رفتن به مطلب
moon

برداشتن پیغام کوکی

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details

این پیغام باعث ایجاد مشکل برای سایت فروشگاهی  اماده  شده. آیا میشه بغیر از تنظیمات مرورگر کاری کرد که چیزی از اطلاعات این سایت در کوکی ذخیره نشود.(منظورم تنطیمات قالب یا تنظیمات دیگری). چون اگر مرورگر را تنظیم کنیم.حتی سایت های دیگر هم باز نمی شوند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
11 ساعت قبل, moon گفت:

با سلام .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details

این پیغام باعث ایجاد مشکل برای سایت فروشگاهی  اماده  شده. آیا میشه بغیر از تنظیمات مرورگر کاری کرد که چیزی از اطلاعات این سایت در کوکی ذخیره نشود.(منظورم تنطیمات قالب یا تنظیمات دیگری). چون اگر مرورگر را تنظیم کنیم.حتی سایت های دیگر هم باز نمی شوند.

درود . اگر میخواید که ارور رو نشون نده از مسیر زیر گزارش خطا رو روی " هیچکدام " قرار دهید .

و اگر میخواید ذخیره نشه ؛ در قسمت تنظیمات کلی سایتتون ، دامنه کوکی و مسیر کوکی را پاک کنید  و همچنین در سربرگ " سیستم "

ذخیره سازی موقت را بر روی غیر فعال قرار دهید تا اطلاعات سایت کش نشه .;)

موفق باشید . یا علی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما.دامنه کوکی و مسیر کوکی خودش خالی بودو ذخیره ساز موقت هم غیر فعال بودند.را ه دیگری ندارد؟:huh:

ویرایش شده توسط moon
اضافه کردن

لینک به ارسال
5 ساعت قبل, moon گفت:

درود بر شما.دامنه کوکی و مسیر کوکی خودش خالی بودو ذخیره ساز موقت هم غیر فعال بودند.را ه دیگری ندارد؟:huh:

روش غیر فعالسازی کش همینه که گفتم . حالا شاید مشکل از یه چیزه دیگه باشه .

لطفا یه اسکرین شات از سایت خودتون قرار بدین تا بررسی بشه .:)

یا علی مدد

لینک به ارسال

وقتی وارد سبد خرید میشوی این پیام پایین سایت ظاهر میشود:

do.php?imgf=d05d31125eb91.png

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, moon گفت:

دوست عزیز شما با مرور گر های دیگه امتحان کردی ؟ فکر کنم توی بعضی نسخه های فایرفاکس این پیامو بده .:D

این پیام از طرف مرورگر هست و از طرف سایت شما نیست . که البته درباره کوکی ها هست .

یا علی مدد

لینک به ارسال

توی موزیلا وقتی وارد سبد خرید می شوی می اید ولی توی کروم و ادج همینکه سایت بالا بیاید این پیام هم می آید.

یک سوال .آیا می شوداز طریق گزینه inspect  با حذف کد مربوطه ای که خودش نشان میدهد .این پیام را کلا برای همیشه حذف کرد؟

inspect چه کاربردی دارد؟

لینک به ارسال
14 ساعت قبل, moon گفت:

سلام
این پیغام ربطی به هیچ مرورگری ندارد. این پیغام از طرف سایت شما تولید می شود. اما اینکه کدامیک از افزونه های سایت شما این پیغام را تولید می کند دقیقاً نمی دانم.

ولی فعلاً برای اینکه این پیغام برای کاربر نشان داده نشود، فایل template.css قالبی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید را باز کنید و در آخر آن کد زیر را وارد کنید

div#cookieMessageContainer{display:none !important;}

لینک به ارسال

با درود.من اگر این فایل را در کل پوشه ها سرچ کنم .تعداد زیادی به این نام ، در پلاگین هاو کامپوننت و     administrator , template, media به من نشان میدهد.بنظرشما من باید توی کدام پوشه آنرا پیدا کنم؟ یکی هم در پوشه   css/template-pink.css  /نام قالب /template  هست.بنظر شما همینه؟

لینک به ارسال
4 minutes قبل , moon گفت:

با درود.من اگر این فایل را در کل پوشه ها سرچ کنم .تعداد زیادی به این نام ، در پلاگین هاو کامپوننت و     administrator , template, media به من نشان میدهد.بنظرشما من باید توی کدام پوشه آنرا پیدا کنم؟ یکی هم در پوشه   css/template-pink.css  /نام قالب /template  هست.بنظر شما همینه؟

مسیر این فایل اینه :

public_html/template/نام قالب/css/

و template.css

یا علی

لینک به ارسال
11 minutes قبل , moon گفت:

خدمتتان عرض کردم از قالبی که دارید استفاده می کنید. بنابرای برای شما که از قالب sj_h2shop استفاده می کنید مسیر به صورت زیر خواهد بود. وارد پوشه public-html شوید و سپس پوشه templates سپس پوشه sj_h2shop سپس پوشه css شوید و یکی از فایل های زیر را انتخاب کنید و کد گفته شده را در یکی از این فایل ها وارد کنید

template-rtl.css

your_css.css

template-pink.css

درسته که شما در حال حاضر از فایل template-pink.css استفاده می کنید اما از نام فایل مشخص است این برای قالب بندی رنگ صورتی هست بنابراین اگر کد مربوطه را در این فایل وارد کنید و روزی از طریق رنگ بندی قالب، رنگ دیگری را انتخاب کنید اون وقت کد خوانده نخواهد شد. اختیار و تصمیم دست خودت است. بنده مسیر کامل را خدمتتان دادم:)

لینک به ارسال
4 minutes قبل , moon گفت:

دست شما درد نکنه .با اینکار درست شد.:)

لطفا اسپم ارسال نکنید ! برای تشکر از دکمه پسندیدن استفاده کنید .

یا علی

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۴/۲۶ ه‍.ش. at 00:02 , moon گفت:

با سلام .

درود

روشی که دوستان هم گفتن درسته! اما پاک کردن صورت مسئلست و غیر اصولی! اگر در بخش مدیریت پلاگین ها بگردید یک پلاگینی هست به نام eu cookie یاد یک همچین چیزی که معمولا اسمارت ادانز در قالب هاش استفاده میکنه که میتونید غیرفعالش کنید.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...