رفتن به مطلب
catia7

مشکل در کامپوننت AceSEF

پست های پیشنهاد شده

پس از نصب کامپوننت acesef آدرس های سایتم فارسی شد ولی با کلیک روی لینک ها به صفحه 404 می رود

در ضمن من قبلا تنظیمات seo جوملا را فعال کردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

در این مورد بارها در انجمن بحث و راه کار ارائه شده... (لطفا ابتدا جستجو کنید!)

موفق باشید

لینک به ارسال

آقا/خانم فرحزادیان

لطفا قبل از جواب خودتان بررسی کنید!

در بخش http://forum.joomina.ir/thread-2223.html?highlight=acesef هم همین موضوع مطرح شده بود ولی هیچ کس نتوانسته راه حلش را ارائه دهد

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شما تاپیکی که پیدا کردید رو هر 3 صفحه اش رو خوندید؟ مواردی که ذکر شده رو انجام دادید؟ در صفحه 2 مشکل استارتر تاپیک حل شده... شاید راه حل مشکل شما اونی نبوده که اون کاربر مشکلش بواسطه اون حله شده ولی مطمئنا با کمی جستجو و دقت در انجمن و بررسی نکاتی که مطرح شده 99% مشکلتون حل می شه...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما اسم آقای مجتبی فرحزادیان رو ندید!!!!

در اون تاپیک هم میتونید جوابتون رو پیدا کنید و اگر هم نتونستید یه پست توی همون تاپیک بدید و نیازی به تاپیک جدید نیست.

این درخواست هم به این دلیل هست که موضوع های یکسان دارای چند تاپیک نباشه و کاربران دچار سردرگمی و شلوغی بی دلیل انجمن نشن

و به راحتی جواب مشکلاشون رو پیدا کنن.

این صحبت هم به دلیل راحتی کاربراست نه اینکه کسی بخواد شما رو جایی دیگه بفرسه و جوابتون رو نده.

شما به جمع دوستان جومینایی خوش آمدید و امیدوارم مشکلاتتون توی این انجمن برطرف بشه، و ما بتونیم از وجود شما استفاده کنیم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شما تاپیکی که پیدا کردید رو هر 3 صفحه اش رو خوندید؟ مواردی که ذکر شده رو انجام دادید؟ در صفحه 2 مشکل استارتر تاپیک حل شده... شاید راه حل مشکل شما اونی نبوده که اون کاربر مشکلش بواسطه اون حله شده ولی مطمئنا با کمی جستجو و دقت در انجمن و بررسی نکاتی که مطرح شده 99% مشکلتون حل می شه...

موفق باشید

دوباره بررسی کردم تمام راه حل ها نا کار آمد بود

روی سایت دیگرم تست کردم چنین مشکلی پیش نیامد

تنظیمات کامپوننت را با اونی که روی اون سایت نصب کردم را با این که مشکل داره چک کردم

هیچ فرقی ندارند

نسخه اصلی را دانلود کردم بازم همین مشکل پیش آمد

لطفا اگر راه حلی دارید جواب بدهید

و از ارسال spam خودداری کنید

با تشکر از همه

لینک به ارسال

برای منم چنین مشکلی هست تمام راه حلهای که در تاپیکهای گذشته هم بود امتحان کردم اما مشکلم پابرجاس ..

لطفا اگه راحلی هست بگین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...