود این مشکل را هنوز دارند که اونها را هم فکر کنم باید از طریق دیتابیس درست کنید. ولی برای مطالب جدیدی که از این به بعد ایجاد خواهد شد مشکل برطرف شده است.

این هم نسخه جدید و فارسی k2 اگر خواستید از جومینا دانلود کنید
http://www.joomina.ir/item/1057-کامپوننت-k2-کی-2-ورژن-2-7-1-فارسی-برای-جوملا-3.html

نسخه ای که من برای شما نصب کردم 2.6.9 بود واین نسخه جدید 2.7.1 است. البته هر دو نسخه در سایت جومینا موجود هست

سلام و درود بر شما دیتتون درد نکنه

خیر ببنید چشم خیلی لطف کردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...