رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه

درمورد افزونه ها نیاز به راهنمایی دارم. من قبلا افزونه بومی شده خریدم، افزونه های بومی شده از جهت فارسی سازی و تاریخ شمسی خیلی اهمیت دارن( حتی از نظر زمان برای صرف فارسی سازی). اگر بخوام لایسنس برای چنین افزونه ای رو از شرکت سازنده اش بخرم تا بطور اتوماتیک آپدیت ها رو دریافت کنم هنگام آپدیت برای افزونه از نظر زبان و تاریخ مشکل پیش میاد؟  

لطفا راهنمایی کنید چون تا الان چنین چیزی رو امتحان نکردم و تجربه ای در شمسی سازی و فارسی سازی بطور عملی نداشتم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
35 minutes قبل , deletanha7 گفت:

با سلام به همه

درمورد افزونه ها نیاز به راهنمایی دارم. من قبلا افزونه بومی شده خریدم، افزونه های بومی شده از جهت فارسی سازی و تاریخ شمسی خیلی اهمیت دارن( حتی از نظر زمان برای صرف فارسی سازی). اگر بخوام لایسنس برای چنین افزونه ای رو از شرکت سازنده اش بخرم تا بطور اتوماتیک آپدیت ها رو دریافت کنم هنگام آپدیت برای افزونه از نظر زبان و تاریخ مشکل پیش میاد؟  

لطفا راهنمایی کنید چون تا الان چنین چیزی رو امتحان نکردم و تجربه ای در شمسی سازی و فارسی سازی بطور عملی نداشتم.

درود

قطعا مشکل پیش میاد و باید نسخه جدید رو مجدد بهینه کنید. همچنین سایت سازنده برای مثال تا 6ماه یا 12ماه به شما آپدیت میده و همین باعث میشه خیلی قیمت بالایی پیدا کنه.

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...