رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.

قصد دارم چندتا تغییر در ظاهر کا2 بدم و میخواستم دوستان عزیز منو راهنمایی کنند.

1- میخوام همراه هر گروه فیلدهای اضافی در آخر مطالب اسم اون گروه فیلد هم در بالای فیلدها نمایش داده باشه. برای نمایش چند گروه فیلد اضافه از افزونه Multiple Extra Fields Groups for K2 استفاده می کنم ولی همراه فیلدها در کا2 اسم اون گروه از فیلدها نمایش داده نمیشه. میخوام اسم گروه فیلدها هم بالای اون گروه از فیلدها نشون داده بشه.

2- میخوام بجای حالت فعلی که همه چیز در ادامه هم هستند و موجب طولانی شدن صفحه میشه، فیلدها در یک تب، نظرات در تب دیگه، ویدئو و رسانه در یک تب، گالری در یک تب و پیوست در تب دیگه ای قرار بگیرند. اگر یک تب هم باشه که ماژول های یک موقعیت مخفی در قالب رو در خودش نمایش بده خیلی عالیه.

ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, Mrhossein گفت:

سلام. سال نو مبارک.

دوستانphp کار و برنامه نویس نظری ندارند؟

درود

والا این مواردی که نوشتید با انجمن و این ها فکر نکنم قابل انجام باشه. و باید کد نویسی بشه و نیازمند تغییرات داخل view کی 2 هست. اگر که با Html آشنایی دارید میتونید ویوش رو اورراید کنید و با کمی تغییرات تقریبا به نتیجه برسید.

یاحق

لینک به ارسال

با css خیلی راحت تر هست تب ها ایجاد بشه. موضوع این هست که چطور به بخش نظرات و فیلدهای اضافی بگیم توی کدوم تب نمایش داده بشه.و در مورد نمایش عنوان گروه فیلدهای اضافی چطور تعریف کنیم که این عنوان رو از کجا بخونه. با html و css آشنایی داریم ولی با php نه.

لینک به ارسال
5 ساعت قبل, Mrhossein گفت:

با css خیلی راحت تر هست تب ها ایجاد بشه. موضوع این هست که چطور به بخش نظرات و فیلدهای اضافی بگیم توی کدوم تب نمایش داده بشه.و در مورد نمایش عنوان گروه فیلدهای اضافی چطور تعریف کنیم که این عنوان رو از کجا بخونه. با html و css آشنایی داریم ولی با php نه.

درود

خب با سی اس اس که نمیشه تب زد! باید با html و css و یکمم جاوا اسکریپت تب بزنید که خب البته سورس هاش تو نت هست و با پی اچ پی مثلا عنوان همون فیلد هایی که میگید رو بیارید.

یاحق

لینک به ارسال

این تغییرات رو توی کدوم فایل های k2  باید اعمال کنم.

کلاس ها رو توی k2.css تعریف میکنیم و برای سه حالت غیرفعال، فعال و ماوس اور تغییرات لازم رو انجام میدیم، حالا کدهای html رو کجا باید بذاریم، کدهای php رو کجا و کدوم کد php رو. اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین لطفا. به زبان php تسلط ندارم.

تشکر.

لینک به ارسال
15 ساعت قبل, Mrhossein گفت:

این تغییرات رو توی کدوم فایل های k2  باید اعمال کنم.

کلاس ها رو توی k2.css تعریف میکنیم و برای سه حالت غیرفعال، فعال و ماوس اور تغییرات لازم رو انجام میدیم، حالا کدهای html رو کجا باید بذاریم، کدهای php رو کجا و کدوم کد php رو. اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین لطفا. به زبان php تسلط ندارم.

تشکر.

درود

چه کدیش رو که نمیشه دقیق گفت باید دید، اما داخل پوشه com_k2 یه پوشه ای هست به نام view داخل اون فایل item.php رو باید مورد ویرایش قرار بدین.

یاحق

لینک به ارسال
42 minutes قبل , RezaDindar گفت:

درود

چه کدیش رو که نمیشه دقیق گفت باید دید، اما داخل پوشه com_k2 یه پوشه ای هست به نام view داخل اون فایل item.php رو باید مورد ویرایش قرار بدین.

یاحق

ممنون. تلاش خودم رو میکنم ببینم چی میشه.

کاش پلاگینی بود که نمایش پیش فرض فیلدهای کا2 رو غیرفعال می کرد و یه دکمه به ادیتور کا2 اضافه می کرد که بوسیله اون هر گروه از فیلدها و یا هر فیلد تکی رو هر جای مطلب که میخواستیم میذاشتیم. اونوقت یه تب ساز نصب می کردیم و خیلی آزادانه تگ های فلیدها (کدهای کوتاهی که پلاگین ایجاد کرده) رو داخل تب ها قرار میدادیم.

اینطوری خیلی دستمون برای استفاده از فیلدها باز بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...