رفتن به مطلب
moon

سیستم پرداخت تک صفحه ای (One Page Checkout) برای کامپوننت ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام. این کامپوننت در جومینا مارکت هزینه پست را با قیمت محصولات جمع نمیزند.توی دمو که جمع نزده بود و فقط در قسمت "روش خرید " نوشته: پست پیشتاز  و روش پرداخت را هم "بدون پرداخت "گذاشته. من هزینه پست برام مهمه و باید با هزینه محصولات جمع بشود.بنظر شما انرا خریداری کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 ساعت قبل, moon گفت:

سلام. این کامپوننت در جومینا مارکت هزینه پست را با قیمت محصولات جمع نمیزند.توی دمو که جمع نزده بود و فقط در قسمت "روش خرید " نوشته: پست پیشتاز  و روش پرداخت را هم "بدون پرداخت "گذاشته. من هزینه پست برام مهمه و باید با هزینه محصولات جمع بشود.بنظر شما انرا خریداری کنم؟

درود

تا جایی که من یادمه اینکار رو میکرد. در مورد خریدنش هم داخل سایت سازنده کامل توضیحات رو بخونید بعد ببینید کدوم سایت پشتیبانی و قیمت بهتری داره از اون سایت افزونه رو خریداری کنید. البته قطعا جومینامارکت قابل اطمینان هست.

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...