رفتن به مطلب
moon

نصب زرین پال

پست های پیشنهاد شده

با درود.من قالب فروشگاهی  h2shop  را دارم. فعلا روی لوکالم .همه کارهای صفحه های سایت را کردم. و حالا میخام برایش درگاه پرداخت زرین پال بزارم .چند تا سوال دارم.

1- نمیدونم این درگاه را از سایت زرین پال بگیرم .یا از سایت جومینا؟؟؟  چون قالبم را از جومینا گرفتم  و نمیخام بعد از نصبش به مشکل اساسی برخورد کنم. میخام بدون مشکل باشه.

2- میخام بعد از خرید مشتری که کد سفارش را گرفت برایش یه پیامک به موبایلش ارسال شود.به چه چیزهایی برای اینکار نیاز هست؟و به ترتیب باید چکار کنم؟ acysms , سیستم جامع پرداخت زرین پال - متصل به درگاه بانکی اینها برای اینکار هستند؟  (ببخشید مستقیما اشاره نکردید  که بعد از خرید مشتری بکار می آید)

3- من مازول لاگین را غیر فعال کردم.آیا برای اینکه پیامک ارسال شود حتما باید فعال باشد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. حواب سئوال هایتان را به ترتیب می دم

1- درگاه زرین پال یک درگاه واسط بانکی است و ربطی به هیچ سایت جوملایی یا غیرجوملایی ندارد. شما اول باید در سایت زرین پال ثبت نام کنید و برای سایت یا فروشگاهتان درخواست درگاه بدید. وقتی درخواست شما قبول شد برای شما یک مرچنت کد می دهند. بعد از دریافت مرچنت کد، پلاگین اتصال به درگاه زرین پال از طریق جوملا را نصب می کنید. این پلاگین هم در خود سایت زرین پال بخش آزمایشگاه موجود است و هم در سایت جومینا و سایت های جوملایی دیگر. بعد از نصب این پلاگین، مرچنت کد را در داخل این پلاگین وارد می کنید و به درگاه زرین پال متصل می شوید. تمام

2و 3- این دو قسمت را بر اساس اینکه فروشگاهتان با چه افزونه ای راه اندازی شده و برای ارسال پیامک به چه افزونه های جانبی نیاز دارید بهتر است با خود متخصصان جومینا مشاوره کامل داشته باشد.

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, moon گفت:

با درود.من قالب فروشگاهی  h2shop  را دارم. فعلا روی لوکالم .همه کارهای صفحه های سایت را کردم. و حالا میخام برایش درگاه پرداخت زرین پال بزارم .چند تا سوال دارم.

1- نمیدونم این درگاه را از سایت زرین پال بگیرم .یا از سایت جومینا؟؟؟  چون قالبم را از جومینا گرفتم  و نمیخام بعد از نصبش به مشکل اساسی برخورد کنم. میخام بدون مشکل باشه.

2- میخام بعد از خرید مشتری که کد سفارش را گرفت برایش یه پیامک به موبایلش ارسال شود.به چه چیزهایی برای اینکار نیاز هست؟و به ترتیب باید چکار کنم؟ acysms , سیستم جامع پرداخت زرین پال - متصل به درگاه بانکی اینها برای اینکار هستند؟  (ببخشید مستقیما اشاره نکردید  که بعد از خرید مشتری بکار می آید)

3- من مازول لاگین را غیر فعال کردم.آیا برای اینکه پیامک ارسال شود حتما باید فعال باشد؟

درود.مهندس چرا از درگاه های شرکت های psp مثل (داده ورزی سداد-ایران کیش-سامان کیش-سایان کارت-آسان پرداخت-به پرداخت ملت و...)که اسامیشان در سایت شاپرک موجوده استفاده نمیکنید؟

شرکت هایی مثل زرین پال و یا آرین پال و ... میان خودشون از بسیاری از شرکت های مذکور در گاه میگیرن و با یه واسطه بیشتر به شما امکان پرداخت وجه بصورت آنلاین رو میدن.

تازه کارمزد هم میگیرن . ولی الآن به نظرمن بهترین شرکت psp شرکت ایران کیش هستش چرا که

1.درخواست شما تقریبا در 4-5 روز تایید میشه

2.مدارک و اطلاعات آنچنانی که بقیه شرکت های از شما میخوان رو نمیخواد

3.درگاه پرداخت بسیار زیبایی داره و جومینا مارکت هم از این شرکت درگاه داره.

4.کارمزدی هم نداره و هیچ هزینه ای لازم به پرداخت نیست

5.افزونه های اتصال فروشگاه ساز به ایران کیش هم در جومینا و هم در سایت های دیگه فراوان هستند.

مهندس من خودم از این شرکت درگاه دارم و بسیار راضی هستم پیشنهاد میکنم شما هم از این شرکت درگاه بگیرید. اینم آدرس سایت باری ثبت درگاه:

https://mrs.irankish.com/Mrs/Home/MainPage

با آرزوی قبولی عبادات شما.یا علی

لینک به ارسال

سپاس فراوان.

در مورد مسایل 2 و 3 میشه لطف کنید و راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
31 minutes قبل , moon گفت:

Joomla! 3.6.5

VirtueMart 3.0.18

برای شروع کار

این سایت زرین پال
https://www.zarinpal.com/

این هم پلاگین اتصال به زرین پال از طریق ویرچومارت
https://www.zarinpal.com/lab/افزونه-پرداخت-آنلاين-جوملا-virtuemart-joomla-نسخه-3/

دانلود و نصب کنید

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۳/۱۳ ه‍.ش. at 21:41 , bashka گفت:

برای شروع کار

این سایت زرین پال
https://www.zarinpal.com/

این هم پلاگین اتصال به زرین پال از طریق ویرچومارت
https://www.zarinpal.com/lab/افزونه-پرداخت-آنلاين-جوملا-virtuemart-joomla-نسخه-3/

دانلود و نصب کنید

اینها را می دانم.آخه دوستان در انجمن از مشکلاتشون با پلاگین ویرچومارت صحبت کردن.برای همین پرسیدم از جومینا بگیرم یا از زرین پال.

لینک به ارسال

مهندس من فکر میکنم اونی که در جومینا هست بهتر کار میکنه.ولی شما اگر میخواین به یقین برسین هردو رو امتحان کنین.

یا علی

لینک به ارسال

1- میخام بعد از خرید مشتری که کد سفارش را گرفت برایش یه پیامک به موبایلش ارسال شود.به چه چیزهایی برای اینکار نیاز هست؟و به ترتیب باید چکار کنم؟ acysms , سیستم جامع پرداخت زرین پال - متصل به درگاه بانکی اینها برای اینکار هستند؟  (ببخشید مستقیما اشاره نکردید  که بعد از خرید مشتری بکار می آید)

2- من مازول لاگین را غیر فعال کردم.آیا برای اینکه پیامک ارسال شود حتما باید فعال باشد؟

لینک به ارسال

درود.مهندس اگر سیستم جامع پرداخت بانک ملی رو. دیده باشید ، آخرش این امکان رو داره که شما اطلاعات مربوط به پنل پیامکی خودتون رو وارد میکنید و برای مشتری پیامک ارسال میشه.

شاید سیستم جامع زرین پال که اشاره کردید ، همچین امکانی داشته باشه.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...