رفتن به مطلب
mheydarzadeh

افزونه جهت آپدیت هاست از روی لوکال

پست های پیشنهاد شده

با سلام
دوستان اگر کسی یک افزنه می شناسند جهت آپدیت کردن تغییرات جوملا از لوکال به هاست ممنون میشم راهنمایی کنند.
سایت من چون تازه در حال ایجاد هست هر زور تغییراتی داره و میخوام فقط همون تغییرات رو به هاست اعمال کنم و مجبور نشم کل نصب بک آپ رو در هاست لود و دوباره نصب کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
42 minutes قبل , mheydarzadeh گفت:

با سلام
دوستان اگر کسی یک افزنه می شناسند جهت آپدیت کردن تغییرات جوملا از لوکال به هاست ممنون میشم راهنمایی کنند.
سایت من چون تازه در حال ایجاد هست هر زور تغییراتی داره و میخوام فقط همون تغییرات رو به هاست اعمال کنم و مجبور نشم کل نصب بک آپ رو در هاست لود و دوباره نصب کنم.

سلام
فکر نکنم همچین افزونه ای باشه که از لوکال به سرور متصل بشه و بصورت آنی فقط و فقط تغییرات انجام شده را از لوکال به سرور ببره و در سایت اصلی اعمال کنه. چون این تغییرات علاوه بر تغییرات در فایل ها شامل تغییرات در دیتابیس هم میشه.

البته اگر همچین چیزی باشه و دوستان معرفی کنند خیلی خوشحال می شوم.

اما بنظرم بهتره شما به جای اینکه فقط و فقط روی لوکال کار کنید مستقیما روی هاست و سرور کار کنید. فقط قبل از اینکه کارتون را می خواهید شروع کنید یک بک آپ کامل از سایتتون بگیرید و در همان هاست و سرور نگه داری کنید. بعد شروع کنید به کار بر روی سایت و اعمال تغییرات مورد نظر. اگر همه چیز اوکی بود که هیچ. اگر اوکی نبود همون بک آپی که قبل از شروع کار گرفته بودید را برگردانید.

اگر هم نتواستید بک آپ کامل از ساییتون بگیرید لااقل از دیتابیس حتما حتما بک آپ بگیرید چون مهمترین قسمت همین هست و همچنین حجم کمتری دارد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...