رفتن به مطلب
omidnami

مشکل در استفاده از jquery در قالب جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود...

من چند سالی از بحث طراحی وب و جوملا فاصله گرفته بودم الان چندروزیه دباره شروع کردم و بخاطر پشتیبانی قوی از افزونه ها در جوملا 2.5 مخصوصا افزونه های پیامکی این نسخه جوملا را انتخاب کرده ام...

چند سال پیش که برای جوملا 1.5 قالب مینوشتم به راحتی با دستورات فراخانی کتابخانه های javascript کتابخانه منظور را در صفحه index.php پیوست میکردم ولی الان طی تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم جوملا از نسخه 2.5 به بعد از کتابخانه های جود برای اعمال jquery و bootstrap hsjthni ld;kn...

در زمینه طراحی قالب مشکلی ندارم لطفا اگر امکانش هست نحوه فراخوانی کتابخانه های جاوا در قالب های جوملا 2.5 و 3 را توضیح دهید... با سپاس فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
4 ساعت قبل, omidnami گفت:

سلام و درود...

من چند سالی از بحث طراحی وب و جوملا فاصله گرفته بودم الان چندروزیه دباره شروع کردم و بخاطر پشتیبانی قوی از افزونه ها در جوملا 2.5 مخصوصا افزونه های پیامکی این نسخه جوملا را انتخاب کرده ام...

چند سال پیش که برای جوملا 1.5 قالب مینوشتم به راحتی با دستورات فراخانی کتابخانه های javascript کتابخانه منظور را در صفحه index.php پیوست میکردم ولی الان طی تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم جوملا از نسخه 2.5 به بعد از کتابخانه های جود برای اعمال jquery و bootstrap hsjthni ld;kn...

در زمینه طراحی قالب مشکلی ندارم لطفا اگر امکانش هست نحوه فراخوانی کتابخانه های جاوا در قالب های جوملا 2.5 و 3 را توضیح دهید... با سپاس فراوان

درود

داخل سایت جوملای جهانی به طور کامل توضیح داده... سرچ کنید...

یاحق

لینک به ارسال
هم اکنون, RezaDindar گفت:

درود

داخل سایت جوملای جهانی به طور کامل توضیح داده... سرچ کنید...

یاحق

از راهنمایی شما سپاسگذارم

من توشرکت دسترسی محدود به ایپی های خارجی دارم اگه امکانش هست توضیح بدیدی

با سپاس

لینک به ارسال
9 ساعت قبل, omidnami گفت:

از راهنمایی شما سپاسگذارم

من توشرکت دسترسی محدود به ایپی های خارجی دارم اگه امکانش هست توضیح بدیدی

با سپاس

درود

$doc = JFactory::getDocument();

$doc->addStyleSheet('css/style.css');
$doc->addScript('js/main.js', 'text/javascript');

فقط دقت کنید که آدرس دهی از روت سایت هست... یعنی اگر قالب هست باید از پوشه ی templates آدرس دهی رو آغاز کنید.

یاحق

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۵/۱۵ ه‍.ش. at 00:05 , RezaDindar گفت:

درود

$doc = JFactory::getDocument();

$doc->addStyleSheet('css/style.css');
$doc->addScript('js/main.js', 'text/javascript');

فقط دقت کنید که آدرس دهی از روت سایت هست... یعنی اگر قالب هست باید از پوشه ی templates آدرس دهی رو آغاز کنید.

یاحق

با سپاس از شما مشکلم حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...