رفتن به مطلب
hdiz

جاگذاری جند اسلاید در یک موقعیت و تخصص هر کردام به یک منو

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من یک قالب تک صفحه ایی دارم و می خوام چند اسلاید رو که با افزونه smart slider 3 ساختم رو درون یک موقعیت بذارم و بعد هر کدوم رو به یک منو اختصاص بدم، اما مشکل من این جاست که وقتی این کار رو میکنم ، وقتی روی هر کدوم از منو ها میزنم اسلاید اولی رو میاره و خب فکر میکنم مشکل این جاست که همشون توی یک موقعیت هستند،

آیا راه حلی برای این مشکل هست؟

اینم آدرس سایتم

www.unarchviz.com

ویرایش شده توسط hdiz

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
2 ساعت قبل, hdiz گفت:

سلام

من یک قالب تک صفحه ایی دارم و می خوام چند اسلاید رو که با افزونه smart slider 3 ساختم رو درون یک موقعیت بذارم و بعد هر کدوم رو به یک منو اختصاص بدم، اما مشکل من این جاست که وقتی این کار رو میکنم ، وقتی روی هر کدوم از منو ها میزنم اسلاید اولی رو میاره و خب فکر میکنم مشکل این جاست که همشون توی یک موقعیت هستند،

آیا راه حلی برای این مشکل هست؟

اینم آدرس سایتم

www.unarchviz.com

سلام
دوست عزیز مشکل مربوط به اینکه چند ماژول (یا اسلایدر یا هر چی ) را در یک موقعیت قرار دادید نمیشه. مشکل مربوط به نوع قالب شماست که تک صفحه ای می باشد و با تغییر منو، آدرس صفحه عوض نمیشه. البته این مشکل نیست، بلکه طبیعی هست چون قالب تک صفحه ای است و فقط به بخشی از خود آن صفحه لینک می دهد.

در برنامه نویسی نشد نداریم. هر کاری راه حلی دارد.

راههای زیر را امتحان کنید:

راه اول: با استفاده از افزونه اسلایدری که گفتید، چند اسلایدشو مختلف بسازید یعنی چند ماژول مختلف از نوع آن اسلایدر بسازید، که هر کدام از آن ماژول ها دارای عکس های متفاوت باشند. سپس هر کدام از آن ماژول ها را به منوی دلخواه خودتان نسبت دهید.

راه دوم: چند کپی از آن قالب را ایجاد کنید و هر قالب را به یک منو نسبت دهید.

راه سوم: ( فکر نکنم راههای اول و دوم کار کنند )، بنابراین بهترین کار استفاده از جاوااسکریپت برای فعال یا غیرفعال کردن هر کدام از ماژول های اسلایدر هست تا بتوان اسلایدر دلخواه با عکس های دلخواه را نشان داد.

البته منتظر نظر سایر دوستان نیز هستیم.

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام
دوست عزیز مشکل مربوط به اینکه چند ماژول (یا اسلایدر یا هر چی ) را در یک موقعیت قرار دادید نمیشه. مشکل مربوط به نوع قالب شماست که تک صفحه ای می باشد و با تغییر منو، آدرس صفحه عوض نمیشه. البته این مشکل نیست، بلکه طبیعی هست چون قالب تک صفحه ای است و فقط به بخشی از خود آن صفحه لینک می دهد.

در برنامه نویسی نشد نداریم. هر کاری راه حلی دارد.

راههای زیر را امتحان کنید:

راه اول: با استفاده از افزونه اسلایدری که گفتید، چند اسلایدشو مختلف بسازید یعنی چند ماژول مختلف از نوع آن اسلایدر بسازید، که هر کدام از آن ماژول ها دارای عکس های متفاوت باشند. سپس هر کدام از آن ماژول ها را به منوی دلخواه خودتان نسبت دهید.

راه دوم: چند کپی از آن قالب را ایجاد کنید و هر قالب را به یک منو نسبت دهید.

راه سوم: ( فکر نکنم راههای اول و دوم کار کنند )، بنابراین بهترین کار استفاده از جاوااسکریپت برای فعال یا غیرفعال کردن هر کدام از ماژول های اسلایدر هست تا بتوان اسلایدر دلخواه با عکس های دلخواه را نشان داد.

البته منتظر نظر سایر دوستان نیز هستیم.

با تشکر فراوان

راه حل اولی دقیقا همون کاریه که من توی سایتم کردم ولی خب اگه توی سایت دقت کنید مشکل این جاست که چون همه منو ها در یک موقعیت هستند مثلا اگر من منو سوم را که منصوب به اسلاید سوم هست رو انتخاب کنم صفحه میره به قسمت اول موقعیت که همون اسلاید اول هست.

ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدید

راستی یکی از دوستان بهم گفت باید منو و صفحه داخلی تعریف کنی ولی من متوجه حرفش نشدم، آیا این کار هم میشه کرد؟ دقیقا باید چی کار کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...